Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествията на чичко ви Фър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

    Здавеите Фенове!!! Еееехх Змеьооо,хубаво ме молиш ама дано като четеш и гледаш неси с празен тумбакТа запланувания уЙкенд на Череша по повод селския збор ,провеждаш се в началото на септември. Пози път багашлъците беха повече от друг път ,щом се наложи и ремарке да закачим на джипа на МентатаТа джипарите поеха през Гурково и Лява река ,а аз през балкана .



    Много съм шетрил по балканите но никога не мисе е случвало да видя змия! Спускаики се надолу преди Селце на пътя се бе изпънал този екземпляр,доста дълъг и със странна окраска?Така и не можах да я определя що за змия е? Ако някой знае да сподели!





    На Дюля бях посрещнат от Франки,добре че стопанката му го свана защото в противен случей гумата ми щеше да даде фира



    Спускаики се по пряката пътека за гара Кръстец не се сдържах и заснех няколко кадъра,И тук са копали въглища както и в Твърдица само че тук за ЛЕВ ама само с лев нищо не става!!

    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

      Чакаме продължението чичко Фър!

      Коментар


      • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

        Твай СМОК, тазгодишен ензинкмпляр. Имал е нещастието да те срещне....
        Последно редактирано от Жоро Йорданов; 07-09-10, 20:37.
        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
        0894328706

        Коментар


        • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

          Та такава е реалната деиствителност!! Горките хорица взели са им кожиците останали са само сетретата им!!
          А тук е била канцеларията на началника!



          Странни пътни знаци,някъде където трябва ги няма а тук на кого ли са нужни??





          Ето я и гарата с половин табела



          Още една ама тя за филосипеди


          Още с пристигнето на череша.. ииии хоп гъбка тралала,хоп гъпка таралала и аидеее ф капана
          Абе пада ,ами иска ходене!!!




          Още с пристигането се започна?





          Абе тая наша Женоариясамо им даи продукти и им гледаи сеира!!!Едни моабетииии нетии маика работа!!





          По едно време съм задрямал ,абе направо съм си захъркал де,ами как няма Тошка наиш кво убуу распрая прикашцици!



          На другия ден още не разсънил се ииии що да видя
          Уш Офроуд събора беше в Родопите апък що ще туй извън зенмно при нас????










          По едно време Тенчо дума :Яяя запали еии там огъня!!! И аз нали съм на гости слушам!!

          Квой туй ли??? Ъи ся ша видити!!

          Ох баня,ох кеф....



          Викат ми :Тииии Фъре зимъс га додиш, наи много дърва гориш!! Ъ ся носи да ти доди акъла!!! И аз слушам!!



          Я виште ква камара е приготвена ,може вече да духа на воля!!
          Горските да не гледат!!


          Ето я и хотелската част:то





          Следващия път банята ще е лукс



          Всичко хубаво ама има и лошооооо!!!
          Що бре
          Ами как що?? Какати Тошка накрая като я защрака оня ти ми зъб умирааа!!!
          Оооо аз несъм само гинеколог,добре че такъв проблем не излезе ,че кво щях да прая тогаз щот само ръкавици имаше с един пръст-бризентени

          А за зъб няма страшно! Нямах упоика ама Тенчо влезе в ролята на анестезиолог,викам ако види зор Деиствайййй!!!





          И той амен амен дая упои ама добре че ми е лека ръката че не се наложи


          Друго сие га има чиляк докдур пуд ръкъ ,пък бил и доцент!!

          Така завърши един хубав празник !! До нови срещи!!!!
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

            Добре сте си изкарали! Мерси за снимките!

            Коментар


            • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

              Браво наборе! Умееш да се веселиш, умееш репортажи да правиш, умееш даже и да караш! Евала!!! Като задобрея още малко ще се радвам да покараме заедно с Енинската група !
              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

              Коментар


              • От: До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                Фърееее тоз кетюк с влак ли го возиш бре та весиш на пирона.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                  Първоначално публикуван от ДАКАТА - crf 250x Преглед на мнение
                  Браво наборе! Умееш да се веселиш, умееш репортажи да правиш, умееш даже и да караш! Евала!!! Като задобрея още малко ще се радвам да покараме заедно с Енинската група !
                  Данчо докато задобрееш Фъра ще се пенсионира.А за да покараш със енинската група нее сложно ние сме тук аз Джантов и Витлемов нали сме ООД със тях имаме фанелки и са ни приели като достоини партниори ти само изяви желание да караш па другото остави на наз
                  За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                  Коментар


