Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търсят се 4-ма мераклии за надуваеми лодки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търсят се 4-ма мераклии за надуваеми лодки

    В търсенето на надуваема лодка стигнах чак до Китай. Лодки има всякакви - цени народни.

    Лошото е, че минималното количество за поръчка е 5 бр., та затова търся поне още 4-ма мераклии, за да можем да напазаруваме.
    Марката на лодката /т.е. - какво ще пише на нея/ - може да е по ваше желание.

    ЛОДКИ С НАДУВАЕМО ДЪНО



    ЛОДКИ С АЛУМИНИЕВО ДЪНО



    ЛОДКИ С ТВЪРДО ДЪНО







    Цените са в долари, а в левове варират между 680 - 1000 лв.
    Размери има всякакви - от 2,30 до 4,40.
    Може малко да съм оплескал реда на снимките, та ако някой недовижда размери, цени и т.н. - да пуска ЛС.

    Лодките са ПВЦ, имат 4г. гаранция - това са лодките, които виждате в БГ магазините, но на двойна и тройна цена.

    Е, ако има поне 4 човека, които са решили да си вземат някоя лодка - да свиркат на ЛС, за да уточним кооперирането по закупуването и

    доставката.
    В момента преговарям с различни спедиторски фирми, за да намеря най-добрата оферта за транспорт и логистика.
    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

  • #2
    До: Търсят се 4-ма мераклии за надуваеми лодки

    Аз ще се включа, ако още може!
    Как става плащането и какви са гаранциите за доставка?
    От Варна съм(ако има значение)
    Благодаря

    Коментар


    • #3
      До: Търсят се 4-ма мераклии за надуваеми лодки

      В Украйна, в един от най-близките градове - Измаил има украински лодки - 5-6 модела, като най голямата е с три пейки и място за мотор отзад и дървено дъно.... Същата тази най-голяма я купихме в комплект с котва и спасителна жилетка за около 560 лева. Имаше и гаранция и фактура украинска.... Като се сгъне всичко това се побира в сак, който с малко зор влезе на задната седалка на колата, като я зае цялата..... Ако някой се заинтересува особенно много - ще пусна и снимки от мястото на пазара, с наредените лодки....

      Коментар


      • #4
        До: Търсят се 4-ма мераклии за надуваеми лодки

        Здравей ,това ме заинтригува може ли да ми дадеш сайт на който да ги разгледам по-подробно и получи ли някакъв резултат от спедиторите за начина на вноса , имаше нещо за защитни мита за внос от извъневропейските държави ...


        Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
        В търсенето на надуваема лодка стигнах чак до Китай. Лодки има всякакви - цени народни.

        Лошото е, че минималното количество за поръчка е 5 бр., та затова търся поне още 4-ма мераклии, за да можем да напазаруваме.
        Марката на лодката /т.е. - какво ще пише на нея/ - може да е по ваше желание.
        .................................................................................................................
        .................................................................................................................
        .................................................................................................................
        Цените са в долари, а в левове варират между 680 - 1000 лв.
        Размери има всякакви - от 2,30 до 4,40.
        Може малко да съм оплескал реда на снимките, та ако някой недовижда размери, цени и т.н. - да пуска ЛС.

        Лодките са ПВЦ, имат 4г. гаранция - това са лодките, които виждате в БГ магазините, но на двойна и тройна цена.

        Е, ако има поне 4 човека, които са решили да си вземат някоя лодка - да свиркат на ЛС, за да уточним кооперирането по закупуването и

        доставката.
        В момента преговарям с различни спедиторски фирми, за да намеря най-добрата оферта за транспорт и логистика.
        Последно редактирано от Peppy; 20-07-09, 22:25.

        Коментар


        • #5
          До: Търсят се 4-ма мераклии за надуваеми лодки

          Първоначално публикуван от pegass Преглед на мнение
          ... имаше нещо за защитни мита за внос от извъневропейските държави ...
          Митото е 2,7% и 20% ДДС...това разбира се не е проблем, тъй като фактурната стойност ще е намалена.

          При последните преговори с китайците договорирах 100$ на лодка по-ниска цена, при минимум 2 бр. лодки.

          Тъй като не ми трябва лодка през зимата, си взех една Intex Seahawk II със Сузуки 2к.с. на първо време, после ще мина на Porta-bote.

          Както и да е...инициативата я прекратих поради липса на мераклии до края на забраната.
          Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

          Коментар


          • #6
            До: Търсят се 4-ма мераклии за надуваеми лодки

            Аз също си взех преди месец Intex със двигател Сузуки 2.5 к.с. три пъти до сега влизах с нея в морето и съм много доволен за тази цена просто си е супер , сега си правя колесар защото се оказа че струва колкото двигателя че и повече 1600 лв.

            Коментар


            • #7
              До: Търсят се 4-ма мераклии за надуваеми лодки

              Първоначално публикуван от Георги Иванов (gorbi) Преглед на мнение
              В Украйна, в един от най-близките градове - Измаил има украински лодки - 5-6 модела, като най голямата е с три пейки и място за мотор отзад и дървено дъно.... Същата тази най-голяма я купихме в комплект с котва и спасителна жилетка за около 560 лева. Имаше и гаранция и фактура украинска.... Като се сгъне всичко това се побира в сак, който с малко зор влезе на задната седалка на колата, като я зае цялата..... Ако някой се заинтересува особенно много - ще пусна и снимки от мястото на пазара, с наредените лодки....
              Пусни!На мен ми е интересно.Преди няколко години като моряк често бях в Измаил, но тогава нямаше лодки.
              Николай Папазов

              Коментар


              • #8
                От: До: Търсят се 4-ма мераклии за надуваеми лодки

                Поръчахте ли накрая лодки ? Дойдоха ли с очакваното качество ?

                Коментар


                • #9
                  От: До: Търсят се 4-ма мераклии за надуваеми лодки

                  Първоначално публикуван от TAGANROG Преглед на мнение
                  Поръчахте ли накрая лодки ? Дойдоха ли с очакваното качество ?
                  Изчакай 4 години след последното мнение и ще ти отговорят

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търсят се 4-ма мераклии за надуваеми лодки

                    Той, Годзилата отдавна изхвърли " гуменетките "и се премести в отбора на "пластмасата "
                    „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търсят се 4-ма мераклии за надуваеми лодки

                      За пръв път чувам, че се предлагат китайски надуваеми лодки с 4 години гаранция... По-скоро е пишело, че платът от който са направени е с 4 години гаранция...
                      Пък и да има, единственият начин да си получите правата по гаранция е да изпратите лодката обратно за ремонт, а цената за транспорт ще е съизмерима с тазе на лодката.
                      От доста време у нас лодките не са на "двойни и тройни цени" - за 1000-1600лв могат да се намерят в БГ без гаранция или с 1-2 години гаранция... Има и с 3 години гаранция за 1200-1900лв в зависимост от размера...
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        От: До: Търсят се 4-ма мераклии за надуваеми лодки

                        може ли да ми изпратите сайта на тези украински лодки

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X