Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси относно Eco Route

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпроси относно Eco Route

    Някой запознат ли по добре с еко руит 4е като съм пътувал ми изкарва нереален разход ако в настойките наглася 4е съм на бензин и му дам че 7/100 ми гори дали ще ми изкарва реално нещо?Въобще всичко за него ако обясни някой
    Второ ако с web updater си кача новата версия изтрива ли се нещо любими точки примерно или нещо друго ,или само самата версия се качва?И като вържа за компа gps и следвам каквото ми каже така ли се качва версията?Благодаря
    [SIZE=5][B]Nuvi 255W[/B][/SIZE]

  • #2
    До: Въпрос за eco ruite-за какво е?

    Колега, здравей!

    Виж в еко рут има опция "отчет на горивото". Пълниш резервоара до горе и минаваш 50 км до някъде и се връщаш по същия път. Спираш, вадиш тубата с бензин от багажника и доливаш. Мериш колко си налял. Тогава в гореспоменатата опция има раздел "калибриране". Там пишеш резултата от твоя опит...

    Това е единственият начин, ако държиш точно да си сметнеш харча, който зависи от много неща...Еко рут изчислява всичко на базата на плавното ускорение и пътуването на оптимална скорост, получената величина е силно приблизителна. Ако спускаш с изключена предавка, това не се отчита...

    За ъпдейта - ако искаш да добавиш нещо в "любими", първо запиши всичко, каквото има в тази папка и го добави в папката, от която ще качваш новите неща, иначе се изтриват. Ако си ъпдейтваш версията, възможно е пак да се пише в тази папка, така че каквото и да правиш, създай си архив, за да можеш да върнеш нещата обратно!

    Поздрави и дано съм ти бил полезен!

    Коментар


    • #3
      Как да си направя eco ruite на бългсарски?

      Колеги как да си направя eco rute na български да ми е?Значи свалих bulgarian.gtt файла и доколкото разбрах ще го копирам в garmin/text..После какво точно да направя и как да са точните преводи на другите неща..прочетох някаде че може с update на по нов софт.автоматично да се качи на бг eco rute.?аз съм с 5 версиа на гармин 255w. Бихте ли ми каза ли коя версия и от каде да я сваля?
      И да не отарям нова тема много изчетох и пак ми е мъгла искам да си кача на Европа 2010 че съм с 2008.От каде да я сваля тази карта и като другата ли се качва налагам я върху старата и тя си се записва.Благодаря!
      Последно редактирано от dxristov; 27-10-09, 11:33.
      [SIZE=5][B]Nuvi 255W[/B][/SIZE]

      Коментар


      • #4
        До: Въпроси относно Eco Route

        Относно за картата на Европа - ако ти е излекувана я налагаш върху другата, ако не е, правиш съответно нов unl. файл. Има много теми за това, прочети!
        GARMIN nuvi 2350 LT
        GARMIN nuvi 250W - broken display

        Коментар


        • #5
          До: Въпроси относно Eco Route

          а какво значи излекувана отклучена ли и от каде мога да я сваля излекувана?И за еко rute ако може инфо по въпроса ми.
          [SIZE=5][B]Nuvi 255W[/B][/SIZE]

          Коментар


          • #6
            До: Въпроси относно Eco Route

            Да, означава излекувана. Ето линк http://www.mininova.org/tor/2667089 Не мисля , че това е за тази тема, но не мога да ти помогна с eco route.
            GARMIN nuvi 2350 LT
            GARMIN nuvi 250W - broken display

            Коментар


            • #7
              До: Въпроси относно Eco Route

              По въпроса за EcoRoute.
              През WebUpdater прескочи първия етап за ъпдейт на софтуера (ако си с последния) и си изтегли нов текстов файл на Български. Или ето ти моя. Слагаш го в Garmin / Text. Трябва първо да се разархивира.
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от milstan; 27-10-09, 16:49.

              Коментар


              • #8
                До: Въпроси относно Eco Route

                Vangoran свалих от линка картата но ми излиза на десктопа като линк?някой друг да каже каде да намеря отклучена за европа 2010г.
                [SIZE=5][B]Nuvi 255W[/B][/SIZE]

                Коментар


                • #9
                  До: Въпроси относно Eco Route

                  Трябва да го изтеглиш с програма BitComet.
                  GARMIN nuvi 2350 LT
                  GARMIN nuvi 250W - broken display

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпроси относно Eco Route

                    още един тъп въпрос на еко рют отметка на безоловен му давам нали така на бензин съм..че не знам бозоловен ли беше тоя А95 иначе превода е супер.А на цена на гориво пиша колкото в момента е бензина нали?А на калибириране на разход на гориво там се изписва какъв ти е средния разход ли..или аз въвеждам какъв ми е разхода ли за какво е за бога това?
                    [SIZE=5][B]Nuvi 255W[/B][/SIZE]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпроси относно Eco Route

                      калибириране на разход на гориво това разхода ли ми показва и градско или извънградско е? и ли смесено.. .или аз въвеждам какъв ми е разхода ,но ако е така градско или извънградско да пиша?
                      [SIZE=5][B]Nuvi 255W[/B][/SIZE]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпроси относно Eco Route

                        Ети ти упътване:
                        http://www8.garmin.com/software/ecoR...supplement.pdf
                        Прикачени файлове

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X