Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Тойота Ланд Круизер 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за Тойота Ланд Круизер 2006

    Тъй като наскоро съумях да се сдобия с такъв автомобил имам няколко прости въпроса за него. Имате ли някаква представа от къде може да се купят ролбари(по-скоро брони(не им знам точното наименование)),и кора за отдолу под колата(които да пазят кардана, разпределителната кутия). Не разбирам толкова много от коли и се надявам да успеете да ми помогнете.
    Блогадаря на всички в аванс.
    Ако съм направил грешки при наименованията много се извинявам.
    ТОYOTA LAND CRUISER 2006 D-4D 166 к.с.

  • #2
    Илиа, ако си ти Сталин ела във Варна и ще ти покажа къде ги правят.

    Коментар


    • #3
      Аз се казвам Стилиан(явно ме бъркаш с някой), и търся за София но ако няма тук ще доида до Варна
      ТОYOTA LAND CRUISER 2006 D-4D 166 к.с.

      Коментар


      • #4
        тук не може да няма ако искаш да са лъскави
        http://m-cartuning.com/bg/index.php?...ucts&id=4&c=21


        ако искаш да са истински най-добре виж АРБ или някой да ти направи ( ама се съмнявам че 2006-а крузер ще влезе в гората ).
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          А най-добре ви съветвам да посетите сервиз Мотоексперт (от Околовръстното към Драгалевци) където да намерите Митко Фулда който освен че ще качи автомобила на крика да го погледне отвсякъде ще може и да ви предложи широка гама оборудване изцяло сертифицирано и подходящо за целите които имате към автомобила...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6





            ако говориш за такъв тип брони и протиктори имаш няколко варианта - Митко Фулдата,Павката от Княжево и ARB,TJM и други подобни ако искаш оргиналдъ
            IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

            Коментар


            • #7
              По скоро търся външен вид отколкото използваемост. Хромирани или никелирани кръгли тръби обхващащи предната и задната броня
              ТОYOTA LAND CRUISER 2006 D-4D 166 к.с.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Stalin
                По скоро търся външен вид отколкото използваемост. Хромирани или никелирани кръгли тръби обхващащи предната и задната броня
                Мисля, че имаше технология за никелиране на ПВЦ- тръби, доста по-леки са, щом става въпрос за визуален тунинг!!! Става и с медни, калайдисани. А ако ти трябват "бели" габарити, антикрило и др. подобни, питай Куадра или Стефан, те ги знаят най-добре фирмите, май, че са някъде в Перник!

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от GAD
                  Първоначално публикуван от Stalin
                  По скоро търся външен вид отколкото използваемост. Хромирани или никелирани кръгли тръби обхващащи предната и задната броня
                  Мисля, че имаше технология за никелиране на ПВЦ- тръби, доста по-леки са, щом става въпрос за визуален тунинг!!! Става и с медни, калайдисани. А ако ти трябват "бели" габарити, антикрило и др. подобни, питай Куадра или Стефан, те ги знаят най-добре фирмите, май, че са някъде в Перник!
                  Е ти ме разби
                  [size=7][color=GREEN]EnDuRo[/color][color=blue] & [/color][color=green]OFF_rOaD[/color][color=blue] TeAm[/color][color=green] BiStRiCa[/color][/size]
                  [img]http://www.autonet.bg/Offroad/deso%20tuning.jpg[/img]

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X