Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Записване в играта "Мерене на ходове" на Националния събор Приморско 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Записване в играта "Мерене на ходове" на Националния събор Приморско 2009

    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
    Юли, стига си спамил!
    Какво ще мериш на тези, които според теб са "заводски"?! Те си имат "заводски" технически характеристики, които смея да твърдя, са известни на повечето хора, които четат форума! Ако си мислиш, че твоята тойота е изключение, запиши се!
    ми истрии ми мненията , кво да направа като см прос и незнам какво пиша
    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

    Коментар


    • #17
      До: Записване в играта "Мерене на ходове" на Националния събор Приморско 2009

      Забележката на Юли за разделянето на заводски машини и тунинговани е твърде основателна, не виждам причина защо да се отхвърля с лека ръка! Но това все пак си решава Явор, като Организатор.

      Според мен добре да се обърне внимание и на компановката на очакването. Ясно е, че с откачащи пружини, ресьори и т.н. ще се постигнат още по-добри резултати...

      Коментар


      • #18
        До: Записване в играта "Мерене на ходове" на Националния събор Приморско 2009

        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
        Забележката на Юли за разделянето на заводски машини и тунинговани е твърде основателна, не виждам причина защо да се отхвърля с лека ръка! Но това все пак си решава Явор, като Организатор.

        Според мен добре да се обърне внимание и на компановката на очакването. Ясно е, че с откачащи пружини, ресьори и т.н. ще се постигнат още по-добри резултати...
        Добре остава да сложим ясни граници какво е заводско и какво е тунинговано.. И как, кой ще го определя?
        Правя всичко това да има "сеир" дет се казва да се забавляваме, нямам намерение да правим Шампионат

        Коментар


        • #19
          До: Записване в играта "Мерене на ходове" на Националния събор Приморско 2009

          Мисля, че трябва да се въведе и условие за товар в колата - само с шофьор, без него, със всички места заети? Резултатите определено ще са различни.

          Коментар


          • #20
            До: Записване в играта "Мерене на ходове" на Националния събор Приморско 2009

            Яворе, ако го направиш без награда, мисля, че ще стане по-атрактивно и забавно. Или наградата да е символична. Тогава всички бихме участвали "за купона"... няма да има глупави условия, измислени правилници и недоволни от съдийството...
            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

            Коментар


            • #21
              До: Записване в играта "Мерене на ходове" на Националния събор Приморско 2009

              Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
              Яворе, ако го направиш без награда, мисля, че ще стане по-атрактивно и забавно. Или наградата да е символична. Тогава всички бихме участвали "за купона"... няма да има глупави условия, измислени правилници и недоволни от съдийството...
              Съгласен, а наградата ще я уползотворим на Сузуки сбирката, той Капитана намекна нещо...ама ще говорим другата седмица
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • #22
                До: Записване в играта "Мерене на ходове" на Националния събор Приморско 2009

                Ми айде, записвам се. За купона.

                Спартак Тимчев
                Nissan Terrano 2 - Всички щанги и щангички са си на мястото.

                А за купона, да измислим и награда за най-малки ходове - кашон ламиниран паркет, например.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #23
                  До: Записване в играта "Мерене на ходове" на Националния събор Приморско 2009

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Ми айде, записвам се. За купона.

                  Спартак Тимчев
                  Nissan Terrano 2 - Всички щанги и щангички са си на мястото.

                  А за купона, да измислим и награда за най-малки ходове - кашон ламиниран паркет, например.
                  Аз на няколко пъти споменах че всичко ще е за купона и така ще бъде. Изненади ще има на място както и други леки заигравки по рампата

                  Коментар


                  • #24
                    До: Записване в играта "Мерене на ходове" на Националния събор Приморско 2009

                    Според мен има значение и междуосовото разтояние на машините защото има голямо значение дълга и къса база.Ходовете са различни.Ще може ли да се катери на заден ход?
                    ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Записване в играта "Мерене на ходове" на Националния събор Приморско 2009

                      И аз се записвам ако ще да си тръгна и с паркета.... Но ми е любопитно до къде ще се качи "спорта", а мисля че и на другите ще им е интересно.
                      Range Rover Sport 2.7

                      Коментар


                      • #26
                        До: Записване в играта "Мерене на ходове" на Националния събор Приморско 2009

                        Няма да е лошо да има категория "с цели мостове" и категория "останалите", щото според мен това си е решаващо - не вярвам в първите 50 места да има машинка с независимо окачване ...
                        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                        0888 315 794
                        LZ1UPI
                        A1 (Rh+)

                        Коментар


                        • #27
                          До: Записване в играта "Мерене на ходове" на Националния събор Приморско 2009

                          Важното е купон да има. Къси-дълги, с цели мостове... нали ще има шоу
                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • #28
                            До: Записване в играта "Мерене на ходове" на Националния събор Приморско 2009

                            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                            Построяваме рампа като тази:





                            Участниците правят така:
                            http://www.youtube.com/watch?v=tZ5M6-Dk0Yk

                            Който се качи най-високо по рампата като четирите гуми трябва да са стъпили на земята без да пробуксува печели комплект чисто нови гуми Инса Турбо.
                            Който има желание да си мери ходовете с колегите моля да се запише тук в тази тема за да имаме ориентация с нужната организация по мероприятието.
                            Като коя "тази" Тея двете са различни.
                            На Голди е 30 градусова(според него) а другата с Гранда е 20 градусова.
                            Според мен 20 градусовата е за предпочитане. В България и без това няма много джипки които могат да вдигнат гумата на повече от един метър.

                            пс
                            Сега видях заглавието на темата. "Записване .."
                            Извинявам се за отклонението.
                            Последно редактирано от kinex; 18-07-09, 18:53.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Записване в играта "Мерене на ходове" на Националния събор Приморско 2009

                              Мало скромен ход от мен.80 см под гумата на кола която върви и по пътя.


                              и няколко други по скромни.


                              Коментар


                              • #30
                                До: Записване в играта "Мерене на ходове" на Националния събор Приморско 2009

                                Koko, да не обърнете вранглерчето!
                                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                                0888 315 794
                                LZ1UPI
                                A1 (Rh+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X