Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднати GPS-и

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откраднати GPS-и

    Списък на откраднати GPS-и :

    Собственик: qtsvg
    Модел: NUVI 205W
    Unit ID: 3459730584
    Сериен номер: 15e203838
    Дата на кражбата: 28.06.2009

    =================

    Собственик: jkolarov
    Модел: NUVI 200
    Unit ID: 1CB271716

    ============

    Собственик: Nine
    Модел: NUVI 200
    Unit ID: 3519250473
    Сериен номер: IGF721686

    ============

    Собственик: GARMIN760
    Модел: NUVI 760
    Unit ID: N/A
    Сериен номер: 17B130931



    ==================

    Собственик: ixeos
    Модел: Nuvi 250W
    Сериен номер: 1CB159640


    ==================

    Собственик: Zmiika
    NUVI 200
    ID: 1CB339262


    ==================

    Собственик: Vili4ka
    Garmin Nuvi 205
    ID 3593930918


    ===================
    Собственик: pvn
    NUVI 760
    Сериен номер: 17L005330


    ===================

    Собственик: damyan24
    Марка: Garmin
    Модел: Nuvi 255W
    Сериен номер: 1С6163382



    ==============

    Собственик: pneumothorax
    Марка: Garmin
    Модел: 60CSx
    ID: 3327560959


    ==============

    Собственик: kris70

    Модел: NUVI 760

    Unit ID:

    Сериен номер: 17B466489

    Дата на кражбата: 23.07.2010


    ==============


    Собственик: veskox
    Модел: NUVI 200W

    Unit ID:
    3553852806
    Сериен номер: 1gc359480
    Дата на кражбата: гр. Плевен 14.08.2010

    =========



    Собственик: dkolarov
    Модел: Colorado® 300
    Serial number: 169110519
    Unit Id: 3461450225

    Дата на кражбата:София, 20.09.2010

    ========

    Собственик: bouzanis
    Модел: Nuvi 255W
    Serial number: 1C6102600

    =======
    Собственик: tendent76
    Модел:Garmin 360
    Serial number: 21150489
    Unit Id: 3337120147

    =======
    Собственик: petio1807
    Модел:Garmin nuvi 205W
    Serial number: 1900097401
    Unit Id: N/A





    ___________________________________________

    3459730584 - ИД НА УРЕДА ! NUVI 205W!
    В момента нямам думи просто да изкажа мъката си... За 15 мин в 13 ч на обяд на 5-7 м от мен чупят предно дясно стъкло на новия ми автомобил/лизингов!/ , като алармата не се обажда и изтръгват жпса... В Плевен!...
    Оказва се , че градът е разделен на зони от наркомани, като само в този район, където бях и се случи това, за последните 2 месеца са разбити над 20 автомобила... И да свалиш апарата - не помага! Трябва да се сваля и тампона на стъклото, което си е вече.... Това ЖСМи и стойки, стойки за радари и радари, стойки за жпси и същите - всичко подканва тези лумпени за голямата беля...
    Последно редактирано от Pacific; 22-07-13, 10:06.

  • #2
    До: Откраднати GPS-и

    ID: 1CB271716
    Модел: NUVI 200

    Българско меню, със стойката от прозореца и зарядното.

    Били са културни, отключили са си колата, взели са всичко гореописано, оставили са ми CD-то (което струва повече от Нувито) със флашката дори на него. Съседа ги е усетил и се развикал (чул е алармата), според него са били тийнеджъри във 4.30 сутринта. Нямам счупени стъкла или взломени ключалки - похвално.

    София,
    кв. Гоце Делчев.

    Коментар


    • #3
      До: Откраднати GPS-и

      серийният номер на бившето мое 15e203838

      Това е новия сайт на Гармин - с персоналните регистрации - всеки може да види какво си е регистрирал като уреди и карти - трябва да си има регистрация
      https://my.garmin.com/mygarmin/custo...rminHome.faces

      Коментар


      • #4
        До: Откраднати GPS-и

        nüvi® 760 17B130931

        Откраднат!!!

