Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Амортисьори за УАЗ - какви

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Амортисьори за УАЗ - какви

    Хора иам си аз една лчбов-Мойта УАЗ-ка
    Начи сменям пружини,амортесиори 3 път но явно руснаците не могат да прават такива неща...та така кажете от каде и какви да си зема та да започне да вози така че да не падат на хората дето се возат с мене пломбите хаха...така де много лошо вози кажете некакво магазинче за спортни такива примерно

  • #2
    Ти като влезеш в някакво "магазинче" ще дадеш повече парички от колкото струва Уазката
    Гледаи блядовете( те са професори на тема Уаз ) - слагай амортесори от Газка и забравяш проблемите
    Много хора ще ти кажат че не трябва, но моето лично мнение си е такова....
    Аз лично ще слагам на моята по 2 такива на колело но аз ще слагам по голям мотор...
    Е ще трябва да дадеш някои лев за заварчик, ама после ще те изкарат много време

    Коментар


    • #3
      Ако и двамата се научите да пишете правилно думата "амортисьор", може да я напишете например в търсачката на тоя форум. Сигурно ще останете изненадани.

      Коментар


      • #4
        Колега аз преди седмица сложих на моя Уазик,амове от ГАЗ-53 к'во да ти кажа, звяра се промени тотално.За друсане друса, ама на кой му пука дали друса или не,ако искаш да не друса не го карай по черен път, така на никой няма да паднат пломбите. Но ти казвам че иначе стана супер,както казват Руснаците "това не е козел а локомотив на релси" Постави ги и ще се убедиш сам. Аз ги купих по 30лв броя,и гумичките по 50ст.Малко мерене ,рязане и заваряне и работата стана. Успех..
        Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

        Коментар


        • #5
          От: Амортисьори за УАЗ - какви

          Аз да попитам вече слагалите амортисьори от Газ 53 на Уаз, какви тампони ползвате?
          По руските форуми чета че слагат от реактивната щанга на лада класика, съответно
          купих, но без все още да съм сложил амовете тези тампони ми се виждат доста хлабави.

          Коментар


          • #6
            От: Амортисьори за УАЗ - какви

            Аз слагах техните си тампони (на газковите амортесьори) и втулка на Уазковия болт.
            Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

            Коментар


            • #7
              От: Амортисьори за УАЗ - какви

              Аз сложих амортисьори от Джуган тампоните са от задната стабилизираща щанга на Лада нива.

              Коментар


              • #8
                От: Амортисьори за УАЗ - какви

                Такъв ли имаш предвид? Аз взех такива.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:тампон.jpg
Прегледи:1
Размер:97.6 КБ
ID:5801286

                Коментар


                • #9
                  От: Амортисьори за УАЗ - какви

                  Да

                  Коментар


                  • #10
                    От: Амортисьори за УАЗ - какви

                    Такива има 2 модела. Едните са по малки и не стават. Другите стават перфектно.
                    Луд умора нема,само се поти!!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Амортисьори за УАЗ - какви

                      Значи съм взел от малките защото са много хлабави и са с малкия отвор.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X