Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Defender-монтаж на хидр. лебедка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Defender-монтаж на хидр. лебедка

    Някой има ли опит в монтаж на хидравлична лебедка на Defender ?

  • #2
    Днес ще монтирам такава на Дискавъри ...
    А електрическа съм слагал на Дефендър .

    Коментар


    • #3
      Ще съм ти благодарен, ако дадеш информация за монтажа и резултата на Дикавъри!

      Коментар


      • #4
        И снимки ще има

        Коментар


        • #5
          За днеска отпада
          Може би утре ..?

          Коментар


          • #6
            Аз сложих на диското такава , стана много лесно , имам някои притеснения , споделих ги по-рано тук.Ще се опитам да помогна , ако мога .

            Коментар


            • #7
              МЕРСИ предполагам , че няма да има нужда , но знае ли човек ?

              Коментар


              • #8
                Е,разбирам че FULDA се занимава професионално с това . Исках да кажа ,че аз като любител бях учуден колко лесно се намести лебедката в Дискавърито , сякаш са правени един за друг . И отвън се вижда само ролката. Искам обаче да чуя впечатленията ви от експлоатацията , тъй като аз съм раздвоен от моите. А относно свързването - само се маха маркуча от помпата към сервото и на двете дупки се закачат двата маркуча на лебедката . Разбрах , че в каталога нямало адаптер кит за Дифендър. На мен ми изпратиха два за Дискавърито ( навярно погрешка ).Ако мислите , че накрайниците са еднакви - във Варна съм, а на 5.03-в Троян.

                Коментар


                • #9
                  Колега, би ли подал информация какво точно не ти харесва в експлоатацията и дали при монтажа си използвал само стандартните части от кита или си правил преработка? Също така ако може подай на какъв товар е изтеглянето! След монтажа лесна ли е за сваляне /кражба/?

                  Коментар


                  • #10
                    Е-е-е , и къде го държа нощем ли ?
                    Стандартните части от кита са два преходника и са напълно достатъчни- навиват се на местата , на които е бил маркуча т.е на помпата и сервото , а към тях - маркучите на лебедката.На Дискавърито лебедката се събра между двете напречни греди, изцяло зад оригиналната решетка.Направих И един отвор само за да стигам до лостчетата за управление.Изрязах бронята само колкото да се покаже ролковия водач.
                    За крадци не съм мислил ,защото спи в гараж , но според мен е трудно-тя не се вижда изобщо, пред нея са решетката и ролбарите.
                    При досегашната експлоатация имам различни впечатления-веднъж издърпах микробус от еднометрова канавка (на ход не можах да го извадя), а веднъж не можах да се извадя от снега - вярно , въжето беше под 50-60 градуса настрани , но имах и полиспаст .Втори път ме разочарова при една проба - пак не можах да се изтегля.СПОДЕЛИХ ВЪВ ФОРУМА- виж "монтаж на лебедка MILEMARKER на Дискавъри .Ще видя дали мога да ти пратя снимки като лично съобшение.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X