Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пластини за регистрационни номера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пластини за регистрационни номера

    Здравейте.

    Мой познат започна производство на пластини за регистрационни номера, върху които може да бъде отпечатан рекламен текст - лого на форума, или нещо, което може да се подбере след дискусия тук.

    На едно друго място, ( то се вижда кое е, де - на приложените снимки) тези пластини се радват на определен интерес.

    Въпроса, който поставям, е - би ли имало такъв интерес във форума, и , ако да, какъв евентуален текст би бил подходящ?

    Стойността на комплект от 2 пластини се очертава към 3 лева, при едноцветен печат с износоустойчива боя.

    Пластините се закрепват върху монтажната рамка на регистрационния номер с помощта на 4 зъбчета - защипват се. Закрепването е определено надеждно.
    Тези на снимките са подсигурени с видийки, защото рамките ми нямат прорези - немски са, и пластините са залепени със силикон.

    размерите на пластината са 480 х 22 х 2 мм.

    Благодаря предварително за отговорите.
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Пластини за регистрационни номера

    При тази цена - вярвам че ще има интерес..... Само че трябва да се помисли и за "квадратните" - за задните табели......

    За надписа - offroad-BULGARIA.com
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: Пластини за регистрационни номера

      действително, цената е приятелска.
      но все пак това е цена франко производителя, а той е в Пловдив

      за квадратните номера засега няма развитие, защото инструмента е разработен само за по-популярните - правоъгълни табели.

      Вероятно при наличие на по-голям интерес ще има преработване на инструментите, но това е свързано с инвестиция, която най-вероятно няма да е възвръщаема.

      Моля, ако някой има квадратен заден номер, който е поставен в пластмасова рамка, да каже - има ли в нея такива каналчета, в които да се защипва пластината, и ако да, нека сподели размерите им и положението им.

      Моля, ако някой има Корел под ръка, да разположи в размера на пластината съответния текст, напр www.offroad-bulgaria.com , и да го обсъдим - като размер, положение, шрифт и визия.

      Коментар


      • #4
        До: Пластини за регистрационни номера

        Между друго: Как ще решаваме въпроса с нит-а!?! За задните табели. Енвентуално
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #5
          До: Пластини за регистрационни номера

          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
          Между друго: Как ще решаваме въпроса с нит-а!?! За задните табели. Енвентуално
          втората снимка е от задния ми номер
          нита не се сваля
          номера не се сваля

          пластината просто се защипва към рамката, в която е поставен номера.

          довечера ще снимам една непоставена пластина, за да е видимо това, което се мъча да опиша

          рамките, които поставят в КАТ, са фабрично с каналчета, в които влизат зъбчетата на пластината.

          утре ще сложа снимки - око да види е по-добре.

          Коментар


          • #6
            До: Пластини за регистрационни номера

            И аз имам интерес Ще следя темата и ще помагам с каквото мога
            OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

            Коментар


            • #7
              До: Пластини за регистрационни номера

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              ...нита не се сваля
              номера не се сваля

              пластината просто се защипва към рамката, в която е поставен номера...
              Точно така е, но дали пластината може да се закрепва за всички рамки, които имат каналчета. Аз мисля, че такива рамки вървят и със съответните пластини /виждал съм такива с логото на почти всички вносители на автомобили, лизингови компании и т.н./. Разбира се всичко може да е абсолютно стандартно.
              Only after the last tree has been cut down,
              Only after the last river has been poisoned,
              Only after the last fish has been caught,
              Only then will you find that money cannot be eaten.

              Коментар


              • #8
                До: Пластини за регистрационни номера

                една от таксиметровите фирми в Пловдив се обзаведе с такива пластини

                снимал съм, доколкото е видно от снимката, начина на закрепване на пластината - досега не е имало място, където да не може да се постави
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от Veni1; 24-06-09, 15:23.

                Коментар


                • #9
                  До: Пластини за регистрационни номера

                  Интерес вероятно ще има, но наистина доста голяма част от джипките са с квадратен номер отзад.

                  Когато оформяте дизайна, имайте предвид, че навсякъде по официални места се изписва по следния начин: OFFRoad-Bulgaria.com
                  Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Пластини за регистрационни номера

                    Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
                    Интерес вероятно ще има, но наистина доста голяма част от джипките са с квадратен номер отзад.

                    Когато оформяте дизайна, имайте предвид, че навсякъде по официални места се изписва по следния начин: OFFRoad-Bulgaria.com
                    Квадратния номер в пластмасов носач ли е поставен?
                    Защото моя - на Паджерото, също е квадратен, обаче юнаците в КАТ не се посвениха и му праснаха два поп-нита, освен големия, и така си остана


                    OFFRoad-Bulgaria.com без www. отпред?

                    Коментар


                    • #11
                      До: Пластини за регистрационни номера

                      Предлагат се и пластини за квадратните номера, а също така и за непробити табели, с двойнозалепваща лепенка са и учудващо е че не падат от автомивките. Цената е повече от добра. Аз ги вземам за 2.20лв без ДДС за 1бр.
                      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Пластини за регистрационни номера

                        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                        OFFRoad-Bulgaria.com без www. отпред?
                        Без. Виж най-горе и най-долу на страницата
                        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Пластини за регистрационни номера

                          Ми и аз имам желание за такава декорация, ама и моя заден номер е квадратен
                          Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                          Honda CB 919 Hornet
                          0898849413-Светльо
                          Кръвна Група: 0+

                          Коментар


                          • #14
                            До: Пластини за регистрационни номера

                            Вени,ако има развитие и аз искам 2 пластини с надпис на форума
                            От "нормалните"
                            Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                            Коментар


                            • #15
                              До: Пластини за регистрационни номера

                              Вени и за мен две пластини с логото на форума
                              [SIGPIC][/SIGPIC]
                              RR Classic

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X