                  • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                    Първоначално публикуван от ДАКАТА - crf 250x Преглед на мнение
                    Браво наборе! Умееш да се веселиш, умееш репортажи да правиш, умееш даже и да караш! Евала!!! Като задобрея още малко ще се радвам да покараме заедно с Енинската група !
                    Мерси ,мерси наборе!!Аиди стига вече си задобрявал,дане ще одим на състезание?? Колкото толкус,те вашти Аматиори в Енина вече и кучетата не ги лаят!!
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                      Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                      те вашти Аматиори в Енина вече и кучетата не ги лаят!!
                      Tо хубаво, ама освен тениски и по един морално-етичен кодекс да им бяхте дали, да четат и да се учат, че в планината
                      всичко е общо, независимо кой го мъкне на гръб и другарче в беда се не оставя - не само в гората но и в дискотека даже........
                      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                      0894328706

                      Коментар


                      • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                        Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                        Данчо докато задобрееш Фъра ще се пенсионира.А за да покараш със енинската група нее сложно ние сме тук аз Джантов и Витлемов нали сме ООД със тях имаме фанелки и са ни приели като достоини партниори ти само изяви желание да караш па другото остави на наз
                        Не така шефе. На сила хубост не става. Данчо избра групата с която иска да бъде. Вече е отделен въпросът, че комбинацията не е печеливша, но място за сръдня няма. Всеки има право на своят собствен избор. Не дей да предлагаш нашите услуги или по точно моите. Колкото и ненормално да се струва, аз или съм с даден човек или не съм. Фурнаджийските номера, не ми се нравят. Не мога да карам с Данчо, за да обсъждат в някой понеделник какви сме били или какви не сме. Нямам никакви проблеми. Ако решите го приемете, че се цепя от " Плевенската група ". Нямам нужда от безмислени интриги и в без това натовареният живот. Всеки е свободен да избира и невинен до доказване на противното.

                        Коментар


                        • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                          Брях, чичко Фъре - късмет извадих, че от една седмица съм се осрал като карпатски вълк и хич не ми е до ядене - иначе нямаше да ми спрат лигите

                          Коментар


                          • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                            Не така шефе. На сила хубост не става. Данчо избра групата с която иска да бъде. Вече е отделен въпросът, че комбинацията не е печеливша, но място за сръдня няма. Всеки има право на своят собствен избор. Не дей да предлагаш нашите услуги или по точно моите. Колкото и ненормално да се струва, аз или съм с даден човек или не съм. Фурнаджийските номера, не ми се нравят. Не мога да карам с Данчо, за да обсъждат в някой понеделник какви сме били или какви не сме. Нямам никакви проблеми. Ако решите го приемете, че се цепя от " Плевенската група ". Нямам нужда от безмислени интриги и в без това натовареният живот. Всеки е свободен да избира и невинен до доказване на противното.
                            Относно избора на групата той е прав . А за фурнаджийските номера това е твой специалитет .Понеделниците са за това да се обсъждат въпроси който ни интересуват . Както я караш скоро ще останеш сам .
                            Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                            Коментар


                            • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                              Първоначално публикуван от ДАКАТА - crf 250x Преглед на мнение
                              Относно избора на групата той е прав . А за фурнаджийските номера това е твой специалитет .Понеделниците са за това да се обсъждат въпроси който ни интересуват . Както я караш скоро ще останеш сам .

                              И сам воена е воен.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: Пътешествията на чичко Ви Фър

                                Абе ейй Аматиорииии!!!Абе вии ша карате ли ?? Ша са каратели или понеделнишки сед янки ще праите??? То не беше кавги ф Плевен, не бе в странство, ами и сега и ф наша Енина дофтасафти
                                Отивам от тъи баиря и там да ва зачеша че много съм напушен!!! Глеи ко стаа!!
                                Ша ми стани само на бракуани ,куци и сакати!!!Меки души и Швестери!!!
                                Ъхъъъ ,, точно таквис
                                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X