Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на ресори за фероза

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Групова поръчка на ресори за фероза

    Първоначално публикуван от filko Преглед на мнение
    Абе , тези ресьори не се шпренгват/възтановявяне чрез нагряване и валиране/. Лошото е че не всеки я може тази работа.
    Има и такава работа като умора на метала. Тогава никакво шпренгване няма да оправи работата.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • До: Групова поръчка на ресори за фероза

      Прав си СПАРКИ , затова казвам че не е работа на всеки. Ако майстора не знае до колко градуса да ги нагрее и после как да ги охлади , работата става дори по зле. Сруктурата на метала от които са направени ресорите е много специална , затова който разбира си прави ножове , брадви и други сечива от стари ресори. А ако е настъпила умора на материала връщане назад няма.
      Jeep grand cherokee 4.0

      Toyota 4rynner 2.4 td

      Коментар


      • До: Групова поръчка на ресори за фероза

        И пак идваме до добрата услуга на нашият скъп съфоромец Спарки
        за поръчка и тн.
        Спарки от мен голям РЕСПЕКТ

        Коментар


        • До: Групова поръчка на ресори за фероза

          Търсят се желаещи за групова доставка на ресори за Фероза.

          Коментар


          • До: Групова поръчка на ресори за фероза

            Колега да ти се намира здрав резервоар. Ако имаш драсни два реда.
            Предварително Благодаря

            Коментар


            • До: Групова поръчка на ресори за фероза

              Първоначално публикуван от thegoodfather Преглед на мнение
              Колега да ти се намира здрав резервоар. Ако имаш драсни два реда.
              Предварително Благодаря
              Ако питаш мен - не.

              ...но и темата не е за това
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                Здравейте отново
                Понеже са ми доста поизправени ресьорите, от 2 месеца се чудя какво да ги правя. Отначало мислех нови да си купя, но като видях тука цената между 400 и 500лв нещо много ми се сториха за тази джипка дето я взех за 3000лв , после пък мислех да ги дам да ги шпринговат като хората там ми казаха че освен шпринговането подменяли и по един най-износен лист със нов - цената за тази услуга била около 150лв (но като четох тука във форума, че не може да се постигне добро качество по този начин се поотказах). И сега съм пред трета дилема един познат ми спомена за един завод във Шумен, където произвеждали ресори с добро качество за всякакви бусове и джипки по поръчка. Взех им телефона и попитах конкретно за ферозата дали биха направили и те ми отговориха "Да правили сме за ферози", но ми казаха че са 4 вида. Цената за 2та ресора с по 4 листа заедно с всички болтове и втулки била около 340лв.
                Моля за информация някой ако си е правил там ресьори, дали е доволен (добро ли е качеството на изработка и материала от който ги правят)
                HONDA Civic 1.5 vtec D15Z3
                Audi A3 1.9 tdi
                Opel Frontera B 2.2i

                Коментар


                • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                  Здравейте колеги искам да попитам за ресьори на Дайхатцу Роки 2.8 ТД 93 г. колко струват предните и задните ресьори мисля че моите са сдали багажа. И един малко нестандартен въпрос при движение по асфалт в права линия и леко неравен, Рокито се клати доста заплашително и в двете страни а има чисто нови газови амортисьори и си мисля че проблема е в ресьорите и трябва ли да ги сменя какво ще ме посъветвате незнам какво да направя ????????????
                  Suzuki Vitara 1.6i 8V

                  Коментар


                  • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                    Първоначално публикуван от ventsi_76 Преглед на мнение
                    Здравейте колеги искам да попитам за ресьори на Дайхатцу Роки 2.8 ТД 93 г. колко струват предните и задните ресьори мисля че моите са сдали багажа. И един малко нестандартен въпрос при движение по асфалт в права линия и леко неравен, Рокито се клати доста заплашително и в двете страни а има чисто нови газови амортисьори и си мисля че проблема е в ресьорите и трябва ли да ги сменя какво ще ме посъветвате незнам какво да направя ????????????
                    Доколкото знам, задните ресори на Рокито са като на Ферозата като размери.
                    За предните, не мога да кажа но мисля, че Рокитата тия години са с независимо окачване отпред и торсиони. Възможно е и да греша, все пак.
                    Амортисьорите, колкото и да са добри, страдат при уморени ресори и не работят напълно ефективно.
                    Възможо е клатенето да е от ресорите.
                    С нови, вероятно стабилността ще се подобри, за сметка на возията.

                    ПП: За цените, провери в Милнер и се консултирай със Спарки.
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                      Доколкото знам, задните ресори на Рокито са като на Ферозата като размери.Амортисьорите, колкото и да са добри, страдат при уморени ресори и не работят напълно ефективно.
                      Задните са еднакви на фероза и роки, да.

                      Обаче за другото е точно обратното. Ресорите страдат от кофти амортисьори.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                        Сложи си маслени или по-меки амортисьори. Ресори + газови амортисьори става доста твърда комбинация.

                        Коментар


                        • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                          ОК !!! А самото клатене от къде се получава ?
                          Suzuki Vitara 1.6i 8V

                          Коментар


                          • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                            Първоначално публикуван от ventsi_76 Преглед на мнение
                            ОК !!! А самото клатене от къде се получава ?
                            Сравнявал ли си го с друго? Щото ако не си, може и да нямаш клатене. В смисъл, не очаквай от джипка да се държи като кола.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                              Първоначално публикуван от Сабин Цонев Преглед на мнение
                              Сложи си маслени или по-меки амортисьори. Ресори + газови амортисьори става доста твърда комбинация.
                              Благодаря за съвета, колега!
                              Аз съм направо отчаян напоследък. То бива лашкане, то бива друсане, ама каруца!
                              Вчера по едно време направо ми писна и и набих шутовете с мръсна газ по разбития път към вилата.
                              Днес я оставих там и се прибрах със Ситроена. То не се търпи!
                              Малко да ми отпочинат бъбреците.
                              И бавно да караш, и бързо, няма шанс
                              А гумите ги карам на 1,6. Ако са по-твърди, мъка ми е...
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                                Тигърче, много крайно си се изказал братче . То вярно феро си вози твърдо ама чак пък ... амортисьрите ли са ти неподходящи или ти си се изнежил повече .

                                Аз точно бях взел твоите постове под внимание (в други теми) с оглед като сменям амортисьори какво да си търся... Май е време да отворим нова тема за амортисьори....
                                Обичам я тази планета! Много съм щастлив откакто съм тук.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X