        Другия по късно ще дам защото е Покет+GPS

        Имам и на радардетекторите серийните.
        Абе полза няма.
        Ама като сте рекли.
        Сложих си ИП камера, която вижда и на тъмно, ама сега седя и си гледам денонощно колата, това ако е работа. Абе държавата е виновна, това е.

        Поне си купих nüvi® 1390

        Коментар


        • #5
          До: Откраднати GPS-и

          Вчера ми разбиха джипа до НДК.....вътре е мазало.Съседната кола -също Ленд Круйзер -беше останала без стъкла.Човека остана и без багаж.
          Откраднати са ми 2 ГПС-а,
          60CSX със РАМ стойка,карти и тракове от състезания и преходи,Събин е направил трасето като карта.Не се трие.
          НУВИ 300 - със стойка и зарядно.
          Компресор за офроуд - в сив куфар.
          Полицейски фенер - Maglite i още доста ценни неща.
          Полицайте казаха че има хайка за износ за Русия със английски рег.табели. и може и да не е само обир.......нямам думи
          IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

          Коментар


          • #6
            До: Откраднати GPS-и

            Снощи, в нощта на 11-ти срещу 12-ти Януари ми разбиха предно дясно стъкло на колата - Хонда ЦРВ първа генерация тъмнозелена. Мястото е паркинга до блок 96 в кв. Изток, ул. Юрий Гагарин, София. Откраднаха ми GPS Gamin Nuvi. Не съм сигурен за модела и номера. Ще ги постна по-късно като намеря гаранционната карта с касовия бон в офиса. Отделно от GPS-a, ми дигнаха и радиото - Пайниър. Щетите ми са:

            Пайнър - 180
            GPS - 400
            Стъкло - 80 с монтажа
            Общо - 660

            Армеец разбира се не плащат радиа и GPS, та ще съм вътре близо 600 лева плюс времето и нервите.

            Обявявам награда от 500 лева за информация, която разкрива извършителя. Надявам се, че в заложните къщи търговците не биха отказали определена печалба.

            P.S. Колата е с пълно автокаско към Армеец (ТИМ), но явно и това не помага по никакъв начин.
            Vitara 2.0 V6
            Honda CRV (Gen 1)
            Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
            ВАЗ 2131

            Коментар


            • #7
              До: Откраднати GPS-и

              Данните са GPS-a в предния пост са:

              Марка: Garmin
              Модел: Nuvi 250W
              Сериен номер: 1CB159640

              Ако на някого пробват да му го продадат, моля да се обади. Давам награда !
              Vitara 2.0 V6
              Honda CRV (Gen 1)
              Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
              ВАЗ 2131

              Коментар


              • #8
                До: Откраднати GPS-и

                NUVI 200
                ID: 1CB339262

                Откраднато на 04.01.2010 - район Красно село.
                - Разбиха ми шофьорското стъкло на джипа и навигацията даде фира..заедно с няколко друго по-ценни неща. (но за навигацията най-ме е яд!)

                Коментар


                • #9
                  До: Откраднати GPS-и

                  Първоначално публикуван от plmko
                  Съпричастен съм със колегите изгубили навигацийте само не мога да разбера толкова ли е трудно паркирайки колата да си свалиш и навигацията все пак в България живеем
                  Не, изобщо не е трудно. Моят обаче ми го откраднаха от апартамента (заедно с куп други неща)...

                  Garmin Nuvi 205, ID 3593930918
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • #10
                    До: Откраднати GPS-и

                    Може би има надежда в тунела против крадците :
                    nuvi 1690 с вградена SIM карта, който може да предава информация...

                    Код:
                    https://buy.garmin.com/shop/shop.do?cID=134&pID=64339
                    Последно редактирано от asterix85; 09-03-10, 11:32.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Откраднати GPS-и

                      И моят ред дойде да вляза в този черен списък.

