Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
    Мисля, че не са необходими повече събори!
    През годината има доста Off road събития.
    За да се състои събор, не е задължително да има състезание.
    Така измислен събора на Off road-Bulgaria.com, работи много добре, всяка година, първата седмица на Септември, на различно отговарящо на определени условия място!
    Неразбирам какъв е проблема, че това изобщо се коментира.
    Ми няма проблем бре. На хората просто им харесва и им се ходи. А иначе наистина събития из календара дал господ.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      Наистина няма проблем
      Това което написах, не е само в отговор на предишния пост 607, а и на доста преди това. Немисля, че за членове на Offroad форум 400 или 800км. биха могли да са много.
      Сигурен съм, че събор 2010 също ще се случи на уникално и подходящо място и това е, с което трябва да се съобразяваме.
      Поздрави!
      VARADERO SD2

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        Май не видях някой да е качил като клип "полягването" на Г класата, та ето го:
        Ето още един клип от друга гледна точка:
        http://vbox7.com/play:d6d3ce7a


        Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          В Програмата на Събора имаше и едно събитие, което остана малко незабелязано.
          Група съфорумци начело със Злати и със съдействието на охраната на резерват "Ропотамо",
          почистихме плажа на устието на р.Ропотамо.
          Едно райско кътче, за съжаление често замърсявано от недобросъвестни плажуващи.

          На мястото имаше доста яхти



          но навлезе и нашият OFFRoad-подводен флот за инспекция на дъното.
          Нефт не открихме поради липсата на голи рускини наоколо



          Положението по плажа обаче беше ... трагично..



          Вадихме даже швартовъчен такелаж с диаметъра на хамбургски салам от най-дебелия.



          А за тази гума едно от плажуващите момичета на видима възраст 12-13г. каза, че я помни от бебе...



          Е... повече бебета няма да си играят с този боклук.



          Скромната група осъществила почистването.
          Бързо и ефективно!



          А най-голямата ни радост беше когато се включиха три деца от плажуващите
          и без никой да ги подканя напълниха чувал-два и много се кефеха, че плажа става по-чист.
          Разбира се получиха за награда шапки с емблемата на Форума!
          Последно редактирано от rumbata; 14-09-09, 20:26.

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Ето видеото
            http://vbox7.com/play:63974777
            преди малко нещо е станало не както трябва

            Коментар


            • Здравейте и от мен! Миналата година бях на Първия национален Събор на Off road-Bulgaria.com в Белоградчик и ми хареса организацията и цялата програма, която съпътстваше събитието. Реших и тази година да дойда в Приморско - привърженик съм на моторите и тяхната експлоатация в горите. Организацията на събора беше добра. Организираните състезания също, а вечерта повече от добра - алкохол и приятен музикален фон група Offroad. Ето и малко снимки от мен.

              Ето още!

              утре ще кача още, че ми свърши лимита
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от alex_markov; 15-09-09, 06:49.

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                В Програмата на Събора имаше и едно събитие, което остана малко незабелязано.
                Група съфорумци начело със Злати и със съдействието на охраната на резерват "Ропотамо",
                почистихме плажа на устието на р.Ропотамо.
                Едно райско кътче, за съжаление често замърсявано от недобросъвестни плажуващи.

                ...
                Аз безотговорно пропуснах мероприятието.
                Държа да подчертая, че замърсяването не се дължи на плажуващи, а на особенностите на морските течения и на нещата които се довличат от тях.
                Всеки залив събира еко-спомени.
                На тотално безлюдни места, които съм посещавал по Ченоморието, съм виждал много изхвърлени от морето отпадъци.
                Не се обърквайте много малко хора на последък правят проблем по пясъчната ивица на нашето Черноморие, проблема са сметищата, реките и корабите.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                  Аз безотговорно пропуснах мероприятието.
                  Държа да подчертая, че замърсяването не се дължи на плажуващи, а на особенностите на морските течения и на нещата които се довличат от тях.
                  Всеки залив събира еко-спомени.
                  На тотално безлюдни места, които съм посещавал по Ченоморието, съм виждал много изхвърлени от морето отпадъци.
                  Не се обърквайте много малко хора на последък правят проблем по пясъчната ивица на нашето Черноморие, проблема са сметищата, реките и корабите.
                  Съгласен!
                  Големите замърсявания идват от незаконни сметища някъде по брега.
                  Далеч съм от мисълта, че само плажуващите замърсяват,
                  въпреки че на този плаж конкретно си имаше доста локално замърсяване.
                  Яли, пили и се веселили, после всичко изхвърлено в тревата зад плажа или заровено в пясъка.
                  Така де, носили са пълни дисаги километър и половина, после празните са им натежали.
                  Друг е въпроса, че специално там е резерват и има забранителен режим.

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    Дискусията за перфектното местоположение на следващият събор е преместена тук
                    ______2
                    Е = MZ

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      Много се радвам, че бях част и от втория събор на Форума.
                      Разпънах си къщичката далеч от епицентъра на събитието и вероятно затова нямам никаква представа
                      от музикалните поздрави с агънца и т.н.
                      Благодаря на организаторите за условията, които бяха осигурили. За наличието на достатъчно хим. тоалетни, вода, бира и сянка за немалкия ни лагер - състоящ се от двадесеттина джипки, каравани, палатки, мотори ... Впечатлен съм и от факта, че дори в малките часове имаше будни хора, които комуникираха по станциите, очевидно занимаващи се със сигурността ни в района.
                      Аз лично успях да посетя едва 2-3 от мероприятията и дори да участвам в едно. В този смисъл на мен ми бяха предостатъчно. Ако има нещо, за което да съжалявам, е невъзможността да се срещна с всички, с които исках, и да имам време за общуване ...
                      Всъщност купона беше денонощен, което е някакво мое оправдание за малкото снимки, с които разполагам.

                      Ето я и компанията, с която пристигнах ...



                      За щастие, моята компания бързо си намери друга



                      Успях даже да видя началото на състезанието, макар и не от тази Висока трибуна







                      Тук един угрижен навигатор



                      И пилота ..



                      Тук нещо си мереха, но аз гледах в другата посока





                      Тук, малко победих /истината е, че бях само за цвят в отбора/



                      И всичко винаги завършваше при кончетата ...



                      За мен беше особено приятно. Имам само една молба към организаторите. Моля ви - организирайте го пак
                      Последно редактирано от Димо; 19-09-09, 11:44. Причина: правопис
                      ______2
                      Е = MZ

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Еее.... добре!
                        Хубави снимки.
                        Благодаря !
                        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          Ето и нашият репортаж от състезанието.
                          ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г.
                          Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                          A2 (+)

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X