Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествията на чичко ви Фър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пътешествията на чичко ви Фър

    Подтикнат от аматьорски пътешествия от типа Бузлуджа - Емине и воден от приключенският си дух, чичко Фър реши да направи едно 5 дневно пътешествие из Пирин.
    Снощи към 18:30 получих обаждане, ама телефонът ми звънна някак си планински. Вдигам, а от другата страна чичко вика с все сила " Привет от връх Вихрен ". По късно се уточнихме, че е някъде под върха в близост до хижа Вихрен............

    Така започва великото пътешествие на чичко ни Фър, а какво ще стане по нататък? Ще разберете, ако следите темата.

    Чичко Фър покажи какво означават " Пътешествия и разходки с ендуро". Знам че можеш.
    Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 27-06-09, 13:51.

  • #2
    До: Подвизите на чичко Ви Фър

    Добро утро от слънчево Банско!!!
    Ооооо хубаво нещо е шкембе чорбата след снощните подвизи из Банскалииските механи,амчи то тук ресторанти няма! Сал ладни меани,и кво кво да прая муунах се в една.Пътешествието продължава,всичко е на кадро но съм си забравил фиксажа и за това
    кадро по късно!!!

    Аиде че лъжицата удари на тенекия,поемам!!
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • #3
      До: Подвизите на чичко Ви Фър

      Няма да е лошо да пуснеш някоя снимка за поддържане на огъня. Ходи ли до мечките на кака Бриджит

      Коментар


      • #4
        До: Подвизите на чичко Ви Фър

        Да амааааааа Чичко Фър не знае как се пускат снимчиците а пък може и фото мексико да не си носиииииии......

        Коментар


        • #5
          До: Подвизите на чичко Ви Фър

          Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
          Да амааааааа Чичко Фър не знае как се пускат снимчиците а пък може и фото мексико да не си носиииииии......
          Знам знам ,, и си нося ,даже и си водя
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • #6
            До: Подвизите на чичко Ви Фър

            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
            Няма да е лошо да пуснеш някоя снимка за поддържане на огъня. Ходи ли до мечките на кака Бриджит
            По план посещение на Парк за танцуващи мечки е за днес събота а и ще отскоча да видя и Семково...
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • #7
              До: Подвизите на чичко Ви Фър

              Мога Шориии, мога. Много неща мога .
              В този хотел се настанихме, където е и пресцентърът ни.

              Леле какви балкани, очакващи чичко Фър да ги превзема. По невнимание фотоапаратът е с 8 дни назад.

              Част от неопетнената природа.

              Мястото от където телефонът ми звъни планинарски.

              Май вчера и тук съм бил.

              Тук къде ли съм навирил крака ?


              Това е за сега. Малко, за подпалка на огъня. Очаквайте пълният репортаж като се прибера в Енина. Много снимки се събраха, а тепърва ми предстои да обикалям.
              Поздрави на всички от чичко ви Фър.
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • #8
                До: Подвизите на чичко Ви Фър

                Гордея се, че имам такъв чичко. Браво чичко Фър. Ама какви дяволи ме гонят мен, та написах в първият си пост разходка в Родопите ? Вече е поправено. Ставаше на въпрос за Пирин

                Коментар


                • #9
                  До: Подвизите на чичко Ви Фър

                  Днес Фъра успешно е преминал половин Гърция . От този човек трябва да очакваме неочакваното. Вече нямам търпение да се пребира и да пуска снимките.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Подвизите на чичко Ви Фър

                    Да Жоре Чико Фър си е изкарал супер и се пребра но благодарение на един колоездач щото е голям Загубан ха ха ха

                    Коментар


                    • #11
                      До: Подвизите на чичко Ви Фър

                      Очакваме репортаж!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Подвизите на чичко Ви Фър

                        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                        Днес Фъра успешно е преминал половин Гърция . От този човек трябва да очакваме неочакваното. Вече нямам търпение да се пребира и да пуска снимките.
                        Прибрал се е в Енина със сигурност.Днес около 17.00 ме засече на кръговото в Казанлък с една бяла Фиеста мисля беше.
                        КТМ 400 EXC

                        Коментар


                        • #13
                          До: Подвизите на чичко Ви Фър

                          Дааа прибрах се благополучно ,но като ме дападнаха едни гости не ти и маика работа,пък и имам над 500 снимки до като ги поррегледам и да им измисля коментар ще мине доста време.
                          Но няма страшно всичко е под контрлол .Чичко ви Фър
                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Подвизите на чичко Ви Фър

                            Айде Чичо Фър.. чакам репортажа с не'тръпение..

                            пП. По скоро на мен си дядо не чичо но.. /не се убиждай "Чичо" Фър /
                            OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                            Коментар


                            • #15
                              Здравеите,сядам да ви направя съпричастни с моето поредно пътешествие.Този път за мое съжаление то съвпадна с ендуро кръга в Казанлък .Не можах да пресъствам но въпреки това доста благословии отнесох за екстримите и пътечките които показах на Чичко Фил .Пристигнахме в Банско и уж бяхме избрали хотела с наи хубавия басеин каква бе реалноста? Ами к'ва празен трап
                              Ама стотинчиците ни си ги вземаха!
                              Нищо нали идвам от морето!
                              Иначе хотела беше ок1



                              Даже във фоаето имаше грамота за наи добре уреден вътрешен двор


                              Ама кои гледа дворове при гледките които се откриваха нагоре


                              Веднага скочих на мотора и газ ,по пътя се откриха приказни гледки





                              Не можах да изтрая и скочих долу,мислеики че това е водка толкова беше бистра,но уви



                              -Я бързо излизаи!
                              Иаз нали съм слушлив



                              Уш малко ракиица дръпнах на пладне пък някои снимки ми са видят троини що ли?Поспрях на едно не малко паркингче и що да видя само странни неща,последен модел хладилна витрина на кола,и в нея другаруват коли,пепсета загорки ее може ли и без пиринско??


                              Веднага до тях може да си набереш гъпки за супичка кеф ти маматарки,сърненки,чучурки че даже и препъни крак

                              Тук видях и странна кучешка колиба?С много входове сигурно за по добро наблюдение??


                              Минаваики краи хижа
                              Последно редактирано от cveti; 04-07-09, 12:40.
                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X