                      Днес сутринта си заварих автомобила със счупено предно дясно стъкло и липсващ GPS. За стъклата, снега и калта в купето и по кожения салон няма да говоря изобщо. Писах жалба в първо РПУ София. Да видим дали ще успеят да ми го намерят по заложните къщи. Казаха, че вероятността изобщо не била малка. Аз съм по-скептичен. От ДЗИ ще ми платят щетата в пълен размер (без gps-а, тъй като той не е застрахован).

                      Около година всеки ден слагах и свалях поставката от предното стъкло, но преди 2-3 месеца ми писна и започнах да не я свалям. И ето резултатът...

                      Модел: NUVI 760
                      Unit ID: Не знам от къде да го видя. Бихте ли ми помогнали?
                      Сериен номер: 17L005330 (това е номера, който пише на гаранционната ми карта и на малка лепенка на кутията отвън)

                      Дата на кражбата: 10.03.2010
                      Информация за контакт: на ЛС


                      Сега се чудя кой модел Garmin да си купя.

                      Благодаря.
                      Последно редактирано от pvn; 10-03-10, 17:49.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Откраднати GPS-и

                        И мен ме сполетя същата участ тази сутрин. Разбили са ми предното дясно стъкло и са ми взели Гармина и СД-то, което поне беше изгоряло.

                        Марка: Garmin
                        Модел: Nuvi 255W
                        Сериен номер: 1С6163382

                        Коментар


                        • #13
                          До: Откраднати GPS-и

                          Имам следните въпроси. Така като се дава ID-то има ли вариант да се засекът и намерят? Ако не могат не виждам смисъл от постовете! Каква е сигурността при въвеждане на PIN, в смисъл след това може ли да се разкодира този PIN или форматира паметта и има ли смисъл да се слага този ПИН?

                          Коментар


                          • #14
                            До: Откраднати GPS-и

                            Има смисъл, аз съм сложил пин на моя.
                            Идеята до колкото знам е точно такава да не се ползва не оторизирано.
                            Не съм срещал софт (свободен) за сваляне от нета където да го разбива.
                            Идеята е че ако го откраднат да се носи само в специализиран сервиз да го отворят и ресетнат.
                            Не знам обаче как седи въпроса с копчето ресет на гармин и дали не маха пина така... по-запознатите да кажат .

                            И ако всичко написано до тук е ок, то следва тази база с ид-та да седи в сервиза и като им занесат такова у-во за "махане" на пин те да погледнат списъка.
                            От там на сетне.. си има ред за проследяване (освен ако не се представят документи доказващи произхода).


                            п.с когато се установява връзка с усб към пц докато не се въведе пин-а няма достъп до вътрешната памет.
                            За сд-картата е ясно но там няма нищо важно освен картата на еди коя си държава и някоя друга мп3-ка.


                            И най-важното не оставяйте никаква техника в колата или джипа докато ви няма, те гепардите само това чакат за да действат.
                            Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

                            Коментар


                            • #15
                              От: До: Откраднати GPS-и

                              60CSx
                              ID: 3327560959
                              откраднат при обир в дома ни, който се намира на последния етаж в кооперация. Ще вметна, че полицаите, които дойдоха да направят оглед у нас НЕ ВИДЯХА, че е свалено стъклото на прозореца, от където са влезли крадците, а само установиха, че прозорецът е отворен. Малко след като те си тръгнаха със съпругата ми видяхме, че стъклото го няма. При снемането на отпечатъци, не намериха никакви, включително и наши, въпреки че ги взимаха от предмети, които постоянно сме пипали или местили по една или друга причина. След всичко казано нямам някакви надежди, че нещо ще се намери. От друга страна пък, не са взели лаптоп, който седеше на земята, един DSLR и още доста неща... Единственото което са взели е 60-ката, един стар разнебитен фотоапарат "чикиритка", халката ми и касичка със стотинки. Ае стига, че оспамих темата...
                              Warp. Timewarp.
                              Grand Cherokee WG 2.7 CRD BFG A/T
                              LZ1VAS

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X