Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Land Cruiser HJ61

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Toyota Land Cruiser HJ61

    Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
    Аз си помислих, че големия смях падна коато обсъждахме разхода на 4.5 карбураторния бензин в 2.2 тона коруба който беше ако не се лъжа ..... 17 газ градско. Иначе да прав сте, за 5000 долара абсурд да се намери 80 в щатите която да пали и да се движи както е описано по горублянските сайтове. Там в България цените са х3 минимум на горепосочената сума, а ако е докарана на ход може и х4, а ако има и тунинг цената вече е ехееее! В момента боря таблото на една 107ца от последните калифорнийска баба с купе право на конец никога не виждало влага, механика в безупречно състояние и салон на мекица, който е сравнително лесно поправим и това на цена два пъти по-ниска от най-ниската която има в мобилетата за такава кола.

    Говорете си..
    Аз в общи линии нищо не разбрах от вашият пост, освен, че ми звучи като чисто заяждане. След като сте толкова наясно с пазара на 80та серия в Щатите а също и със състоянието на 107-ци (???), защо не ни осветлите малко? Тук има не малко хора които се интересуват да закупят такива автомобили от Америка.

    Да започнем с реални обяви предоставящи достатъчна и реална информация за състоянието на автомобила.
    Чакам mint оферти на цени под 5К долара.

    Коментар


    • #47
      От: Toyota Land Cruiser HJ61

      Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
      Ето една хубавица. Както е видно цената е 61 000 швейцарски франка . Дали е възможно да се постигне близко състояние на автомобил без липси за половината цена, всеки да прецени
      Ето още една не по-малко хубава, даже на половин цена и с оригинален волан
      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

      Коментар


      • #48
        От: Toyota Land Cruiser HJ61

        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
        Аз в общи линии нищо не разбрах от вашият пост, освен, че ми звучи като чисто заяждане. След като сте толкова наясно с пазара на 80та серия в Щатите а също и със състоянието на 107-ци (???), защо не ни осветлите малко? Тук има не малко хора които се интересуват да закупят такива автомобили от Америка.

        Да започнем с реални обяви предоставящи достатъчна и реална информация за състоянието на автомобила.
        Чакам mint оферти на цени под 5К долара.
        След поста за разхода на оная гондола не мисля, че има какво повече да си кажем, а относно обявите просто няма как да стигнат до вас поради неизвестни за вас причини и защото не са обяви. Р107 е мерцедес от 80десетте, един такъв грозен и ръбат. Не мислим да ВИ осветляваме в каквото и да било, поне не и на този етап.
        Real Recognize Real

        Коментар


        • #49
          От: Toyota Land Cruiser HJ61

          Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
          След поста за разхода на оная гондола не мисля, че има какво повече да си кажем, а относно обявите просто няма как да стигнат до вас поради неизвестни за вас причини и защото не са обяви. Р107 е мерцедес от 80десетте, един такъв грозен и ръбат. Не мислим да ВИ осветляваме в каквото и да било, поне не и на този етап.
          Чувал съм че разходът на бензиновите е точно такъв, какъвто е упоменат - при това от хора на които може да се има доверие.
          От години карам дизелова 4.0 такава "гондола" и мога да твърдя с увереността на глупака, колко гори - 12 градско и между 9 и 10 извънградско. В гората ми е трудно да го засека, но ме устройва.
          Наистина не мисля, че има какво да ни научиш, още повече с този тон.
          За разлика от теб, тук има хора, които наистина знаят какво това Тойота и с какво се яде. Някои имат повече Тойоти, отколкото си виждал. Осветлявай някъде другаде.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #50
            От: Toyota Land Cruiser HJ61

            Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
            След поста за разхода на оная гондола не мисля, че има какво повече да си кажем, а относно обявите просто няма как да стигнат до вас поради неизвестни за вас причини и защото не са обяви. Р107 е мерцедес от 80десетте, един такъв грозен и ръбат. Не мислим да ВИ осветляваме в каквото и да било, поне не и на този етап.
            За разлика от теб, аз говоря от пряк опит а не си слагам аватари с коли които съм гледал на клипове в YouTube. Последно, бензинова тлк 80 4.5, ръчка , парт тайм напълно реалистично дава 17/100 разход на бензин извънградско и 20/100 в града. На бензин, не съм говорел за газ. Колата е все още в България и казаното от мен лесно може да се провери.
            Последно редактирано от Yaro; 20-03-19, 19:49.

            Коментар


            • #51
              От: Toyota Land Cruiser HJ61

              Моята 61-ца на последното засичане което съм и правил , за 600 километра и акцията в Китен за евакуиране на каравани и кемпери (там работи около три часа без да я гася) ,разхода беше 70 литра . Беше си пълна с багаж (аз на палатка на събора и с три жени) и по магистралата не съм карал с 80км/ч.
              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

