Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само две куки на Джека (аксесоар към Hi-Lift)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Само две куки на Джека (аксесоар към Hi-Lift)

    А, ми тогава остава да се разберем за времето. Ако можеш малко преди обед примерно - супер.

    Коментар


    • #17
      До: Само две куки на Джека (аксесоар към Hi-Lift)

      Да направя едно питане, може би тук му е мястото. Замислил съм се за джек. Допадна ми този вариант. Обаче как ще стане на летите ми джанти на гранда? И освен джантите има ли други алтернативни места за употреба на моя автомобил?
      Прикачени файлове
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • #18
        До: Само две куки на Джека (аксесоар към Hi-Lift)

        Сигурно куките ще минат през тия дупки. Лошото е че нямам готови. И това се оказа еднин абсурд ... ((( Да не посегнеш да правиш нещо в днешния свят.

        Коментар


        • #19
          До: Само две куки на Джека (аксесоар към Hi-Lift)

          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          Сигурно куките ще минат през тия дупки. Лошото е че нямам готови. И това се оказа еднин абсурд ... ((( Да не посегнеш да правиш нещо в днешния свят.
          Бърза работа нямам. Ако те интересуват някакви размери за куките ще премеря. Сега обмислям какъв джек да си поръчам. Защото мяй има значение и за закачването на куките ти. До няколко дена ще съм наясно.
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • #20
            До: Само две куки на Джека (аксесоар към Hi-Lift)

            Има, защото едни идиоти объркаха размерите на обиците. Естествено ги бях направил с допуск. Сега ще ги преправям, и ще търся материал за куките. Резачката като че ли се намери, на оня край на държавата - в Ямбол.
            Това не е свят, това е посмешище. Нулеви технологични възможности. Ако не докарат от кетай - всички лягат и умират. Белият човек - венецът на творението.
            Е сеа, сеа ...(((

            Коментар


            • #21
              До: Само две куки на Джека (аксесоар към Hi-Lift)

              реших да не се занимавам с ТНТМ-та.
              та въпроса ми е имаш ли в наличност такива в момента ?

              Коментар


              • #22
                До: Само две куки на Джека (аксесоар към Hi-Lift)

                Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
                реших да не се занимавам с ТНТМ-та.
                та въпроса ми е имаш ли в наличност такива в момента ?
                И аз питам?
                На каква цена се предлага изделието?
                ________________________________________________________________________________________
                Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                Коментар


                • #23
                  До: Само две куки на Джека (аксесоар към Hi-Lift)

                  Виж трети пост от първа страница.
                  LZ1NBN

                  Коментар


                  • #24
                    До: Само две куки на Джека (аксесоар към Hi-Lift)

                    Първоначално публикуван от Нейчо Наков Преглед на мнение
                    Виж трети пост от първа страница.
                    Благодаря за насоката.
                    От тогава до сега изтече много вода, цените на желязото и металите поевтиняха в пъти , а и забавянето е сериозно.
                    Трабва си нова , актуална цена - така ми се струва на мен и за това питам.
                    ________________________________________________________________________________________
                    Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                    HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                    Коментар


                    • #25
                      До: Само две куки на Джека (аксесоар към Hi-Lift)

                      Решил съм да реализирам подобна идея, само с помощта на карабинери, малко верига и нещо, което да играе ролята на тампон.
                      Имам твърдата убеденост че ще се получи, просто все още нямам крик. След нова година да се надяваме че ще покажа снимки.
                      Георги Тонев

                      Коментар


                      • #26
                        До: Само две куки на Джека (аксесоар към Hi-Lift)

                        Не се занимавай с карабинерите, те не държат повече от 150 кила. Не можеш да окачиш три тона джип с човеци вътре на канцеларски кламери. Не че нещо, с прокуратурата ще се оправиш. Не знам как после ще гледаш хората в очите. Аз няма да мога.
                        Колкото трябва държат шегелите. За колкото трябва те са дебели колкото са, и това вече е друга конструкция. Връщаме се на снимката, с прискърбие стигаме до това, че всъщност няма друга конструкция. Потъваме в досада.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Само две куки на Джека (аксесоар към Hi-Lift)

                          Хм... имаш право.
                          Наистина дори да държат по 300 кг, то това е натоварването при затворен карабинер, което няма да е възможно.
                          Жалко...

                          Добре, в крайна сметка има ли светлина в тунела с производството на твоя прототип?
                          Последно редактирано от VECTOR; 28-12-08, 09:03.
                          Георги Тонев

                          Коментар


                          • #28
                            До: Само две куки на Джека (аксесоар към Hi-Lift)

                            Току що ми хрумна,че за куки могат да се ползват шегели. Реже се донякъде едното ухо............и готово. А приспособлението си е полезно много. Ще взема днеска да зглобя едно такова.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Само две куки на Джека (аксесоар към Hi-Lift)

                              На Пиротска (в София),има един-два магазина за крепежи,в тях попаднах и на различни видове и размери куки и вериги,включително сертифицирани за товароносимост.Подобни артикули има и в един магазин на пресечката на Стамболийски и Ботев-продават яхтено оборудване,както и продукти на Т-мах.
                              Ако на някой му се занимава,нека провери цените.
                              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Само две куки на Джека (аксесоар към Hi-Lift)



                                тази фирма (от темата с веригите)би трябвало да може да направи по чертеж и куки и вериги.
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X