Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къмпинги в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къмпинги в Гърция

    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
    Можеш да си напалиш само барбекю за еднократна употреба.
    Е пак си е работа, че на къмпинг без пържолки накъде, А задължително ли е да е за еднократна употреба.
    Jeep Cherokee XJ 4,0
    0878 97 36 19

    Коментар


    • От: Къмпинги в Гърция

      Първоначално публикуван от emil84 Преглед на мнение
      А аз да попитам в Гърция може ли да си напалиш огън в бивака или е забранено.
      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
      Можеш да си напалиш само барбекю за еднократна употреба.
      Можеш и за многократна употреба, но трябва огъня и жарта да не са на земята, а в BBQ-то. Аз си нося едно сгъваемо и няма проблеми.
      Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
      BMW F650CS
      Радо о885 5о 59 5о

      Коментар


      • От: Къмпинги в Гърция

        Е да, става, но не е като онгъла по наш'то море.

        Коментар


        • От: Къмпинги в Гърция

          То нашТо нали почти са го асфалтирали, та няма проблем да палиш, каквото си искаш За жалост.
          Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
          BMW F650CS
          Радо о885 5о 59 5о

          Коментар


          • От: Къмпинги в Гърция

            Септември там всичко е барут! От един фас може такъв пожар да стане, че свят да ти се завие. Гърците това много добре го знаят и стриктно следят за открити огньове. Скара можеш да правиш колкото си искаш на барбекю, но открит огън съм виждал само на плажа.

            По спомен, преди няма и 3 години, група нашенци изпепели половин остров тъй като решили да празнуват с фойеверки на яхта.

            Коментар


            • От: Къмпинги в Гърция

              Колеги, дайте ми съвет каде да отидем на къмпинг в района на Аспровалта. Не съм ходил до сега там и не са ми познати къмпингите. В самата Аспровалта или по встрани някъде около Ставрос или къде? Които е ходил на някой къмпинг и му е харесал в района моля да сподели, ако може с детайли. Става въпрос за каравана под наем, бунгало или нещо такова.
              Благодаря предварително.
              Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

              Коментар


              • От: Къмпинги в Гърция

                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=65227
                878511557

                Коментар


                • От: Къмпинги в Гърция

                  http://www.camping.gr/
                  878511557

                  Коментар


                  • От: Къмпинги в Гърция

                    http://www.thalattacamp.gr/bg/
                    878511557

                    Коментар


                    • От: Къмпинги в Гърция

                      Някой ходил ли е на къмпинг в Аспровалта - Europe, Ahilleas или на къмпинг Asprovalta. Как седят нещата там с караваните под наем например или бунгала. Не мога да намеря актуална информация за цени и какво предлагат тия къмпинги.
                      Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

                      Коментар


                      • От: Къмпинги в Гърция

                        Не съм бил на къмпинг в района, но бих ти предложил да мръднеш към Ставрос или Олимпиада. За тези места съм срещал добри отзиви, докато за Аспровалта... ми не е нищо кой знае какво. Голям, открит плаж и... ми май само това .

                        Коментар


                        • От: Къмпинги в Гърция

                          Лошото е че нито около Ставрос,нито около Олимпиада има къмпинг! Този в Аспровалта е в източната част(откъм Кавала),но нямам преки впечатления от него!А и самата Аспровалта наистина не е кой-знае какво!Ако не ти се слиза към Ситония(много е готино и къмпингите са повече),ти препоръчвам "Batis"-Кавала! Но този,който ти е постнал Чоко,наистина си заслужава!
                          088пет722пет99
                          http://www.hydropompi.com/

                          Коментар


                          • От: Къмпинги в Гърция

                            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                            ... Но този,който ти е постнал Чоко,наистина си заслужава!
                            Ако говориш за линка за Каламитци, аз съм на тотално противоположното мнение. Не харесвам къмпинги като Ж.К.-та, където трябва да взема такси до плажа (ако не си с каравана на първа линия, а просто с палатка и автомобил) а уединението е малко по-добро от рано сутрин в Софийското метро. Има далеч по-добри, по-малки и по-приятни къмпинги на Ситония, мое мнение де.

                            Коментар


                            • От: Къмпинги в Гърция

                              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                              Има далеч по-добри, по-малки и по-приятни къмпинги на Ситония, мое мнение де.
                              Понеже обмислям лятото да се метнем натам, би ли споделил някои от тези къмпинги? Благодаря!

                              Коментар


                              • От: Къмпинги в Гърция

                                Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                                Понеже обмислям лятото да се метнем натам, би ли споделил някои от тези къмпинги? Благодаря!
                                И аз бих помолил за координати, тъй като също сме решили да почиваме на такова място !
                                0899 шест5313нула
                                За всекиго по нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X