Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бързомер на гладкоцевно оръжие?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Бързомер на гладкоцевно оръжие?

    От най-ефтините, които са в най-ниския клас, Валтер издържат ли на откат и подходящи ли са изобщо за монталж на гладкоцевно?Става въпрос за тубусен, модел ПС.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #17
      От: Бързомер на гладкоцевно оръжие?

      Е ти сега за 100-200 лева искаш да издържа. Пробвал съм такъв с 2х на АК, издържа...известно време. За гладкоцевно ще издържи, въпроса е колко дълго. Доктера е много добър и е изключително евтин за класа си, струва 700-800 лева, къде са на фона на ЕоТек за 1300 долара, да не говорим за Ейм Пойнт... Според мен колегата паунофф го е казал много точно:

      За мен лично най-добрия избор е монтирането на Силмата на подходяща фиброоптична мушка (дължина, височина и цвят зелен/червен по избор), но задължително от квалитетна марка.
      Иначе лошо няма, зависи от финансовите възможности на човека. Ако иска да си начеше крастата и може да си го позволи, той трябва да купи каквото му харесва на него.

      И имайте предвид, че евтините бързомерци, разбирайте под цената на доктера имат ниско качествени стъкла без никакви филтри и с ужасни аберации и вътрешни отражения.
      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

      Коментар


      • #18
        От: Бързомер на гладкоцевно оръжие?

        Меорта Меосайт - ще ти струва около 550 лв., а за гладкоцевно (или късо нарезно) върши прекрасна работа. за мен е на нивото на Доктъра но е по- евтина.
        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
        No man left's behind !!!!

        Коментар


        • #19
          От: Бързомер на гладкоцевно оръжие?

          Не случайно питам за най-евтините варианти - става въпрос за пушка, купена за 500лв, човека няма да даде 500-600 за бързомерец, да не говорим па за еймпойнт или еотек.Изискванията са занижени, но поне механично да издържа,не да се разпадне след 200 изстрела.Гледал е няква барска, ма не съм чел много добри отзиви, има и някакви по 150 кинта лийпърс но и те не ме грабват, макар че лично ползвам монтаж лийпърс без проблем, но той все пак е едно парче алуминий.Та заради това реших да питам за валтер/умарекс ако се не лъжа/ ПС55 дали няма да свърши работа.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • #20
            От: Бързомер на гладкоцевно оръжие?

            Е питай Мад Дог за тази сума има ли нещо дето става.
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • #21
              От: Бързомер на гладкоцевно оръжие?

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              Не случайно питам за най-евтините варианти - става въпрос за пушка, купена за 500лв, човека няма да даде 500-600 за бързомерец........
              Този силно ми го препоръчаха но когато реших да си го купя го нямаше в наличност.
              http://outdooractivebg.com/blog/%D1%...22x33-red-dot/
              купих тоя - http://www.sightmark.com/products/re...-sight-sm13005
              Много здраво нещо но на ярка дневна светлина червената точка се вижда трудно.
              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

              Коментар


              • #22
                От: До: Бързомер на гладкоцевно оръжие?

                Първоначално публикуван от Васил_Стоев Преглед на мнение
                Благодаря на всички за съветите. Скоро ще монтирам бързомер и ще покажа резултата.
                Здравей Васе отодавна не сме се чували монтира ли ? бързомереца някакви резултати има ли привикна ли с , двете очи да гледаш ?
                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                Коментар


                • #23
                  От: Бързомер на гладкоцевно оръжие?

                  Да, кажете как е, че и аз се чудя да сложа един на надцевката. Ей така за проба, може и да ми хареса. Гледам едни на DOCTER, те читави ли са и мога ли да ги закрепя на планката на Zbrojovka BRRNO ZH 301?
                  Ако е машина, нека бъде немска!
                  XJR 1200
                  ETZ 150
                  Kawasaki Ninja ZX10R

                  Коментар


                  • #24
                    От: Бързомер на гладкоцевно оръжие?

                    DOCTER са си много читави даже,ама на каквото щеш да ги закрепваш си требе база...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Бързомер на гладкоцевно оръжие?

                      Смисъл, няма да стане да го взема и да го чепна отгоре? Трябва и нещо друго?
                      Ако е машина, нека бъде немска!
                      XJR 1200
                      ETZ 150
                      Kawasaki Ninja ZX10R

                      Коментар


                      • #26
                        От: Бързомер на гладкоцевно оръжие?

                        Колега имам монтиран Аймпоинт н1 микро на ловен автомат много съм доволен .При желание мога да кача и снимки!Поздрави

                        Коментар


                        • #27
                          От: Бързомер на гладкоцевно оръжие?

                          Ами ако нямаш база- било то уивър или пикатини как ще го закрепиш върху пушката?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Бързомер на гладкоцевно оръжие?

                            Амии аз си мислех, че монтажа върви към бързомера комплект. Но е логично да не е така. Както при оптиките - купуваш си монтажа отделно.
                            Ако е машина, нека бъде немска!
                            XJR 1200
                            ETZ 150
                            Kawasaki Ninja ZX10R

                            Коментар


                            • #29
                              От: Бързомер на гладкоцевно оръжие?

                              Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                              Амии аз си мислех, че монтажа върви към бързомера комплект. ...
                              При някои бързомери е точно така... има ги за по-разпространените марки и модели ловни автомати.Вярно е че не са тубусни, но няма пълно щастие!


                              Последно редактирано от emil5koff; 06-02-14, 21:45.

                              Коментар


                              • #30
                                От: До: Бързомер на гладкоцевно оръжие?

                                Здравей приятелю! Докато мислех какъв бързомер да си взема, ми откраднаха пушката

                                После взех ИЖ 27 СССР, без екстри за никакви пари и упражнението се обезсмисли.
                                Y260

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X