Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествията на чичко ви Фър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Пътешествията на чичко Ви Фър

    Ето вижте

    Даже по едно време мислех да си правя харакири не че нямаше с какво






    Ама размислих и грабнах едно шишенце



    Хаиде кръгом докато не са ни хванали пък и нашенско не е далеч
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • #32
      До: Пътешествията на чичко Ви Фър

      Евала бе Чичко Фър ти наистина покори света -самоче не видях туи бяло магаренце с големи та.аци или без та..ци беше щот ти много им разбираш.Иначе яко си си пожавуркал магаре такова
      Последно редактирано от Станислав_; 25-07-09, 12:38.

      Коментар


      • #33
        До: Пътешествията на чичко Ви Фър

        Много ти ходи Кавата! С този КЛХ ще прелиташ балкана като с летящо килимче.

        Коментар


        • #34
          До: Пътешествията на чичко Ви Фър

          Еиии ама силно било туи гръцко иуски бей..

          Силно ама при дълбок сън бързо се уветря и бегом на прес конференция, а и други неща сигурно прави личи си на сутринта





          Нямаше по голяма китка!!!

          На заминаване нямаше как да не се Збогувам и с тези македонски комити:











          Петнадесети набор бил Дядо Киро и още си кара колцата!!! Дае жив и здрав!!

          ПО път се отбих за едно шкембе на едно познато место .Браво за въображението на собственика.Опитах се да подпаля топчето но нещо барута маи е влажен??










          Опитах да си налея малко ракиица ама още не беше потекла а ние бързахме , жалко казаха ми че от долу течало,да си налея от там

          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • #35
            До: Пътешествията на чичко Ви Фър

            ПО заръка на Дяда попа трябваше да спосетим и комплекс Делта в с.Огняново


            Страхотен басеин но не бяха ми изсъхнали слиповите и щях да разваля почивката и рахатлъка на доста от посетителките
            Добре че Хускварна не са измислили резачка с три метрова шина иначе нямаше да можем да видим тоя шедьовър на българската природа,кво от туи че е на 600 години!!







            Еи страшно нещо са туи помаците ,само да има някъде малко влага веднага изниква чешма, БРАВО


            Пък и дървата знаят как да ги нареждат ,като за пазар!!

            ПОследни кадри около язовир Доспат ,Широка поляня иГолям беглик












            С това завърши моето поредно пътешествие .Еее изтървах кръга от шампионата но по някога главата се командва от вратът маи ,не само понякога а к'о ша каите?Дано ви е било забавно ,чао до нови срещи Чичко ви фър




            ,
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • #36
              До: Пътешествията на чичко Ви Фър

              Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
              Евала бе Чичко Фър ти наистина покори света -самоче не видях туи бяло магаренце с големи ташаци или без ташаци беше щот ти много им разбираш.Иначе яко си си пожавуркал магаре такова
              Аааа бат Шории тои тоз модел пропуснах да подчертая че е дефорсиран
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • #37
                До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                направо си си голем като саветскио саюз евала требе да се видиме да покараме оффффффроад заедно

                Коментар


                • #38
                  До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                  Първоначално публикуван от gargata Преглед на мнение
                  направо си си голем като саветскио саюз евала требе да се видиме да покараме оффффффроад заедно
                  Единпът да идиш с него и няма да искаш да повториш

                  Коментар


                  • #39
                    До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                    Седя и гледам телевизия, XXL и на рекламите пускам канал1 и кво да видя времето го дават като в деветия кръг на Ада.
                    Викам на кака, айде да идем на гости на чичко Фър, аз ще покарам с него а ти ...ти отиваш на язовира и почваш да ловиш..........тен..
                    Речено сторено, ма гледам комшийката нещо навъсена ни изпрати на балкона, що ли не разбрах...
                    Както и да е заминахме и аз събота сутрин в 7:15 седнах екипиран и костюмиран на прочутата каравана в Енина.
                    Дойде при мене един много любезен господин и ми вика:
                    - Аз тебе съм те гледал по компютъра...
                    След 15мин. пристигна и чичко Фър който си прекъсна отпуската на морето за да може да ми покаже нещо, но за това НЕЩО по-късно..
                    И тръгнахме.....защо ли..


                    Много добър човек излезе тоз колега, ма да ми беше казал да не тръгвам.


                    Орлов поглед на около 5-6 км от Енина




                    Моя водач и УЧИТЕЛ...


                    И това беше, 15мин. каране и Фъра спука гума за първи път...
                    Кво да правя аз, викам му вземай ЦРФ-а и бягай обратно за гума.
                    Той не чака втора покана а хукна да кара ЦРФ...
                    А аз останах да си мечтая за закуската която ми беше обещал някъде.

                    Понеже корема ми взе да се бунтува от глад аз намерих изход...


                    Мина се около 35-40 мин. и Фъра се връща ухилен...






                    Не знаех, че и на Хонда може да се върже самар..


                    Почна се....


                    Тамън привършвахме и се появиха горските елфи...



                    Фъра взе да си мери корема с тях...


                    Минаха пак около 6-8 километра и Фъра ми показа два Купена които трябваше да кача.
                    Ето ме вече на единия, малкия Купен а отсреща е големия....ма какво ще разберете по-късно.


                    През това време Фъра започна да качва този Купен и ......


