Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГЪБИТЕ - лов или бране

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да докладвам обстановката за ю-з Витоша 1000-1100м. Манатарка няма почти, пробрах само 4 броя без червеи. Пачият крак е попреминал, вече покафенял, едва пробрах 2 кила. Нещата отиват на зле!

    Коментар


    • Колко ли пък да е зле? Две кила гъби би трябвало да са достатъчни да се нахранят няколко човека, независимо колко литра вместимост имат.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • За какви литри вместимост става въпрос? Иначе нещата са си зле, оптимални условия за манатарка, най- манатарковото време, а манатарка няма.

        Коментар


        • chrichri
          chrichri коментира
          Редактиране на коментар
          Без да го приемаш за заяждане, освен да четеш глупостите на Парксайд и да береш някакви килограми гъби всеки ден, нещо полезно вършиш ли? За мен гъбите са гъболов, а не гъбобер. Кефя се, когато ги улуча по време, място, сезон и т. н. Един тиган ми е достатъчно.

        • davc
          davc коментира
          Редактиране на коментар
          Е, ако това: "53" в псевдонима му е набора - човекът си кара пенсионерството с гъби и дрънкулки. Лошо нема.

        • mitko 53
          mitko 53 коментира
          Редактиране на коментар
          Точно си е заяждане, нямам спомен да съм се коментирал някога кой какви глупости чете и какво полезно върши, пиша само по теми от които си имам някакво понятие. Иначе за 53 не ми е набора а годините когато се регистрирах във форума, нещо стана и не искаше да ми приеме регистрация с 64.

      • Взеха да се появяват. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3838.JPG
Прегледи:204
Размер:690.2 КБ
ID:6937543

        Коментар


        • TigerHunter
          TigerHunter коментира
          Редактиране на коментар
          Взе да превалява и затова. Тука не беше валяло от Юни...

      Активност за темата

      Свий

      Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X