Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SUNNY BEACH GRAND PRIX

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: SUNNY BEACH GRAND PRIX

    Като цяло се получи добро състезание!
    Аз си прекарах много добре през цялото време...нямаше скука.
    С изключение на няколкото контузии всичко мина както трябваше(днес през първият манш Мартин Гочев падна и доколкото разбрах си е контузил ключица...не съм сигурен дали е счупена, а вчера брадъра също падна и счупи ръка).
    Имам разни снимки, по късно ще ги попрегледам и ще кача по интересните.
    А скок имаше вчера, но рампата не издържа, започна да се кърти и се наложи да я махнат...ама то яко блъскане си беше . Особено моторите скачаха доста...и доста джанти имаше изкривени...след приземяването на асвалта джантите ставаха квадратни...2-3 чука в почивките и айде пак газ.

    Коментар


    • #17
      До: SUNNY BEACH GRAND PRIX

      Състезанието като цяло беше много добро...Също тъка и организацията беше добра и нямаше закаснения.... Видяхме всичките падания...Брадата с КТМ на завоя поднесе и вместо да мине през балите (както направиха Цанко и Никола) тръгна да влиза в завоя и се преобърна.... А за рампата....Моторите влизаха много рязко и направо и разказаха играта...Дори и стърчаха и половината болтове...А иначе бяха счупени 2-3 дъски....Имам няколко клипа по късно може да ги кача ...

      Коментар


      • #18
        До: SUNNY BEACH GRAND PRIX

        С малко закъснение качвам и обещаните от мен снимки от състезанието.
        По-горе с 2-3 думи обобщих впечетлението си от всичко през двата дни, така че пристъпваме направо към кадрите.
        Снимките са комбинирани от всички маншове, просто съм отбрал по-интересните.
        Ето го Никола Русев:




        Интересна снимка на Николен, преди навлизането в оффроад частта:






        Цанко Лудия ; лудо каране си направи:




        Калоян Стефанов, не беше с асфалтови гуми, но се представи отлично.
        Дори успя да се вметне на 4-та позиция след Никола Русев. Изпревари червеното Сузуки на Гочев...можело значи.(а всъщност Гочев го нямаше на Слънчев Бряг, сузукито го караше друг човек):






        Първите завои след старт-финалната права:






        Марто Гочев, за съжаление падна втория манш, контузи се и не можа да продължи състезанието. Инъче евала за карането :




        Този съм аз ...няма да правя коментари за себе си:






        Ефектно излизане от завоя...интересното на този участък беше, че веднага трябва да се влезе в следващия:































        Ами това е от мен за сега . Имам и клипове, но не са кой знае какво. По-късно може да ги пусна и тях. Вече чакаме Сашо да покаже какви снимки е направил .

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X