                    Пак спука гума... Слизам аз и му викам айде пак на ЦРФ-а


                    През това време аз свалих каплата и извадих гумата и зачаках....гладен.




                    После снимах малкия Купен отдолу и си мечтаех за поне една ФаФла...


                    И така ..........................4 пъти, да ЧЕТИРИ ПЪТИ...
                    Фъра донесе една гума, спукана, слагам я и я свалям, бегом пак до Енина, и пак и пак....
                    ЧЕТИРИ ПЪТИ ВИ КАЗВАМ и с първата стават 5..


                    Няма такъв карък като моя, накрая му викам:
                    Абе Фър що не каза да ти дам ЦРФ-а а аз да си седя с кака на язовира а ме умори тук под тая бука...
                    Изкарах там точно 5 часа докато Фъра навъртя около 80км на моя мотор.
                    Сега мога да сваля и сменя гумата на ХТ за под 5 минути ВЕРВАЙТЕ ми.

                    Накрая за капак на всичко се оказа, че казанлъчани са по-големи габровци и от Джартата.
                    Никой ама Никой не дойде да ме види, карах си пичовете и не пожелаха поне една студена вода да почерпят.
                    Добре, че беше Борката (Тъпотопарче) ма той е заралия та затова, та добре, че той човека ни нахрани към 18:30 часа..


                    Както и да е след 5 часа под буките и 5 сменени гуми, тръгнахме да се прибираме, нямаше нито време, нито смисъл...нито желание за каране..










                    Тук сме на някаква скала беше ама така и не я запомних....


                    Чичко Фър и гумаджията...


                    Ето там бяха заветните пържоли и бирата.....





                    Тук искам да изкажа моите специални благодарности на чичко Фър затова, че ме научи да сменям гуми, на Тъпотопарче затова, че ме нахрани и на малкия Митко за изпращането.



                    Може би трябваше да благодаря и на казанлъшката група, но такава не видях.
                    Чух, че имало клуб там Севтополис, но членове на този клуб не видях.
                    Явно съм бил в Габрово или Фъра им е казал по телефона, че не съм нито закусвал нито обядвал...

                    П.П. Останалите подробности които неволно съм пропуснал оставам на домакина си да сподели с Вас.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                      От чичко Фър научих, че историята с гумата продължава. Тази сутрин запалил мотора, метнал гумата на кормилото и поел към магазина за рекламация. На път обаче решил да се отбие през прословутата каравана. Изпил сутрешното си кафе и тръгнал отново. Тук обаче идва изненадата. Излиза, качва се на мотора иииииииии..... Ооооооо ужас, гумата е открадната . Това е финала на историята със спуканите гуми. Сега нито гума , нито пари , нито рекламация. Е това се казва лош късмет. Става на въпрос и за двата дена.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                        След пррословутата гУмаджииска разходка,мои приятел онзи Ден ми дума:Николаичо к'о ша каиш да ме откараш до моито село в Чирпанска България да си получа паричките за средния добив .Речено сторено.Хубаво ама нали ще има каране и по Хасвалт с тая гума не съм за Хасвалт и набързо по бързо и от наи бързите механици я смених сподходящата за терена.Нали страх лозе пази тоя път взех всичко необходимо за няколко изненадващи сакатлъци но слава богу не ми се наложи.Дали щот не бях с бат ВАНЬОБръмченето из Средна гора не ме впечатли ,много прах капинак и шипки .Друго си е карането в Стара планина.За мое учудване селата там са :Бог високо цар далеко!Маи вървят и старите пари??
                        Последно редактирано от Чичко Фър; 01-08-09, 21:54.
                        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                          Много добре се е получило като приказка с картинки Ех колко красота има по тая наша малка страна ...

                          Коментар


                          • #43
                            До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                            От какво бихте си направили лепенка за гума и с какво бихте я отрязали, ако нямате нож и се намирате в средата на Родопите С какво бихте я залепили Може ли да се избяга от глутница освирепели кучета, с ямаха хт с двама човека на борда

                            Отговор на тези въпроси ще получите когато се върне от странстване Фъра

                            Коментар


                            • #44
                              До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                              От какво бихте си направили лепенка за гума и с какво бихте я отрязали, ако нямате нож и се намирате в средата на Родопите С какво бихте я залепили Може ли да се избяга от глутница освирепели кучета, с ямаха хт с двама човека на борда

                              Отговор на тези въпроси ще получите когато се върне от странстване Фъра
                              Ах Жоро, пак хвърляш бензин в огъня. Всичко зависи от зора!!! всичко се решава на място като на Сърваивар,но полека полека едно по едно всеки от въпросите ще си получи отговора!!!
                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                                И така след лятното затишие на моите моторджииски пътешествия доиде денят в които започна осъществяването на една отколещна мечта ,а именно:разходка из дебрите и безкраините поляни на Родора планина в участака около Ягодина и Триград.Благодарение на Синоптик БГ –еи познаха бреи ,случихме на страхотно време.Дали това не бе подарък за моя рожден ден или бе случаиност не знам но в същия ден поехме.Е ее не можеше в деня в които в Хисар се провежда мото крос и минаваики от там да не се отбия.Успях да видя първите маншове но за по нататък нямаше време.На тагадък прекосихме Тракия и се отправих през Кричим към Девин

                                От тук започват балкани скали и красоти


                                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X