Обява

Свий
Няма добавени обяви.

каяк

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: каяк

    За съжаление вече намям....а когато имаше вариант - не се възползвах, само точих лиги и търсех малко пари Познати от съседни нам държави обаче го направиха.

    Иначе чух, че има вече и дистрибутори за БГ. Крайно време беше....колкото и малък пазар да сме Спомням си как моята позната чака първия си каяк от ГР повече от 6 месеца... И пак казвам, важното е да имаш човек на място.

    Сминахте ли тестовете през веекенда?
    LZ1DWW

    Коментар


    • #17
      До: каяк

      чакай бе човек не е дошъл още уикенда виж датите на съобщенията ... Ще скочим в Струма няма начин .
      А иначе ако трябва след месец планираме да хукнем по Словения и Австрия и някой ако е приритал за лодка може да ударим едно рамо. Има хубав сайт със секънд хенд екипировка и сме пазарували вече от там. Така че който иска да мисли. Проблема е че са за бърза вода и не всеки ще се навие да скочи в реките ей така с каратето

      Коментар


      • #18
        До: каяк

        Първоначално публикуван от wickedsmile Преглед на мнение
        ......За по дълги турове багажа става проблем.
        Другото важно нещо, за което трябва да гледаш е рул. много помага при вятър.

        Иначе, освен греблото, като сметнеш неопрен, жилетка, обувки, другите парцалки, багажник за кола и т.н....сумата излиза прилична

        Успех!
        За по-дълги турове няма мощност. Там ще си ползвам големия леген.

        Неопрени, жилетки и пр. си имам. На мене ми трябва нещо за лекуване на шкрмбето. Само каяк и гребло ми е стига. Здраво гребло. Тези каяци които ми показвате са за вълна и за реки. Нещо за тиха вода също може.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #19
          До: каяк

          Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
          чакай бе човек не е дошъл още уикенда виж датите на съобщенията ... Ще скочим в Струма няма начин .
          А иначе ако трябва след месец планираме да хукнем по Словения и Австрия и някой ако е приритал за лодка може да ударим едно рамо. Има хубав сайт със секънд хенд екипировка и сме пазарували вече от там. Така че който иска да мисли. Проблема е че са за бърза вода и не всеки ще се навие да скочи в реките ей така с каратето
          Малко ми се губят дни и периоди Сори
          А в бялата вода с нещо по-малко от траулер - "ни мой ма вкара"
          Шегувам се...влизал съм с К2. Ако се кача на пираня предполагам че след първата вълна ще търся ремуците на шприцката бълбукайи... Отвън изглежда уникално яко
          LZ1DWW

          Коментар


          • #20
            До: каяк

            блис-стик, дай да го видим тоя сайт може нещо да си харесаме!

            уикедсмайл много яка снимка!

            Коментар


            • #21
              До: каяк

              www.kajak.at

              Това е линк към секънд хенд секцията. Преди време имаше много ефтини лодки, но в днешно време всички производители почнаха да бълват модели и сега лодките са малко по-скъпи защото са по на една година. Купували сме от него но все пак внимавайте. Оставам насреща ако на някой му трябва съдействие или консултация.
              По-горе бях пуснал линк към една обява. Лодката се оказа крадена и то от наш човек преди една година. За щастие и благодарение на форума купувача ни съдейства и ни изпрати снимки. След което се съгласи да не я взима от Еконт докато ние не му потвърдим че коритото е "чисто". Трябва да си голям идиот да продаваш открадната лодка в държава в която каякарите се броят на пръсти, пък камоли и да им използваш форума за това, където тя е обявена за открадната
              Както и да е Полицията удари едно рамо и в момента събственика и си я кара към София. Всички се радваме.
              Нямате си и на представа какво е да ви вземат "играчка"

              Коментар


              • #22
                До: каяк

                Днес разглеждах каталога на "даг" и се оказа че представител за България е Свободин от "bah-bg" при който бях ходил на рафтинг.След като си говорих с него,човека беше много любезен и словоохотлив.Имам нов въпрос."разликата между пластмасовия каяк и надуваемия е от небето до земята", да ама каква и дали този:
                advanced frame converitble има някакви недостатъци.


                Последно редактирано от братчеда; 18-06-09, 22:29. Причина: непозволен линк

                Коментар


                • #23
                  До: каяк

                  Модератора ти е забърсал линка,ама сигурно е за добро.
                  Пластмасовите изделия са най-доброто и вечно, но за разлика от надуваемите и сглобяемите са много трудни за складиране и пренасяне
                  Имам и от двата вида, но никога не бих заложил на нещо друго освен на пластмасовия ...
                  Последно редактирано от братчеда; 19-06-09, 13:53.

                  Коментар


                  • #24
                    До: каяк

                    Да момчето е свестно. Налазихме го на изложението и го разпитахме и изпитахме. Има наличности и ентусиазъм. Ще взема да се свържа със всичките търговци и да ги организирам за един голям тест-панаир на някой водоем. Мисля че е добра идея
                    пускал съм теми тук за лодките и може би е полезно да знаете някои подробности. Ако имам позволението ще се поразпиша малко
                    ето малко ...
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=18757&page=5

                    Коментар


                    • #25
                      До: каяк

                      ами от днeс си имам cnvertabel и при първото пробване останахме доволни от него + му е че го извадихме от багажника та комбито и ако не се беше исипал един дълъг порой пак там щяхме да го приберем без проблем нагънат

                      Коментар


                      • #26
                        До: каяк

                        Хайде честито
                        LZ1DWW

                        Коментар


                        • #27
                          До: каяк

                          Честито и добре дошъл в отбора.
                          купихте ли си жилетки ?

                          Коментар


                          • #28
                            До: каяк

                            засега я ползвам в една малка локва язовир но мисля да разгледам за неопрени и жилетки

                            Коментар


                            • #29
                              До: каяк

                              Абе неопрена може и да почака. Всъщност не ти е нужен освен ако нямаш отвори за изтичането на водата по дъното. Можеш спокойно да го замениш с едни от тези гащи за отслабване които продават те са от същия матерял. Но с жилетките недей да правиш компромис, дори и в язовира работата е "дебела". Пусни някоя снимка на модела

                              Коментар


                              • #30
                                До: каяк

                                снимката е в първи пост с нея съм започнал темата надявам се да не съжалявам за тази надуваема топка ама засега плава добре в събота и неделя ако времето е хубаво ще я заведа на стамболийски да я видим на по-голямо разстояни как е.в момента съм откил един проблем който незнам в лодката ли или в гребеца-постоянно завива на дясно ако загребваш повече от някъде то това е дясно т.е трябва да захожда на ляво

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X