Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Моят нож

    Онова с роговата дръжка на румбата1, е още от ГДР. Значи е не по-младо от толкова.
    Имах, едно време се загуби някъде.

    Коментар


    • #32
      До: Моят нож

      Lany,

      Очевидно дядото на твоя приятел е разбирал от агрономия, ножове от този тип се използват в овощарството при ашладисване/присаждане/.

      Но иначе са интересни, определено са ръчна изработка.
      VAZ 21214-Niva
      Grand Vitara 2.0 i V6 DB

      Коментар


      • #33
        До: Моят нож

        На кръста ми виси едно "ножче" от калашник.Подарак от баща ми.Спомен му е когато е служил.Доста е остър и е с старомоден руски дизайн!СТРАШЕН Е!!!Острието е доста дълго,незнам точно колко.
        Offroad + Enduro + Company + Barbecue + Beer + Camp + Chicks in tent = Life is life...

        Коментар


        • #34
          До: Моят нож

          Аз не носа ножа,за да убивам умишлено животни .Просто когато бяхме малки с братовчед ми се изгубихме в гората на село.И какво стана...Натъкнахме се на два глигана.Незнам защо,но ни подгониха...Е,разбирасе качихме се на едно дърво за около 2 секунди (точно като по анимираните филмчета ).Стояхме на клоните като маймуни известно време и когато се уверихме,че глиганите ги нямаше продължихме опитите за прибиране в къщи (след 2 часа намерихме главния път и се прибрахме ).От тогава ми е останъл стрес от диви животни и затова когато съм в гората съм с ето този нож
          Offroad + Enduro + Company + Barbecue + Beer + Camp + Chicks in tent = Life is life...

          Коментар


          • #35
            До: Моят нож

            Ето и моите играчки ,не са нищо особенно,ма си ги харесвам
            Прикачени файлове
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • #36
              До: Моят нож

              Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
              Ето и моите играчки ,не са нищо особенно,ма си ги харесвам
              Това BAHCO мойто излезе много кораво.И беше никакви пари.

              Коментар


              • #37
                До: Моят нож

                Ето още малко ножки но тия не ги ползвам(не че нестават)
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #38
                  До: Моят нож

                  Първоначално публикуван от Немезис Преглед на мнение
                  Ето още малко ножки но тия не ги ползвам(не че нестават)
                  Еее,то остава и да ги ползваш,те са си направо колекционерски .Сигурно е,че стават.
                  Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Моят нож

                    Абе все пак съм прежалил две мачетета.По добри мачете не съм ползвал(не че няма)но поне аз не съм имал.Дебели са около 2мм.но страшно жилави. Имам ги от години доста са изсякли. Произв.на Карл Кайзер.Мисля че се произвеждаха до 1925г.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #40
                      До: Моят нож

                      Първоначално публикуван от Немезис Преглед на мнение
                      Ето още малко ножки но тия не ги ползвам(не че нестават)
                      Дай да видим шашките
                      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                      Коментар


                      • #41
                        До: Моят нож

                        Еми тя темата е за ножове.Те са малко по длъжки.(тях хептен не ги ползвам)Но иначе и на всяко хладно оръжие съм "лют" фен.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Моят нож

                          Първоначално публикуван от Kokomunga Преглед на мнение
                          .От тогава ми е останъл стрес от диви животни и затова когато съм в гората съм с ето този нож
                          Отпусни душата това се случва веднъж в живота.
                          .......
                          p.s.Между другото хубавите ножове ръждясват,а тези за украса не.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Моят нож

                            Здравейте,колеги! Ето и моите 3 уреда. Един за всеки ден,един за лов и един за в джипа.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #44
                              До: Моят нож

                              Първоначално публикуван от vip pepi Преглед на мнение
                              Здравейте,колеги! Ето и моите 3 уреда. Един за всеки ден,един за лов и един за в джипа.
                              Е,крайно време беше и ти да почнеш да пишеш .
                              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Моят нож

                                Сега имам повече време да пиша. Това са само част от любимите ми уреди,които ползвам напоследък. Другите някой друг път.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X