Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ФИАСКО в Бистрица !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Митко , досега никой от организаторите не е задържал пари за контестация , напротив , след като се уважи , са я връщали. По-добре е да се сигнализира навреме !

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от Yordan Kolev
      Първоначално публикуван от disem
      Това е доста крайно и грубо мнение! Не мисля, че Митко заслужава подобно отношение. Многократно е доказал качествата си. Освен това мисля, че този форум е създаден точно за това - да споделяме! Ако забелязвате той не е казал нищо конкретно срещу конкретно някого. За разлика от Вас
      Севдо, няма нищо учудващо. Когато има намесени клубове фенове и състезания свинщината никога не закъснява.
      Стига бе Йори! Говорим за Митко! Аз не знам дали има човек с когото той да се е отнесъл лошо. Не знам човек на когото да не е помогнал. На всички разходки ние седим и плюскаме, а той хвърчи да вади тоя и оня. Ебаси това е много повече от обикновенна свинщина!!! Състезанието въобще не смятам да го коментираме, ама тия изказвания.......... абе най малкото не е колегиално

      Коментар


      • #33
        Янчо ви провокира , за да ви гледа сеира , но е прав , че трябва да се търсят правата докрай ! А клубните интереси не са в основата на спора , а меренето на ..... между двама водачи в класирането ! Клубовете няма какво да делят (все още ). За пореден път повтарям ( от Русенски Лом-2002 насам ) , че състезател и организатор са недопустими понятия , да не би Митко Илиев и Петерханзел да организират кръг от рали шампионата и Париж-Дакар ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! Необходимо е управление като в бизнеса - един прави трасе , друг кара , това е !!!

        Коментар


        • #34
          Първоначално публикуван от djipar69
          Митко , досега никой от организаторите не е задържал пари за контестация , напротив , след като се уважи , са я връщали. По-добре е да се сигнализира навреме !
          ИМЕННО ! АКО се уважи
          Пък и е безмисленно да подаваш контестация срещу този , който я приема или отхвъля , нали ?

          Коментар


          • #35
            Затова в даден момент човек губи интерес да се състезава, да троши и хвърля сума ти пари за кефа на някой .... Независимо този някой дали е организатор или е злъчно настроена публика. Затова и в момента съм се отказал от тази излишна показност(състезания) Това го казвам независимо, че съм един от първите ,организирал състезание в България и участвал в тях от зародиша на този спорт.
            LZ1VMH

            Коментар


            • #36
              Първоначално публикуван от djipar69
              Янчо ви провокира , за да ви гледа сеира , но е прав , че трябва да се търсят правата докрай ! А клубните интереси не са в основата на спора , а меренето на ..... между двама водачи в класирането ! Клубовете няма какво да делят (все още ). За пореден път повтарям ( от Русенски Лом-2002 насам ) , че състезател и организатор са недопустими понятия , да не би Митко Илиев и Петерханзел да организират кръг от рали шампионата и Париж-Дакар ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! Необходимо е управление като в бизнеса - един прави трасе , друг кара , това е !!!
              Веднага ти давам примери в Рали шампионата ни-Георги Танев(рали Виктори София)-Георги Гвоздеиков(рали Аглика-Твърдица)
              с рали Траянови Врати положението е същото но не се сещам в момента от кои отбор го организираха.А да неговорим че и планинското в Пещера е организирано от И.Царски и още куп примери могат да се дадат за нашия рали шампионат.Незнам как е в чужбина но тук е така!!!
              [size=7][color=GREEN]EnDuRo[/color][color=blue] & [/color][color=green]OFF_rOaD[/color][color=blue] TeAm[/color][color=green] BiStRiCa[/color][/size]
              [img]http://www.autonet.bg/Offroad/deso%20tuning.jpg[/img]

              Коментар


              • #37
                се едно и

                винаги едно и също..................
                висете отпуснато

                Коментар


                • #38
                  Някои знае ли генералното класиране за годината как е ?

                  Коментар


                  • #39
                    Първоначално публикуван от Митко/fulda/
                    Просто аз отнесох ГОЛЕМИЯ заради други сметки, игри и болни амбиции във вашия клас , но това ни най-малко не ги оневинява ! Регламента е ЗА ДА СЕ СПАЗВА , ОСОБЕНО ОТ ОРГАНИЗАТОРИТЕ !

                    Фулда , не си разбрал май моя пост.Ставаше дума за това ,че ако имаш претенции, да не се оплакваш като вдовица за х... , а ясно и мотивирано да ги изложиш в контестация както е според правилника който толкова много уважаваш. Ти винаги плачеш когата не се класираш и винаги ти е виновен някой.Тия работи ти ги пиша понеже ти отвори тема която е некоректна и занимаваш хората с твоите амбиции и плюеш по наши колеги и приятели , а никой от тях не е отворил нова тема която да те нагрубява.Покажи на всички състезатели и фенове какъв ербап си като организираш ти едно състезание ако ти стиска. Успееш ли да угодиш на всички тогава им кажи аз съм тариката .Мисля , че най-правилно е да закриеш темата.

                    Коментар


                    • #40
                      Колеги , напомням на всички състезатели , че ЗАЯВКИТЕ ще се приемат до 30.10.2006. Поради недостиг на легловата база в град Троян , ще се настаняват и записват само състезатели подали ЗАЯВКА до 30.11.2006 !!! todor_hristov@troyanplaza.com

                      Коментар


                      • #41
                        Щом е толкова ербапски и тарикатски този спорт нека хората които са променили правилата по време на "мача" да кажат защо.
                        Ако им стиска.

                        Коментар


                        • #42
                          Май на никой обаче не му стиска,всеки се спасява самосиндикално ,все едно делят милиони ,или защитават милиони ,или се канят да вземат милиони.Е...и смешниците.Може и да съм краен ,ама ми е неприятно от това което "сътвориха " организаорите
                          B+

                          Коментар


                          • #43
                            И милионите не са оправдание когато става въпрос за чест.

                            Коментар


                            • #44
                              Първоначално публикуван от kinex
                              Щом е толкова ербапски и тарикатски този спорт нека хората които са променили правилата по време на "мача" да кажат защо.
                              Ако им стиска.
                              Ами то ще е достатъчно само да си признаят, ако са ги променили ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • #45
                                Абе, кви контестации кви пет лева!? Къде ги видяхте тез обиди и оплювания??? Единственото плюене тук е срещу Митко! И смятам, че е крайно време темата да се заключи, защото отдавна премина границата на добрия тон. ЯСНО си пише в началото, че Митко НЕ претендира за нищо! Не обвинява никой конкретно! НО, мисля че всеки човек ще се почуства измамен, ако участвайки в една надпревара се старае да даде най-доброто от себе си, спазвайки предварително уточнените правила и изведнъж се окаже, че ПРЕДВАРИТЕЛНО уточнените правила всъщност са изменени - впоследствие! Когато има ясен регламент и правила валидни за ВСИЧКИ тогава няма да има и разочаровани. А относно тарикатите мисля, че това са само тези който изкривяват правилата заради някой и тези който се възползват от така поднесения подарък. И последно - наистина няма смисъл от подаването на контестация, защото тя ще се разглежда от същите хора, които всъщност са нарушили /променили/ правилата. Е, очаквате ли да го признаят официално???

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X