Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
    Цъ, плашат се говедата решили да си нарежат доматите в керамична чиния с мой нож [ATTACH=CONFIG]786891[/ATTACH]
    Ми това "Успех!" на края, за какво е мислиш?[emoji23]

    Коментар


    • От: Моят нож

      Това с чинията и аз го мразя .........

      Коментар


      • От: Моят нож

        Сетих се тия дни бях по Враца (дето гарга не каца ) и ходих до сестра ми, а тя в една чиния (порцеланова или там керамична) реже пилешко филе на хапки да го готви. Викам - 'що не вземеш дъска, така си затъпяваш ножа?!? Тя: Абе те и без това всичките са тъпи и ме дразнят . Ама не иска и да са остри, че щяла да се пореже ?!?! Няма угодия
        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

        Коментар


        • От: Моят нож

          Чинии в гаража нямам, мога да го плаша с шмиргела
          Дробе, звънни като идваш, само си води шофьор, че като се нарежем...

          Коментар


          • От: Моят нож

            Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
            Сетих се тия дни бях по Враца (дето гарга не каца ) и ходих до сестра ми, а тя в една чиния (порцеланова или там керамична) реже пилешко филе на хапки да го готви. Викам - 'що не вземеш дъска, така си затъпяваш ножа?!? Тя: Абе те и без това всичките са тъпи и ме дразнят . Ама не иска и да са остри, че щяла да се пореже ?!?! Няма угодия
            Моята сестра като дойде у нас и тя се радва на ножовете, ама и тя като твоята не ги употреблява правилно. Пък свекито ѝ не дава да се точат - "щото ще се пореже някой" Та горе-долу същата история. Ма то май с повечето жени е така. Аз моята едвам я отучих, ама и сега от време на време я хващам да реже пицата директно в тавата. То не да кажеш, че нямаме порционни ножове или ако щеш и един нарочен търкаляющ нож за пица, ама...
            то няма такова пиле дето хем да е шарено хем да пее хубаво.
            Последно редактирано от Тодоров009 (Войводата); 20-03-15, 22:33.
            Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

            0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

            Коментар


            • От: Моят нож

              Бе то да има пица в тавата, пък ножовете ще ги заточиш.
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • От: Моят нож

                От няколко години го ползвам,нямам забележка.RWL 34.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0366.jpg
Прегледи:1
Размер:148.7 КБ
ID:5650249

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Първоначално публикуван от goiko Преглед на мнение
                  .......
                  Офтопик - може ли малко повече снимки на пунгията и чакмака ?
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Първоначално публикуван от goiko Преглед на мнение
                    От няколко години го ползвам,нямам забележка.RWL 34.
                    [ATTACH=CONFIG]788151[/ATTACH]
                    Много добре.Изберете Българското. Силвърмен е уникален.

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Хубав нож, бравос!
                      И аз имах такъв чакмак, ама го затрих някъде, за съжаление.
                      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                        Офтопик - може ли малко повече снимки на пунгията и чакмака ?
                        За теб-винаги!
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Красота, от такива малки детайли се вижда големия майсторлък от едно време! Е предполагам, че е нова работа на някой майстор, но ме разбирате какво искам да кажа! Сега всичко е шир потреба - безлично и без дух!
                          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                          0882 52 00 52 - Жоро

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                            Е предполагам, че е нова работа на някой майстор, но ме разбирате какво искам да кажа!
                            Оффтопик - единия чакмак (бебе-раптора) съм 99.9% сигурен, че е изработка на Стефан Чаков - има една бройка в мой приятел от Шумен, явно има и втора. Пунгията и тя ми изглежда позната (с характерните ушички - дизайн на бай Релакс). Ама нещо не мога да ги вържа със снимката от аватара на goiko... Иначе наживо са още по-хубави.

                            @ goiko - да не би да имаме общи познати ?
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                              Сега всичко е шир потреба - безлично и без дух!
                              Като работи машина, кой да даде дух? Един приятел ми беше на гости миналата година, та го заведох да види военноисторическия музей във Валенсия. Галеше спиците на едно колело на оръдие и думаше като тебе Жоре.
                              Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                              0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Уви това ни чака Воеводо, само спомени и носталгия! Явно пролетната умора си казва думата
                                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                                0882 52 00 52 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X