Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Първоначално публикуван от gergo0wski Преглед на мнение
    И аз да покажа моите остриета
    [ATTACH=CONFIG]779365[/ATTACH]
    първия е някакво соц изделие,не е кой знае какво ам си ми е скъп(наследство от дядо)
    втория е еделвайс (незнайно от къде се появи при мен)
    третия е дело на Данаеца 9ХЦ на стомана на около 60хрц зоново закален ецнат с железен трихлорид дръжка от биволски,кравешки ро наплив акация и инокс
    много добре сА е справил майстора
    четвъртия е дело на Ванди от Враца 440ц стомана,орехова дръжка страшно удобен първото му заточване бе след разфасовка на 5 прасета около коледните празници и последното чикиика викторинокс алпинер

    На такъв Еделвайс, правихме съвременна реплика за подарък за баща ми. Под правихме разбирай Маринов и Петракиев го направиха, а аз... почти нищо не свърших ))

    Та на това:



    Реплекирахме с това:





    Цялата тема я има тук
    Зима иде

    Коментар


    • От: Моят нож

      Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
      На такъв Еделвайс, правихме съвременна реплика за подарък за баща ми. Под правихме разбирай Маринов и Петракиев го направиха, а аз... почти нищо не свърших ))

      Та на това:



      Реплекирахме с това:





      Цялата тема я има тук
      Много красив е станал ножа,няма нищо общо със гадния соц дизайн.
      Браво на майсторите

      Коментар


      • От: Моят нож

        Ето и моят нож:Spyderco Resilience-11см. острие.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150303_114456.jpg
Прегледи:1
Размер:193.2 КБ
ID:5646315
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150303_114635.jpg
Прегледи:1
Размер:159.9 КБ
ID:5646317
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150303_114543.jpg
Прегледи:1
Размер:159.6 КБ
ID:5646316
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150303_153739.jpg
Прегледи:1
Размер:109.8 КБ
ID:5646318
        Използвам го за рязане на зеленчуци и мезета, сред природата.
        Последно редактирано от Stefan Dimov; 04-03-15, 16:55.

        Коментар


        • От: Моят нож

          Едно паяче и от мен...
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:035021384.jpg
Прегледи:1
Размер:132.5 КБ
ID:5648226

          Коментар


          • От: Моят нож

            Първоначално публикуван от gergo0wski Преглед на мнение
            Много красив е станал ножа,няма нищо общо със гадния соц дизайн.
            Браво на майсторите
            Тоя соц.моделa си го бивa, с тaкивa 2 и с един кaлaшников щик се нaучих дa зaбивaм ножове кaто ученик,нaучи ме един военен.Кaмaтa е неугледнa ,но е много жилaвa,чупил съм сaмо еднa подобнa,но след сумa ти терор,веднaгa си купих другa,незнaм,бях си свикнaл с двете.Пaсвa си ти в колекциятa.Сори зa отклонението ,мa не се сдържaх,кaто видях тaя кaмa.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • От: Моят нож

              Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
              На такъв Еделвайс, правихме съвременна реплика за подарък за баща ми. Под правихме разбирай Маринов и Петракиев го направиха, а аз... почти нищо не свърших ))







              Цялата тема я има тук
              Нищо не свършил!Ти си бил идеолога , мотора .Виж резултата какъв е красавец.
              М/у другото някой колега с RAT 1 къде София да бъде така добър да го видя наживо?Да го подържа така да се каже,преди да поръчам.
              Диско 300TDI
              Scott Purgatory
              0889 84 6161

              Коментар


              • От: Моят нож

                Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                Тоя соц.моделa си го бивa, с тaкивa 2 и с един кaлaшников щик се нaучих дa зaбивaм ножове кaто ученик,нaучи ме един военен.Кaмaтa е неугледнa ,но е много жилaвa,чупил съм сaмо еднa подобнa,но след сумa ти терор,веднaгa си купих другa,незнaм,бях си свикнaл с двете.Пaсвa си ти в колекциятa.Сори зa отклонението ,мa не се сдържaх,кaто видях тaя кaмa.
                Камата, друже, е нож, заточен от двете страни, с огледален спрямо средната линия силует, като и двете условия са задължителни! Това тук си е... соц. туристически нож. Ма тогава нямаше други, и аз на моя съм се радвал като на джедайски меч! Сори за отклонението!
                "Make love, not war!"

                Коментар


                • От: Моят нож

                  етоя новата придобивка Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11072173_10204883586423571_611358680_n.jpg
Прегледи:1
Размер:91.7 КБ
ID:5648982

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Работяга! Ма не е гъзе
                    GPS системи https://www.easytracking.bg/
                    Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Първоначално публикуван от D.Dimitrov Преглед на мнение
                      Работяга! Ма не е гъзе
                      И от мен честито на колегата, ма не е"работяга", беше в по-старото производство. Сега ги правят от някаква "алпака", която не държи ряз, ама никък!
                      Абе за рязане на салам и мазане на лютеница става, дано това да е целта.
                      "Make love, not war!"

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Наследих този нож
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2015-03-19_14-01-33_804.jpg
Прегледи:1
Размер:157.3 КБ
ID:5649341
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2015-03-19_14-01-43_261.jpg
Прегледи:1
Размер:125.8 КБ
ID:5649342
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2015-03-19_14-02-11_539.jpg
Прегледи:1
Размер:116.0 КБ
ID:5649343

                        Работягата е доста очукан, имал е доста години служба.
                        Доколкото знам, първо в Родопа, после дядо ми го ползваше по Коледа и не само.
                        Иска ми се да го реставрирам и да го приведа във вид, удобен за употреба, без да заличавам оригиналния му вид и все пак да си има следи, напомнящи за дядо ми.
                        Заминавам се с реставрации на мотоциклети, но никога не съм се занимавал с ножове, дори не мога да заточа правилно. Мога да го полирам, предполагам и дръжка няма да ме затрудни. Иска ми се сам да си го направя, бих приел съвети.

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Бих го измил и заточил само
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                            ...дори не мога да заточа правилно.
                            Тва можем да го уредим Често ходя до Варна, само кажи кога си готов за един ускорен курс
                            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Дроба ги заточва със силата на мисълта! Когато дойде при теб, избягвай да вижда на едно място ножове (най-вече негови) и порцеланови чини... Плаши се и бяга! Успех!

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                                Дроба ги заточва със силата на мисълта! Когато дойде при теб, избягвай да вижда на едно място ножове (най-вече негови) и порцеланови чини... Плаши се и бяга! Успех!
                                Цъ, плашат се говедата решили да си нарежат доматите в керамична чиния с мой нож Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ai.gif
Прегледи:4
Размер:3.4 КБ
ID:5649437
                                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X