Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гран при на МОНАКО!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гран при на МОНАКО!!!

    Миналата седмица заедно е с колегата jorkara от форума имахме късмета и удоволствието да посетим кръг от Формула1 и по точно този в Монако.Бяхме с двама журналисти от България и по-точно от "Клуб F1".Различното от друго състезание е че освен че се провежда в самия град имахме и възможност да влизаме и на малко повече места от "обикновения" запалянко.Хората си имаха акредитации и покрай тях и ние виждахме това онова.Лично за мен най-лошото беше,че като отидохме и започнах да снимам се оказа,че съм тръгнал с развален фотоапарат.Нали се сещате,че да отидеш в Монако и да си без апарат си е все едно половин ходене.Та ще се ходи пак.Въпреки това ще ви покажа снимки от други апарати и също така и снимки от единствения акредитиран фоторепортер от България,който има право да снима Формулата от където си иска.
    По цял ден бяхме по Монако,Ница,Кан и топ курорта Жан Льопен на Ривиерата.
    За най-големите фенове са първите две снимки на не толкова актуалните тази година състезатели










    Сещате се,че мотоспортовете вървят ръка за ръка с красиви момичета и за това една малка серия снимки на няколко красавици.









    Ако искате вярвайте но следващата снимка е от разгара на състезанието.Явно на някой им действа така цялата обстановка.



    Други пък са отишли там за съвсем други неща.Снимката не е монтаж!




    Типичната гледка обаче е тази:




    За който не е много запознат ви показвам двамата най-важни за момента хора във Формула едно,които обаче са доста скарани и са напът да провалят едно такова състезание с техните си препирни.
    Бърни Екълстоун(на преден план) и Макс Мозли:






    Не трябва разбира се да пропуснем и любезните домакини на проявата-принца на Монако и сие:







    Нека да отдаден заслуженото и на тоталния доминатор този сезон любимеца на женската част от публиката Дженсън Бътън.







    следва....

  • #2
    До: Гран при на МОНАКО!!!

    продължава...
    В дясно съм аз,а в ляво е Жоро.По средата е една легенда от съвсем близкото минало Дейвид Култрад



    За състезанието си направихме нарочни фанелки с Бългаското знаме отпред и надпис България




    Както се вижда от снимката бяхме в сектора с многото дървета и си беше през цялото време сянка.Самия сектор се казва Рошер за който се интересува.По-надолу са снимкии от този сектор.Както на него,така и какво се вижда от там.



























    следва...

    Коментар


    • #3
      До: Гран при на МОНАКО!!!

      продължение...

      Тук съм ви подготвил няколко снимки от "кухнята"...
      Малка част от "лагера"











      Следват така наречените моторхоуми където през целия ден стоят отборите и правят плановете си.







      Това е "заведението" на Ред Бул.Вечерта бяхме поканени на коктейл на този понтон.Пиене на корем






      Там успяхме да мернем и двукратния световен шампион Фернандо Алонсо!



      утре още ако има интерес...

      Коментар


      • #4
        До: Гран при на МОНАКО!!!

        Давай!
        "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

        Коментар


        • #5
          До: Гран при на МОНАКО!!!

          Благодарско, за невероятните снимки. Очаквам и други.
          0осем9осем7шест0осем7едно
          Миро

          Коментар


          • #6
            До: Гран при на МОНАКО!!!

            Има интерес, има !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • #7
              До: Гран при на МОНАКО!!!

              Браво момчета! Радвам се че има колеги , които са видяли състезания на живо и споделят такива хубави репортажи.
              Вие сте присъствали на най-атрактивното гран при.
              Аз съм ходил няколко пъти на Монца и на Имола и знам за какво става въпрос.Има неща , които не можеш да видиш по телевизията , но най- впечатляващото е "рева" на моторите. Останах много впечатлен и от размерите на колите. Не бях очаквал , че са толкова малки. В един нормален хол спокойно би могло да се съберат поне три.
              Благодаря ви за репортажа! Снимките са невероятни!
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • #8
                До: Гран при на МОНАКО!!!

                Имам въпрос.Защо част от снимките са със отлично качество/снимани с добра техника/,а другите не?
                Стоян Драев тел:+359877915301
                blood 0 RhF +

                Коментар


                • #9
                  До: Гран при на МОНАКО!!!

                  ............има интерес........!!!
                  Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Гран при на МОНАКО!!!

                    Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                    Имам въпрос.Защо част от снимките са със отлично качество/снимани с добра техника/,а другите не?
                    Сам си си отроворил.Не са с един и същи апарат.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Гран при на МОНАКО!!!

                      Има интерес, давай!
                      889377712

                      Коментар


                      • #12
                        До: Гран при на МОНАКО!!!

                        Давай, снимките са си ОК даже и мацките са къде къде по добри от другите кръгове, са като се замисля май само в Турция са като зле подържани хомо.......сти. Наистина еуфорията е страшна по време на уикенда когато се провежда старт, предполагам още ти държи. Мислех да не ходя тая година в Инстанбул(той пък е тая седмица) ама след твойте снимки ще взема да скокна.
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Гран при на МОНАКО!!!

                          Чакаме

                          Коментар


                          • #14
                            До: Гран при на МОНАКО!!!

                            аз само ще вмъкна едни снимки, два часа след края на формулата залива на монако изглеждаше така
                            Прикачени файлове
                            [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
                            [B]If you want, you can![/B]

                            Коментар


                            • #15
                              До: Гран при на МОНАКО!!!

                              Хайде бе адаш, давай още снимки, че ще те отлъчим от клуба

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X