Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    Вторият нациоанлен събор на офроуд обществото вече е факт. Голям купон стана Поне аз се забавлявах страхотно и си прекарах много добре и 3-те дни Искам да поздравя Организаторите за перфектно свършената работа!
    Тук са всички мои снимки
    Прикачени файлове
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск



      Бе нещо левия познат ми се вижда.Не сьм го мяркал на живо от има/няма 8 години и горница,позастарял някак си един такьв,но все така гледа в бьдещетоСамо да го видя и ще го напия

      Евалата пичове,много готинко сте си прекарали,завиждам ви
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
        Много много благодаря за клипа.Много неестествено ми изглежда
        Вътре в колата просто се видя много небе

        ....пуснете я тая спорна песен да я чуя,аз не съм толкова морален като Явор
        Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
        Ето я песента :
        http://vbox7.com/play:96966ce5
        Не чух някъде да има псувни, с колкото човека коментирам песента всеки мисли че беше готина и весела песен .
        Ето я
        Per aspera ad astra.

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          Поздрави на всички съфоромци от сливенската група макар и малка.Да наистина всичко на събора беше отлично игри,състезание,купон,но искам да попитам организаторите нормално ли е в хода на състезанието да се променят правилата пример:без жребий,имахме уверението на Дамянчо,че на следващият ден ще има жребий и не само за първия стартирал,но това е най малкото. Редно ли е отпаднали състезатели да стартират отново?И правилно ли е в разгара на състезанието да има нови записани състезатели?Това е което искам да питам.Иначе всичко останало беше супер.Благодарности на Пловдивската група Наско,Антон и всички други която ни прие в тяхната компания.
          Бончо Бонев
          0887530661
          0878184630

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Първоначално публикуван от batboiko Преглед на мнение
            Поздрави на всички съфоромци от сливенската група макар и малка.Да наистина всичко на събора беше отлично игри,състезание,купон,но искам да попитам организаторите нормално ли е в хода на състезанието да се променят правилата пример:без жребий,имахме уверението на Дамянчо,че на следващият ден ще има жребий и не само за първия стартирал,но това е най малкото. Редно ли е отпаднали състезатели да стартират отново?И правилно ли е в разгара на състезанието да има нови записани състезатели?Това е което искам да питам.Иначе всичко останало беше супер.Благодарности на Пловдивската група Наско,Антон и всички други която ни прие в тяхната компания.
            Ще отговоря и аз отчасти, Дамян по-подробно. Състезанието се направи за удоволствие на състезатели и публика, като част от Събора. Така че не виждам какъв е проблема в детайли. Не забравяйте, това не част от Националния Шампионта по Офроуд към БФАС, проблемите оставете за там, кефа за тук. Все пак състезателите, май не всички, дойдоха за шоуто и купона, а не да печелят на всяка цена.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              От името на цялото ми семейство БЛАГОДАРЯ за организацията, атракциите и наградите. Оказа се, че трета награда по теглене на джип те държи опиянен до късно през нощта. )
              До година няма да имам нищо против да се съберем на същото място

              ПП
              Само сменете "диджея", че той са сватби може да е много добър, но за такива мероприятия няма усет. И това - меко казано.
              LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                ФИЛИБЕТО МАЙНА! Ще викам!



                Всичко е подготвено. Остава само - Наздраве!









                Нейчо - това е за теб!




                А това за Сузуки!


                Белчеви тръгват с рогата напред.




                Ванката отново благодари!


                Тук съдията има нещо лично, май.


                И нашето момче!




                Което заслужава много адмирации!




                Браво на отбора!


                Г-ка!






                Нямааа бииирааа!


