Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ел.схема на Галопер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ел.схема на Галопер

    Здравейте на всички,проблема ми е че Галопера който купих няма зигнализация за забравени светлини.Купих си една джаджа дето да писка но немога да се ориентирам къде да я включа.Форума съм изчел още като се чудех какво да купя но никъде не срещам пълна схема или поне предпазителите кой за какво е!Моля ако някой има информация да ми я прати. То и други неща не са в ред но за сега варви и не пипам.

  • #2
    До: ел.схема на Галопер

    не може да нямаш, по-скоро не работи.
    Схеми ома в първата тема тук, най-отгоре, залепена ли, как я водят, виж там.
    Успех!
    Galoper Exceed V6 3.0 1998 къса база

    Коментар


    • #3
      До: ел.схема на Галопер

      Справих се !Ссхемите качени на руски не са пълни но са полезни!Сигорно е имала но не работи,сега вече има, ура!

      Коментар


      • #4
        До: ел.схема на Галопер

        Да не отварям нова тема ....ако някой го дразни че като има ключ и при отворена врата сигнализацията работи(мене много ме дразни) като се издърпат кабелите които излизат от колонката на волана има много букси многоредови и две букси с по два кабела....едната е имобилайзер....сивибяло с черна другата е чветна червено с черно и отиват на патронника срещуположно на имобилайзера...вади се куплунга и сигнализацията остава да работи само при забравени фарове....!
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X