Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телоподаващ апарат Einhell

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Телоподаващ апарат Einhell

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    ...Истински 160А ....
    Е то се подразбира , че говорим за истински За лъжовните е ясно .

    Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
    ....но за малката работилница има по-добри решения....
    То зависи и какво се работи в малката работилница . За мен лично най- доброто решение за работилница е една МИГ/МАГ машина и една ММА/TIG .Стига притежателят да владее и трите метода . Но това е отделна тема.
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: Телоподаващ апарат Einhell

      Щом пита за единица тел,160 Ампера няма да са достатъчно.Машината ще е на предела на възможностите.За тази цел ползвам гадна 250 Амперова Струна,и това при наличието на още четири инвертора
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Телоподаващ апарат Einhell

        Каква единица тел?Никъде не видях да се споменава такова нещо.А иначе си прав, ако това е условието, струна бива, обаче аз не мога да намеря къде се споменава такава тел...

        Коментар


        • От: Телоподаващ апарат Einhell

          Моя грешка,0.8-1 мм дебелини а не тел както съм разбрал.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Телоподаващ апарат Einhell

            Здравейте колеги , първо искам да се извиня че пиша в стара тема но мисля че тук е мястото да получа помощ . Имам този апарат
            Einhell BT-GW 150
            http://prikachi.com/images.php?images/359/9242359E.jpg проблема е че ключа за регулиране е разглобен и с откачени кабели (беше блокирал в едно положение, в последствие му откачих и кабелите) и не помня кой къде се връзва. Мога да снимам всеки един от кабелите както и горе долу от къде излиза , ако някой има същия апарат и има желанието да помогне ще съм много благодарен.

            Коментар


            • От: Телоподаващ апарат Einhell

              Колеги никой ли няма апарата , трябват ми 2 снимки на кабелите

              Първоначално публикуван от v_P_m Преглед на мнение
              Здравейте колеги , първо искам да се извиня че пиша в стара тема но мисля че тук е мястото да получа помощ . Имам този апарат
              Einhell BT-GW 150
              http://prikachi.com/images.php?images/359/9242359E.jpg проблема е че ключа за регулиране е разглобен и с откачени кабели (беше блокирал в едно положение, в последствие му откачих и кабелите) и не помня кой къде се връзва. Мога да снимам всеки един от кабелите както и горе долу от къде излиза , ако някой има същия апарат и има желанието да помогне ще съм много благодарен.

              Коментар


              • От: Телоподаващ апарат Einhell

                Продадох едно такова на Сашо (с ник СССР). Потърси го из форума и му изпрати лично съобщение. Ако е в настроение може и да ти свърши работа.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • От: Телоподаващ апарат Einhell

                  Ключ намери ли си?
                  Аз добавям един ЦК ключ за включване и изключване и 6 позиционен за превключване.
                  От едната страна ти идва единия захранващ, а от другата се подреждат намотките. Дано да си отбелязал номерата на изолацията им.
                  АИГ-Заваряване ООД
                  Производител на заваръчни апарати "DEL"
                  http://www.aigwelding.com
                  0889 522 036

                  Коментар


                  • От: Телоподаващ апарат Einhell

                    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                    Продадох едно такова на Сашо (с ник СССР). Потърси го из форума и му изпрати лично съобщение. Ако е в настроение може и да ти свърши работа.
                    Можеш ли да ми пратиш линк към профила на колегата че не го намирам . Иначе ключ намерих (нов оригинален)

                    Коментар


                    • От: Телоподаващ апарат Einhell

                      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                      Продадох едно такова на Сашо (с ник СССР). Потърси го из форума и му изпрати лично съобщение. Ако е в настроение може и да ти свърши работа.
                      Чета, чета и изведнъж гледам, че говорите за мен. Тук е момента да благодаря и на Кольо за перфектния апарат!Всеки път с кеф си заварявам и правя евала на предишния собственик. На мен ми върши перфектна работа и за тънко а и за по- дебело, като пример за дебело мога да дам това, че с него си направих стойки за телескопични амортисьори на шасито на уаз 469 от рамената на старите жабки.(който е запознат с уаз знае рамената колко са дебели) заварих ги към шасито и вече една година го карам по пресечени местности и за лов го ползвам не е мръднал. Колега ако трябва някаква информация пиши.

                      Коментар


                      • От: Телоподаващ апарат Einhell

                        Първоначално публикуван от CCCP Преглед на мнение
                        Чета, чета и изведнъж гледам, че говорите за мен. Тук е момента да благодаря и на Кольо за перфектния апарат!Всеки път с кеф си заварявам и правя евала на предишния собственик. На мен ми върши перфектна работа и за тънко а и за по- дебело, като пример за дебело мога да дам това, че с него си направих стойки за телескопични амортисьори на шасито на уаз 469 от рамената на старите жабки.(който е запознат с уаз знае рамената колко са дебели) заварих ги към шасито и вече една година го карам по пресечени местности и за лов го ползвам не е мръднал. Колега ако трябва някаква информация пиши.
                        Колега писах ти но не знам дали си го получил/прочел , моля те пиши ми на лично съобщение .

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X