Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Турбо кит

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Турбо кит

    Колеги , "жабарите" са изровили от E-bay турбо кит за Фероза и подскачат от кеф. Аз не знам , колко от тях ще си го купят , но много му се радват. Според мен цената е малко височка , а за тях била добре. Вие какво ще кажете?
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eB...fvi%3D1&_rdc=1
    Your conscience is all you can take to your grave.

  • #2
    До: Турбо кит

    На тези 15-20 годишни двигатели, които имат навика да прегряват и да духат гарнитури само турбо им липсва
    Иначе цената ми се види разумна - все пак е цял кит - турбина, интеркулер и всички прилежащи бръмбазлъци.
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • #3
      До: Турбо кит

      Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
      На тези 15-20 годишни двигатели, които имат навика да прегряват и да духат гарнитури само турбо им липсва
      Иначе цената ми се види разумна - все пак е цял кит - турбина, интеркулер и всички прилежащи бръмбазлъци.

      Така е ... Мойта е на 17 години и 430К км... Това им казвам и аз. Иначе идеята не е лоша , ама...
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #4
        До: Турбо кит

        Моята - 20 годиники. Един от първите модели кабрио според Дайхатцу България. Имало разлика в броя цифри в рамата. По това я надушиха. Търсих спирачни дискове. Звъняха на Дайхатцу Япония. Онези били шашнати, че има още от тези в двидение

        Иначе по километраж е на 70000. 8 години е била в Шоурум в Италия, може и истински да са и километрите. Обаче турбо...според мен ще му излязат буталата се запознаят с този идиот, който сложи турбото.
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • #5
          450 коня?!?!?!

          Да бе, да!!!!!

          И на втория километър тоя двигател ще е за капитален ремонт.

          Освен другото, и всичко по трансмисията ще е на сол.

          Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
          ...Дайхатцу България.
          Ти луд ли си бре? Ако имаш излишни кинти, дай ги насам.

          Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
          Имало разлика в броя цифри в рамата. По това я надушиха. Търсих спирачни дискове. Звъняха на Дайхатцу Япония. Онези били шашнати, че има още от тези в двидение

          Иначе по километраж е на 70000. 8 години е била в Шоурум в Италия, може и истински да са и километрите. Обаче турбо...според мен ще му излязат буталата се запознаят с този идиот, който сложи турбото.
          На 70000, ама друг път. Щом търсиш спирачни дискове, със сигурност не е на толкова. Мойта по километраж е на 100 и кусур, а дисковете са като нови.

          ПП:Кита изглежда впечатляващо, между другото. Дори ако имах излишни пари, и най-вече време, бих го пробвал.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            До: Турбо кит

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            450 коня?!?!?!

            Да бе, да!!!!!

            И на втория километър тоя двигател ще е за капитален ремонт.

            Освен другото, и всичко по трансмисията ще е на сол.
            Да, да, два километра... Оптимист.
            На първото сериозно даване на газ, ще се чуе храс-тряс, последван от нецензурен коментар от шофьора. Дали ще е двигател, или нещо по трансмисията, не е важно.
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • #7
              До: Турбо кит

              Mай си прежалил Ферозата! Не знам колко км. ще изкара , ама година няма да изкара със сигурност.
              Ама на чисто нов мотор и много "Свободно време" ......
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • #8
                До: Турбо кит

                Хубаво ама скъпите неща и не само ги няма .......
                Няма бутала няма горивна помпа голяма с дюзи,няма по-дебела гарнитура за главата и още доста неща !

                Но за сметка на това има красиви и лъскави обвивки за маркучите
                Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                Коментар


                • #9
                  До: Турбо кит

                  Със сигурност поне трябва да се сменят и диференциалите заедно с този кит.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Турбо кит

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    На 70000, ама друг път. Щом търсиш спирачни дискове, със сигурност не е на толкова. Мойта по километраж е на 100 и кусур, а дисковете са като нови.
                    Единият се пукна миналата година. Иначе не са износени. И накладките бяха като нови.
                    Аз не вярвам в чудеса!
                    Разчитам на тях!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Турбо кит

                      За тази цена имам много сериозни опасения за качеството на елементите.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Турбо кит

                        мисла че не си струва чак толкова да се форсира двигателя
                        а за колегата Иван Горчев запазия още малко твоята и след още 20 годинки и пак им се обади на Японците да ти я купят като реликва

                        Коментар


                        • #13
                          До: Турбо кит

                          Хм дали няма смисъл качи го на по големи гуми и тогава ще разбереш че има смисъл
                          Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                          Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                          Коментар


                          • #14
                            До: Турбо кит

                            Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                            Единият се пукна миналата година. Иначе не са износени. И накладките бяха като нови.
                            Искрено се надявам тези да са и истинските километри на твойта и наистина да е стояла в салон. Иначе , като знам как ги карат тука...
                            Аз не работя постоянно навън (в Рим) , но има хора , които пътуват от години и от където ходя са по150 км на ден...
                            За последните 2 месеца и половина съм навъртял повече от 12000 км.
                            Та затова, като ми разправят че кола 99 година е на 110К ...Мммммммммм...
                            Особено тия тукашните...
                            Поздрави!
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Турбо кит

                              Истински или не - има си всички болежки на стара Фероза - грее, виското не работи и т.н.
                              Аз не вярвам в чудеса!
                              Разчитам на тях!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X