Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Гербер мулти плайьр 600 или поне на такова ми прилича.

    Това не сьм го тормозил много,струва ми се нежен в сравнение с Латерман Сьрдж и ако го напьна и като клеши и като нож или отверка или лост .........и ще стане да си скубя веждите с него евентуално.Стои ми в бойната готовност както казах,тьнки клещички,лек,малка права отверка и шило да си рьчкам ако се наложи по пищов или пушка.

    Кажи ако те интересува и ще ти го разчекна да го видиш,но е на цена от 70 долара като го гледам,а за още десеина или 20 ще си вземеш Сьрдж който от всякьде е по-добьр ако не смятаме тегло.Да ти стои на задника ако ходиш за риба става,отваря се с камшичен удьр и става даже сьс зимни рькавици без прьсти,Сьрджа трябва да му хванеш едното краче и за го завьртиш точно в посоката на отваряне за да ти се получи,това го трьскаш като цифка и излиза.
    Благодаря за изчерпателния отговор Такива трябва да са всички в този форум
    За предложението отново благодаря , ама си имам "титаниев" Чардж Нещо Ледерманите ми легнаха на сърце с тяхното сервизно обслужване и гаранция
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Моят нож

      Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
      [ATTACH]769683[/ATTACH]
      Сериозна комбинация, и работна/бушкрафтърски паяк - яко/! Брадвата ме впечатлява, и..озадачава - с този агресивен скос - каква е?
      "Make love, not war!"

      Коментар


      • От: Моят нож

        Брадвата е дърводелска, така наречената carpenter's axe. Скосът й е сканди, съвсем буквално и е с основно предназначение за обработка на сухо дърво. Изключително удобна е при хват горе, зад главата.
        Принципно, може да се използва и за всички други приложения на брадва от този размер, но няма да е по- добра в сеченето от брадва за сечене или в цепенето от брадва за цепене
        Иначе е от последните Wetterlings, които съм набарвал в Хускварна

        Спайдеркото... най- удобната дръжка от всичко, което ми е минало през ръцете. Брилянтно изпълнен бушкрафтър
        Зима иде

        Коментар


        • От: Моят нож

          Несменяемия S1
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2151.jpg
Прегледи:1
Размер:185.6 КБ
ID:5636626
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • От: Моят нож

            Нямаше нужда сега,само ми дразниш душичката значи
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Моят нож

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Нямаше нужда сега,само ми дразниш душичката значи
              Да не си гладен
              Ножа транжира месото, издялка шишчетата, насече дръвцата, наряза хляба и краставичките и накрая бе измит и скатан. Имам няколко подобни на него, два СОГ-а и един линдер, но незнам защо все тоя ми застава насреща, когато имам нужда.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • От: Моят нож

                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                Да не си гладен
                Ножа транжира месото, издялка шишчетата, насече дръвцата, наряза хляба и краставичките и накрая бе измит и скатан. Имам няколко подобни на него, два СОГ-а и един линдер, но незнам защо все тоя ми застава насреща, когато имам нужда.
                Аааа нидей ся така да лъжиш ма какоооо.
                На снимката ясно личи, че хляба сте го драпали
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                  Аааа нидей ся така да лъжиш ма какоооо.
                  На снимката ясно личи, че хляба сте го драпали
                  Имам снимка и на нарязан. Искаш ли я или че се оттеглиш. Най-големия кеф на мекия хляб е според мен да му начупиш крайшника. И какооо шъ викаш на тате си.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                    Имам снимка и на нарязан. Искаш ли я или че се оттеглиш. Най-големия кеф на мекия хляб е според мен да му начупиш крайшника. И какооо шъ викаш на тате си.
                    Бате, бате , нидей ся такаа , батеее , извинявай ,......аз няма... повече така .....
                    Туй за ляба, сите го знаеме.
                    Не пущай повече снимки на онова живтоно с черната дръжка моля ... за мое добро

                    ПослеПис: Извинете господа модератоти , че ви създадохме работа!
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      [QUOTE=ИВАН НЕДОКЛАНОВ;2681740...Не пущай повече снимки на онова живтоно с черната дръжка моля ... за мое добро ...[/QUOTE]
                      Що, я как добре изглежда до мръвките, пък и го има у магазина, въпрос на кеф е да е твой! Я потърси Паяка на Huko, да видим де ще го намериш?
                      Последно редактирано от dok_vd; 22-01-15, 14:57. Причина: допълнение
                      "Make love, not war!"

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Само за протокола Bowie на СОГ
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:205.0 КБ
ID:5636863

                        Не реже хляб, не реже месо, не реже дърва...седи в долапа.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Док, то не е милото самичко
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1421958422.091756.jpg
Прегледи:1
Размер:143.3 КБ
ID:5636866
                          Зима иде

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                            Що, я как добре изглежда до мръвките, пък и го има у магазина, въпрос на кеф е да е твой! Я потърси Паяка на Huko, да видим де ще го намериш?
                            За 20 секунди го намерих на 2 места , на едното за 350 , а на другото за 190 долара. Кое си избираш ( цените са без доставката )
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              [ATTACH=CONFIG]771174[/ATTACH]
                              Много лачен този 5.11,моят scout tanto яко го гнява за норамтив .
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_2102.jpg
Прегледи:1
Размер:78.1 КБ
ID:5636918
                              който може го може,който не може седи и наблюдава 8) 0889992228

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                                За 20 секунди го намерих на 2 места , на едното за 350 , а на другото за 190 долара. Кое си избираш ( цените са без доставката )
                                Е да де,/не сме се разбрали/ за долари някъде по света - доставки, митници, чакане, а Фолкито е "у магазина" - гледаш, държиш, и ако решиш, плащаш и е твой!
                                "Make love, not war!"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X