              Коментар


              • #52
                От: Toyota Land Cruiser HJ61

                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                От такива теми тип "искам да направя нещо си ама друг път и за без пари, щото съм по-умен от вас и вие не ме разбирате" няма смисъл.
                Купи кола, започни да я правиш, споделяй и показвай какво правиш и искай съвети или не искай.
                Другото са фантасмагории и то големи в твоя случай. Дори и да ти подари някой самарянин такава кола нищо няма да направиш или ще я развалиш.
                ...
                Че ще взема 60ка е сигурно, както е сигурно, че ще е съобразена с моите възможности, което ще рече, че ще е без напъни, още повече, че не ми е спешно.
                Понеже е ясно, че бензинова тук трудно ще се намери независимо от състоянието, явно ще си направя генерална репетиция с печка, от които съм намерил няколко.
                Не знам какво разбираш под "развалиш" и то от общи приказки, но когато нещата се случат ще пусна нарочна тема в която с радост ще приема всяка обективна критика което винаги е било най-ценното за мен независимо от повода или темата.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #53
                  От: Toyota Land Cruiser HJ61

                  Няма как да не се похваля!
                  Land Cruiser HJ61 се приседини към роднините си в моя гараж в този вид:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1093 а.JPG
Прегледи:1
Размер:195.8 КБ
ID:5810931

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1092 а.JPG
Прегледи:1
Размер:246.4 КБ
ID:5810930

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1095 а.JPG
Прегледи:1
Размер:159.2 КБ
ID:5810932

                  Тук вече е без атрибутите на пътна помощ:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1099 а.JPG
Прегледи:1
Размер:201.7 КБ
ID:5810933

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1100 а.JPG
Прегледи:1
Размер:180.9 КБ
ID:5810934

                  Колата се оказа в отлично състояние и даже няма още 300 000км.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1077 а.jpg
Прегледи:1
Размер:564.7 КБ
ID:5810935

                  Ако знаех, че ТЛК60 е токлова хубава кола отдавна да си бях купил такава!
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • #54
                    От: Toyota Land Cruiser HJ61

                    Кажи сега ти да не спираш с лампите и да ставаш вносител на ретро и нови Койоти!?
                    Честита придобивка и да се похвалиш с онази музика как е като я сложиш,ако не си!
                    Няма страшно в умирачката...
                    Страшното е да си жив!...

                    Коментар


                    • #55
                      От: Toyota Land Cruiser HJ61

                      Пак много се заседя на обява тази кола, само заради 12-HT-то на тия километри си заслужава, останалото ще го възобнивиж, Честито !! За 6 хилки е екстра !
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • #56
                        От: Toyota Land Cruiser HJ61

                        Дани другия път като купувам Тойота си с мен! Не можах да я сваля чак до 6...
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • #57
                          От: Toyota Land Cruiser HJ61

                          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                          Няма как да не се похваля!
                          Land Cruiser HJ61 се приседини към роднините си в моя гараж в този вид:

                          [ATTACH=CONFIG]984336[/ATTACH]

                          [ATTACH=CONFIG]984335[/ATTACH]

                          [ATTACH=CONFIG]984337[/ATTACH]

                          Тук вече е без атрибутите на пътна помощ:

                          [ATTACH=CONFIG]984338[/ATTACH]

                          [ATTACH=CONFIG]984339[/ATTACH]

                          Колата се оказа в отлично състояние и даже няма още 300 000км.

                          [ATTACH=CONFIG]984340[/ATTACH]

                          Ако знаех, че ТЛК60 е токлова хубава кола отдавна да си бях купил такава!
                          Ай честито ! Това е северозападната.

                          Винаги повличам крак на продавачите. По принцип следя пазара за всичко което ме интересува и виси от доста време, и колкото пъти съм отишъл за нещо само да го погледна, за няколко дни изчезва, та мнооого отдавна ходя дори на оглед без мерак само с кеш.
                          Тоя път разбутах кошера по друг начин, но със сигурност си им дал повече отколкото аз щях.
                          Хубавото е, че вече си намери, та поне в следващата година конкуренцията ще е малка за подобни оферти.

                          Пускай тема или снимки някъде да видим какво излиза като греди, че другата тема беше семпла.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #58
                            От: Toyota Land Cruiser HJ61

                            Колко процента според теб ще остане от оригиналната кола, ако се възстановява в заводски вид?
                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • #59
                              От: Toyota Land Cruiser HJ61

                              Колата си е в много добро състояние, затова я и купих.
                              Ако продавача се беше постарал да я почисти и да направи добри снимки отдавна да беше я продал за поне 10х лв. А ако беше сменил изгнилите вежди, да беше махнал буркана и грозния багажник, да беше пооправил предната броня , да беше си поиграл с предните ресори за да свали малко предницата и да беше намерил да и постави някакви 35тици щеше и повече от 10х. да и вземе.
                              Скоро ще ви покажа как с леки движения и без да се дават пари колата ще придобие съвсем друг вид!

                              За смяна са само задните вежди, за които има оригинални ламарини в багажника. Други гнилочи няма.
                              Салона е много добър, сядано е само на шофьрската седалка. Единствената забележка е , че има изрязани отвори в предните кори за тонколони. Ел. пакета работи.
                              Мотора е отличен . Учуден съм как върви тоя кош!
                              Трансмисията е добра като на всяка Тойота. Няма блокажи.
                              За да стане перфектна иска разглобяване, попрекърпване тук-там, боя и покупка на цялата светотехника , брони , емблеми и лайсни.

                              За да стане това което искам липсват заводските климатик, вежди и блокажи. Мисля, че ще намеря и двете...

                              Все някога ще и дойде реда да я направя. Започна ли я ще направя тема само за нея.
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • #60
                                От: Toyota Land Cruiser HJ61

                                Честито!!!
                                Пожелавам много приятни мигове на реставрация : very_drunk:

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X