Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ФИАСКО в Бистрица !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    За състезателния не съм сигурен . Нека Иво Върбанов каже .

    Коментар


    • #17
      Митко освен че знам какво може и го видях как кара на състезанието. Тъй че ако ще и последен да е в "класирането" това ни на йота не ме интересува... Толкова по-жалко за този който прави класирането а не за Митко...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #18
        В състезателния клас нямаше проблеми с класирането, поне така мисля, защото се борех като никога до сега да стигна до финала и всичко друго беше на заден план.
        IvoVarbanov.bg

        Коментар


        • #19
          Може би е станала техническа грешка , нека изчакаме официалното класиране !

          Коментар


          • #20
            Аааааааааааа Техническа ...

            Коментар


            • #21
              Техническа грешка няма. Просто организаторите промениха правилата които сами обявиха първата вечер пред всички и от това пострада най-много Митко Здравков и спечели най-много Пламен Тенев. Какви са били съображенията на организаторите за тези промени на правилата не знам не ме и интересува вече. А иначе класирането с състезателния клас е:
              1. Миро от клисура
              2. Пламен Тенев
              3. Пламен Йоцов
              4. Красимир Илиев
              5. Янчо Терзиев
              6. Ивайло Върбанов

              за хоби класа:
              1. Галиано
              2. Веско от варна
              3. Андрей (брата) от отбора на мерцедес

              Коментар


              • #22
                Не знам за правилата , но това което забелязах беше , че вечерта нямаше класиране и представители на организаторите в ресторанта на Еди ( където беше обявено) .Резултатите излязоха на сутринта и по този начин никoй не успя да си изрази мнението или контестацията . А промяната на регламента сигурно е била съобщена само на състезателите ?!?

                Коментар


                • #23
                  Нямаше класиране вечерта и промените ги научихме в последствие с излизането на класирането. Ти си взимай бележки, че си наред с организацията на състезание.

                  Коментар


                  • #24
                    При мен нещата винаги са били ясни Като говорим за организация , подсещам колегите да си изпращат заявките , защото мандалото ще падне и няма да ги допусна Искам да похваля "Хоби Клас" от Варна , че подходиха най-сериозно + отборите на "Булмикс" и "Face Control" . Обявеният регламент за Троян НЯМА да бъде променян при никакви обстоятелства и главния съдия ще бъде безкомпромисен !!!

                    Коментар


                    • #25
                      Във връзка със състезанието в Бистрица , искам да подсетя състезателите , че организаторите заслужават адмирации , че се нагърбват с правенето на състезания , но винаги се оплакваме във форума , а не където трябва - по регламент контестации от състезателите се подават в рамките на състезанието , било то и след като е закъсняло класирането. Организатора не може да знае всички подробности и проколи , трябва СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ или техните екипи да алармират за грешки. А и "Шапката" в off-road-a Светослав Дойчинов беше там...?!? След като сте си платили лиценз , ще си отправяте и претенциите когато и към когото трябва , не е ли така ?!?

                      Коментар


                      • #26
                        Митко има нужда от Вашата подкрепа.Tой вярно е нежно и деликатно момче и му е трудно с тези потни адреналинени топки около него.Мите, аз също съм с теб кураж, другия път ще те пазя да не те обиди някой.
                        А за състезанието- беше чудесно мероприятие организирано за кефа на състезателите. Силов и екстремен първи ден, дълъг и забавен втори/за съжаление аз се забавлявах кратко/. Тодор е прав не плачете във форума ,а където трябва. Щом искате организаторите да спазват правилника, спазвайте го и Вие.
                        Поздравления за екипа на Десо-Тунинг и за първенците. Другите да го ду..... ме.

                        Коментар


                        • #27
                          Това е доста крайно и грубо мнение! Не мисля, че Митко заслужава подобно отношение. Многократно е доказал качествата си. Освен това мисля, че този форум е създаден точно за това - да споделяме! Ако забелязвате той не е казал нищо конкретно срещу конкретно някого. За разлика от Вас

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от djipar69
                            Във връзка със състезанието в Бистрица , искам да подсетя състезателите , че организаторите заслужават адмирации , че се нагърбват с правенето на състезания , но винаги се оплакваме във форума , а не където трябва - по регламент контестации от състезателите се подават в рамките на състезанието , било то и след като е закъсняло класирането. Организатора не може да знае всички подробности и проколи , трябва СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ или техните екипи да алармират за грешки. А и "Шапката" в off-road-a Светослав Дойчинов беше там...?!? След като сте си платили лиценз , ще си отправяте и претенциите когато и към когото трябва , не е ли така ?!?
                            Тоше , аз излишни 200 лв. нямам /за съжаление/ , пък и ще пусна контестация , няма да я уважат - "съдииско решение" , разбираш ли И КАКВО ? Той кервана си върви ...
                            А съвсем между другото - аз също имам лиценз

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от disem
                              Това е доста крайно и грубо мнение! Не мисля, че Митко заслужава подобно отношение. Многократно е доказал качествата си. Освен това мисля, че този форум е създаден точно за това - да споделяме! Ако забелязвате той не е казал нищо конкретно срещу конкретно някого. За разлика от Вас
                              Севдо, няма нищо учудващо. Когато има намесени клубове фенове и състезания свинщината никога не закъснява.
                              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от terziev
                                Митко има нужда от Вашата подкрепа.Tой вярно е нежно и деликатно момче и му е трудно с тези потни адреналинени топки около него.Мите, аз също съм с теб кураж, другия път ще те пазя да не те обиди някой.
                                А за състезанието- беше чудесно мероприятие организирано за кефа на състезателите. Силов и екстремен първи ден, дълъг и забавен втори/за съжаление аз се забавлявах кратко/. Тодор е прав не плачете във форума ,а където трябва. Щом искате организаторите да спазват правилника, спазвайте го и Вие.
                                Поздравления за екипа на Десо-Тунинг и за първенците. Другите да го ду..... ме.
                                Янчо , благодаря за подкрепата ! И за пазенето !
                                Трасето първия ден ни хареса много ! Но удоволствието от него бе помрачено от откровенната интриганщина и некоректност на организаторите и съдииския екип . Просто аз отнесох ГОЛЕМИЯ заради други сметки, игри и болни амбиции във вашия клас , но това ни най-малко не ги оневинява ! Регламента е ЗА ДА СЕ СПАЗВА , ОСОБЕНО ОТ ОРГАНИЗАТОРИТЕ !
                                Останах много раочарован от отношението им към мен и Ели , въпреки че никога не сме давали повод за това !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X