Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

    къде трябва да се пусне записването до 6-ти? не може ли директно на 8 да се запишеме?

    Коментар


    • #17
      До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

      Колеги,
      за записвания и въпроси, моля позвънете на тел.0878 181866.
      Записването ще приключи на 06-08-2009. В деня на състезанието няма да се записват нови участници.

      Коментар


      • #18
        До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

        Коментар


        • #19
          До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

          Поканата (в прикаченото изображение)
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #20
            До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

            Ето две панорамни снимки от трасето на състезанието. Едната дава представа за едната половина на трасето, а другата показва един от елементите в състезанието.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #21
              До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

              Като я гледам тая равна ливадка, направо да се пускам с Фрилендъра . Ако пък не ще помагам в трудната задача - пиене на бира.

              Сега сериозно. Надявам се да има сериозно посещение на събитието и всички да си изкарат добре. Сигурен съм, че ще има доста хора от Смолян, като лично ще кажа на някои приятели, които не са чули. Също така имаме в района голям любител на офроуда англичанин с добре подготвено Диско Кеймъл Трофи. Ако някой от организаторите го познава /Тери/ мисля че ще му е интересно да дойде. Ако аз го видя също ще го информирам.
              http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


              http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
              http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

              Коментар


              • #22
                До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                Насе искаше ми се да дойда ама няма да мога да оправя джипа.Както ти казах джипа се запали и повредата се оказа по голяма отколкото очаквах.На теб пожелавам безаварийно преминаване на съзтезанието а на всички колеги успех
                Със себе си съм имал повече проблеми,
                отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                Коментар


                • #23
                  До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                  Живот и здраве самораяджиите ще сме там едни ще гледат други ще карат за съжеление още сме в бокса с моито саморайче иначе с голямо одовоствие щях да се запиша Сега ще стискаме палци и така
                  Търговията е проста работа ама не е за прости Люде.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                    Колеги,
                    Записванията за състезанието продължават и след края на днешния ден (06-Август-2009) на същия телефон (тел. 0878 18 18 66).

                    Коментар


                    • #25
                      До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                      A може ли някаква програма на състезанието.

                      Час на стартиране и т.н.
                      088455338две
                      "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                      Джамбазов 2010г..

                      Коментар


                      • #26
                        До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                        Първоначално публикуван от drumex Преглед на мнение
                        Колеги,
                        Записванията за състезанието продължават и след края на днешния ден (06-Август-2009) на същия телефон (тел. 0878 18 18 66).
                        Звънни на този телефон и там ще получиш всякаква имформация за състезанието
                        Търговията е проста работа ама не е за прости Люде.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                          В 09:00 на трасето,в10:00 старт на първия автомобил.Поздрави!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                            Като привърши състезанието да изпратите по някоя снимка.
                            Поздрави
                            Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                              над двеста снимки от ралито
                              http://smolyandnes.com/gallery/displayimage.php?pos=-5658

                              Коментар


                              • #30
                                До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                                Аз мислех, че вече ще има поне 50 снимки, но явно присъстващите там сме го ударили на почивка. Аз доста предвидливо си бях забравил апарата, но доста хора снимаха, включително и такива от форума. Така че хайде давайте снимки не се стискайте ))

                                Колкото до състезанието, аз лично мисля, че трасето беше много добро и разнообразно, с добра дължина и интересно. Може би беше малко тясно, като вследствие на това доста коли допираха ленти и колчета и бяха дисквалифицирани. Това се случи за нещастие и с най-добре подготвената машина на трасето /почти никой не се съмняваше в победата му/ и след такова наказание G то остана второ. Имаше и чуждестранно участие на двама англичани с 2 Дискавърита Кеймъл Трофи реплики, но се видя, че тези машини са бавни за спийд траял - големи ходове, дълги машини, които не бяха способни да се движат стегнато и бързо по трасето. Другото интересно е, че имаше един Голф синхро /без особена подготовка на колата/, който на първа елиминация отвя една Лада Нива и очаквахме много от него, но за съжаление беше бутнал колче или допрял лента, което му донесе дисквалификация.

                                Няма да се впускам в подробности, щото без снимки изглежда малко странно. Дано някой качи малко и разкаже още нещо. Искам само да успокоя всички, че победата остана във форума и бе грабната от една Витара управляване умело от едно момче, което аз лично не познавам. Иначе освен G класата, собственика на която не знам дали е член на форума и един впечатляващ Уаз /3то място/, другите коли, които "направиха състезанието" и се откроиха бяха на хора от форума - Вранглер на Минчо Симов /ник simovmincho/, Самурай на Балтаджиев /ник balta/, който направи най-страшния скок, но едва ли някой го е снимал, един добре подготвен софийски Патрол /за съжаление също дисквалифициран/, чийто собственик не познавам, Toyota Land Cruiser с водач от Пловдив/май и той дисквалифициран, макар че губеше от Патрола/, с който говорихме на място и подозирам кой е, но нека сам си признае, за да не направя грешка.

                                Искам да поздравя домакините за добрата организация.
                                Последно редактирано от marin199; 09-08-09, 18:54.
                                http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                                http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                                http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X