                Край на купона! Благодарим Ви!
                Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  Първоначално публикуван от pacific Преглед на мнение
                  От името на цялото ми семейство БЛАГОДАРЯ за организацията, атракциите и наградите. Оказа се, че трета награда по теглене на джип те държи опиянен до късно през нощта. )
                  До година няма да имам нищо против да се съберем на същото място

                  ПП
                  Само сменете "диджея", че той са сватби може да е много добър, но за такива мероприятия няма усет. И това - меко казано.
                  и що така...?

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    Първоначално публикуван от pacific Преглед на мнение
                    ПП
                    Само сменете "диджея", че той са сватби може да е много добър, но за такива мероприятия няма усет. И това - меко казано.
                    И защо така смяташ ?
                    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Ще отговоря и аз отчасти, Дамян по-подробно. Състезанието се направи за удоволствие на състезатели и публика, като част от Събора. Така че не виждам какъв е проблема в детайли. Не забравяйте, това не част от Националния Шампионта по Офроуд към БФАС, проблемите оставете за там, кефа за тук. Все пак състезателите, май не всички, дойдоха за шоуто и купона, а не да печелят на всяка цена.
                      Няма да влизам в полемики, но все пак като е казано нещо на състезателите е добре да се изпълни. Хайде до повторно стартиралите /тяхна си е работата/ и записаните в последния момент /по-голямо участие, по-добре/ да се преглътнат нещата, но все пак като са се записвали състезателите изрично им е казано, че ще се тегли жребий, за номерата на тръгване, който не би отнел повече от 10 минути. Участвал съм в организации на събития и от опит знам, че каквото обявиш е закон, дори да обявиш, че ще подариш нещо на 10 човека без да си задължен или да обявиш определена програма в подробности. Вариантите са 2 : Правиш всичко, както е обещано /обявено/ или обявяваш своевременно, че нещо се променя или заменя и защо се прави. Това, като лека забележка /в напълно положителния смисъл/ от мен и в подкрепа на казаното от колегата от Сливен.

                      Разбира се, оценката ми за събора си остава напълно положителна.
                      Последно редактирано от marin199; 07-09-09, 19:30.
                      http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                      http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                      http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Тия коментари най-добре да ги прехвърлим в темата за състезанието
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          Май трябва да има тема за мрънкане....

                          Беше голям купон
                          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение


                            Бе нещо левия познат ми се вижда.Не сьм го мяркал на живо от има/няма 8 години и горница,позастарял някак си един такьв,но все така гледа в бьдещетоСамо да го видя и ще го напия...
                            Асене,
                            Заканата (за напиването) е приета с огромно удоволствие!

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                              Ще отговоря и аз отчасти, Дамян по-подробно. Състезанието се направи за удоволствие на състезатели и публика, като част от Събора. Така че не виждам какъв е проблема в детайли. Не забравяйте, това не част от Националния Шампионта по Офроуд към БФАС, проблемите оставете за там, кефа за тук. Все пак състезателите, май не всички, дойдоха за шоуто и купона, а не да печелят на всяка цена.
                              Злати, до някъде си прав. Но все пак трябва да има някакви правила. Все пак имаше входна такса от 50 лева, съдии ... До сега не съм видял Траялно състезание в което да се стартира по реда на записване. Някой ще каже: имаше жребий за първия - така е, но не първия, я поне първите 5 разбиват трасето. Друг ще каже - ама после станаха коловози в пясъка и не може да се кара - Колеги, защо идвате с агресивни гуми, яко ги помпате и давате газ до дупка като карате на пясък. Трасето беше супер.

                              НО мисля, че всички неуредици възникнаха заради лудницата около събора и всичко ставаше в движение. Джорджо до последно беше на трасето, Дамян и останалите бяха навсякъде
                              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                Тия коментари най-добре да ги прехвърлим в темата за състезанието
                                Съгласен. Не е нещо фрапиращо и не искам да звучи, че се мрънка, но просто колегата от Сливен каза нещо, което е факт. Не е трагедия, но знаете пред фактите...

                                Местете ако искате да не става, като спам тука.
                                http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                                http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                                http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X