Обява

Свий
Няма добавени обяви.

прекъсване на раптор 660 2005г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • прекъсване на раптор 660 2005г

    здравейте ! днес реших да отворя двигателя да вида какво е състоянието има някакав проблем много прекъсва мотора,цапа сеща,черни аспоха,и пука не както преди.но го прави като го форцирам.някой знаели на какво се дължи това.аз мисля дали проблема не е от клапани.но пък ако е от клапани тогава мисля 4е трудно ще пали и малките обороти няма даги има.един майстор го погледна и ми каза 4е е 100 процента сигорен 4е не проблема в двигателя а някакав (хол дат4ик или нещо такова)някакви идеи

  • #2
    До: прекъсване на раптор 660 2005г

    Izvinqvam se che ne pisha na kirilica,no pisha ot internet klub.A otnosno temata kolega proverisi smesta .

    Коментар


    • #3
      До: прекъсване на раптор 660 2005г

      Проблема ти почти на 100% ти е в електрониката.Смениа ако може с друга за проба.Успех.

      Коментар


      • #4
        До: прекъсване на раптор 660 2005г

        Датчика на хол е един вид чукчето в електронен вид , той трябва да е фиксиран фабрично и да не се мести ,тоест фиксирана центровка , а до колкото знам е много трудно да се прецака а тои или работи или не, поне така знам аз
        Човек колкото и добре да живеее накрая се жени

        Коментар


        • #5
          До: прекъсване на раптор 660 2005г

          зравей колега skier , искам да питам оправи ли си Yamaha-ta . ако да, как ,защото и аз имам същия проблем и незнам какво да правя

          Коментар


          • #6
            До: прекъсване на раптор 660 2005г

            опиши по точно проблема
            - пали ли веднага
            - държи ли стабилни ниски обороти
            - прекъсването наподобява ли същото което имаш когато включиш на задна скорост
            - или просто пука и гасне ако е така кога пука когато даваш газ или когато падат оборотите
            Николай Гогов 0898676912

            НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

            Коментар


            • #7
              От: прекъсване на раптор 660 2005г

              Колеги имам проблем Ямаха раптор не иска да запали само пука ток има смених сфеща и пак не благодаря предварително

              Коментар


              • #8
                От: прекъсване на раптор 660 2005г

                Първоначално публикуван от Slavi_ale Преглед на мнение
                Колеги имам проблем Ямаха раптор не иска да запали само пука ток има смених сфеща и пак не благодаря предварително
                Пука ток, а бензин тече ли? Хлабината на клапаните как е ?
                Non scholae sed vitae discimus.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X