Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Списък на MapSets ID

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: До: Списък на MapSets ID

    Mapset_ID 18072010.xlsКолеги,
    Постарах се да обновя MapSet ID List. Със сигурност не е пълен, но толкова успях да намеря. От следващия път мисля да добавя линковете, където се намират картите - примерно в колоната до името на картата. Линковете ще са за определения форум от който може да се изтегли картата, но не гарантирам, че ще са активни. Ако модераторите сметнат, че не е удачно да пишат на лични.
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • #17
      От: До: Списък на MapSets ID

      Здравейте,

      Прилагам обновен списък на Map ID. Не съм предполагал, че за 3 месеца са излезли толкова много карти. След всяка карта съм добавил линка, от който можете да я изтеглите /основно за новите и морските карти/. Не може да се гарантира, че ще са активни дълго време, така че .......
      Прикачени файлове
      Nothing comes from nothing...

      Коментар


      • #18
        От: До: Списък на MapSets ID

        Пореден списък на Mapset ID. Новите карти са в червено. Има и стари за които съм добавил линкове към форуми, където ще намерите линковете за теглене. В новия шиит на екселския файл ще намерите линкове към теми за карти, които се разпространяват свободно или аз не им знам FIDa. Ако някой открие грешки - да пише - ще ги оправя.
        Прикачени файлове
        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • #19
          От: До: Списък на MapSets ID

          Честита Първа Пролет Колеги!
          Като гледам, само аз си пиша в тази тема - няма забележки, няма допълнения от ваша страна....
          Прилагам обновен файл за MapSet ID.
          Едва ли ще ви кажа нещо ново, но все пак, за мен систематизираното е по-добре от нищо. Както обикновено, което е променено е в червено.
          То луд не умалява......
          Прикачени файлове
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • #20
            От: Списък на MapSets ID

            Колеги, в тази тема някои от вас (особено ISG) са се потрудили да съберат FID-овете на различните карти и да ги подредят в таблица. Аз, обаче бих искал да предизивкам обсъждане на въпроса дали тези FID-ове са задължителни. В тази връзка съм писал в друга тема и за да не се повтарям моля прочетете този пост, след което с интерес ще очаквам всяко мнение. Ето линка :
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...70#post1546770
            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X