Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дълъг пикап

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дълъг пикап

    здравейте колеги,
    интересуваме пикап,открит,който да е с максимална дължина на "легена" - около 3 метра / естествено с единична кабина /.Има ли такъв,че и дизел да бъде? Приятели ми казаха да търся сред Нисаните.

  • #2
    До: Дълъг пикап

    Май няма да намериш такова животно

    Коментар


    • #3
      До: Дълъг пикап

      Става с поръчков "леген" (за европалети 3х2м) върху голо шаси с кабина, много фирми предлагат.
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        До: Дълъг пикап

        благодаря за информацията дядо владо.Ще посъбера офети.

        Коментар


        • #5
          До: Дълъг пикап

          Колега незнам дали мога да ти бъда полезен , ама я погледни моята обява за Форд Ф350 , отговоаря в повечето параметри на твоите изисквания ,
          чукни на мой ник и погледни моите теми и там ще го видиш , дано да ти харесва , при желание ще има коментар за цената.
          успех

          Коментар


          • #6
            До: Дълъг пикап

            Първоначално публикуван от nea Преглед на мнение
            благодаря за информацията дядо владо.Ще посъбера офети.
            Ето оферта колега...
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=51162&page=2
            Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

            Коментар


            • #7
              До: Дълъг пикап

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              Става с поръчков "леген" (за европалети 3х2м) върху голо шаси с кабина, много фирми предлагат.
              Не става винаги. На пикап трудно 3 м. На Наварата е 1,50м. лагена. Значи трябва още 1,50.... много е. Търси бус. Там кабината е изнесена напред за да има дължина отзад
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • #8
                До: Дълъг пикап

                Додж Рам 3500 5,9 Къминс двигател. Ама да питам за какво трябва да е толкова дълъг легена, ти отиваш вече при камиончетата на база транзит, боксер и ивеко. Трябва ли да си 4х4. Ако не трябва си вземи едно камионче.
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • #9
                  До: Дълъг пикап

                  Най-дългото, стандартно за Европейски пикап с единична кабина, което знам е 2.30 м. при Рейнджър, май е същото и при Маздата и Хайлукса. Иначе колегите са прави за това, че с 3 м. отиваш към бус. А ако трябва да е 4х4 много от марките мисля, че предлагат и шаси кабини с алуминиеви легени на които може да си избираш дължината. Например Транзит, Крафтер, Дейли (ама то мисля идва вече доста скъпо и голямо).
                  ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
                  lre-bulgaria.org

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X