Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Годишен технически преглед на АТВ ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Годишен технически преглед на АТВ ?

    Щом е регистрирано има номер и се движи по републиканската пътна мрежа искат и ГО и ГТП ... ГТО-то е като на мотор на две години се прави и струва 20-30лв.
    ако са решили да се заядът с теб по добре да имаш ...
    Аз и на мотора и на бъгито сам си направил ...
    Ако не дай си боже стане нещо удариш човек или кола ще те съсипят

    Коментар


    • #17
      До: Годишен технически преглед на АТВ ?

      Караите си момчета както ви е кеф , и ако ви метнат не спираите , нямат право да ви гонят защото по този начин създават предпоставка за ПТП.
      ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #18
        До: Годишен технически преглед на АТВ ?

        http://www.vbox7.com/play:9c9bbf8d
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #19
          До: Годишен технически преглед на АТВ ?

          Toва е за нерегистрираните като мойто
          няма номер като си облечен да не те познаят само газ ...
          Нека те хванат
          Но след като е регистрирано ...
          лесно ще те намерят

          Коментар


          • #20
            До: Годишен технически преглед на АТВ ?

            Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
            Мерси за съветите. Карам смело без преглед- ако се заяждат, ще споря !!!
            то няма закон с каква категория да се карат всеки вика с б ами защо си правим граждански на мотор?

            Коментар


            • #21
              До: Годишен технически преглед на АТВ ?

              Първоначално публикуван от strashen_tyten Преглед на мнение
              то няма закон с каква категория да се карат всеки вика с б ами защо си правим граждански на мотор?
              Ами защото моторите са пътни превозни средства и са учасници в движението,затова се прави гражданска на мотор(55лв запоследно когато правих). По тази логика:защо да правя и на колата ?

              А закон си има: когато атв то е регистрирано като четриколесно пс и категорията в талона му е л7е се кара с категория В!
              [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

              Коментар


              • #22
                До: Годишен технически преглед на АТВ ?

                Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
                Караите си момчета както ви е кеф , и ако ви метнат не спираите , нямат право да ви гонят защото по този начин създават предпоставка за ПТП.
                Да бе ама това самите полицай знаят ли го че не трябва да те гонят защото аз знам за доста случай на гонени АТВ-исти и то по най брутални начини. Така че не разчитай на това че няма да те гонят защото си гонят и то много злобно.
                Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                Коментар


                • #23
                  До: Годишен технически преглед на АТВ ?

                  Не гонят само ако са с/у теб направо ти препречват пътя без да мислят ако водачът на атв-то не спре за последствията...
                  [B]Honda 450R
                  Kawasaki 450R -продава се!
                  Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

                  Коментар


                  • #24
                    До: Годишен технически преглед на АТВ ?

                    по принцип е забранено да преследват дори атвомобил без 100% сигурност че в него се вози човек ивършил престъпление .... по нашия краи не правят проблеми стига да си с каска и да не пречиш на движението не ни закачат за сега...
                    KFX 700
                    MEBELIX ATV-TEAM
                    0878114344

                    Коментар


                    • #25
                      До: Годишен технически преглед на АТВ ?

                      Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
                      Тук с колана се поувлякохте.
                      Такъв се иска само ако е фабрично монтиран.
                      между другото пробвах да монтирам колан от Нива на атвто ми но не стана щото трявба да свалям машниката и др неща а не ми се занимава (нямам време )

                      Коментар


                      • #26
                        До: Годишен технически преглед на АТВ ?

                        Дойде време за ГТП. Помогайте с правилното място в София.
                        Вече ми отказаха в един пункт. Трябвало в Министерство на земеделието и горите, което е пълна дивотия предвид, че не те са ми го регистрирали и това е по-скоро мотор отколкото трактор.
                        Регистрирано си е в КАТ като категория L7E и първоначалния технически е от там.
                        Идеи???
                        Q7 S-line- 279 hp, 600Nm Steinbauer P-Box
                        ATV Can-Am Outlander 800 EFI MAX XT - /Precision Damper/DuroRoad Wheels&RIMs/HFM Performance + HMF Optimizer/K&N Air/
                        Suzuki GSR600A

                        Коментар


                        • #27
                          От: До: Годишен технически преглед на АТВ ?

                          Все още проблема остава защото и на мен преди седмица отговориха по същия начин. Няма никаква логика защото в КАТ не се регистрират трактори и обратното. Опитвам се да разбера повече и ще съобщя.
                          Опит е името, с което много хора наричат грешките си.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Годишен технически преглед на АТВ ?

                            Тези дни трябва да минавам и аз ГТП, ще видим как ще е във Варна и ще пиша.
                            ATV Shineray АТВ

                            Коментар


                            • #29
                              От: Годишен технически преглед на АТВ ?

                              Получих отговор от КАТ казаха ДАИ. Получих и от КТИ казаха ДАИ. Обадиха ми се от ДАИ и казаха...ние сме отговорни за ГТП
                              Оказа се, че за прегледа отговарят наистина ДАИ. Свързах се с началниците там и дори ходихме заедно на пробен преглед. Все още нямат методологията и дори техническите средства за технически преглед. Леко са закъснели . Обещаха да работят и да направят някаква методология. Опитаха да замерват спирачки на предни колела и газове. Но широчината на валовете не стига за моето АТВ, а за по малките не знам. Чак на прегледа разбраха, че АТВ тата са със зацепен заден мост, което затруднява меренето на 2 валци. Ако е само на ляв или десен трябва някак си другото колело да се върти свободно.
                              Ако някой иска директно да им се обади на началниците за да им поиска сметка и да пита докъде са стигнали. Имам номера и имена.
                              Q7 S-line- 279 hp, 600Nm Steinbauer P-Box
                              ATV Can-Am Outlander 800 EFI MAX XT - /Precision Damper/DuroRoad Wheels&RIMs/HFM Performance + HMF Optimizer/K&N Air/
                              Suzuki GSR600A

                              Коментар


                              • #30
                                От: Годишен технически преглед на АТВ ?

                                И в крайна сметка какво става в дай ли трябва да се ходи и ако се отиде ще направят ли прегледа ? Щом нямат готовност да правят технически прегледи можем ли да караме спокойно без тях ? Ако някой знае как или къде в София може да се мине техническия моля да сподели. Благодаря.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X