Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съботно/неделни уговорки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съботно/неделни уговорки

    Нямам конкретен план за идващата събота и неделя, но обикновено в края на всяка седмица всеки "дръпва" нанякъде, та ако му е скучно сам би могъл да си намери другарче/та като сподели
    ______2
    Е = MZ

  • #2
    До: Съботно/неделни уговорки

    Тъкмо мислих да пусна подобна тема. Браво Димо. Аз тази събота пътувам за Стара Загора при мама и тати, щото е работна, но другата 05-07.06.2009г. /петък - неделя/ с Мони и Лъчо отиваме в Македония на някакъв мото събор с обикаляне на забележителности.
    Ето линк към мероприятието. http://www.mototouring-macedonia.co.nr/
    Ако има желаещи добре дошли

    Коментар


    • #3
      До: Съботно/неделни уговорки

      Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение
      Нямам конкретен план за идващата събота и неделя, но обикновено в края на всяка седмица всеки "дръпва" нанякъде, та ако му е скучно сам би могъл да си намери другарче/та като сподели
      Ха, аз мислех да те изненадаме в Балчик. Пък и да открием сезона по скокове във вода .

      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...226#post749226
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • #4
        До: Съботно/неделни уговорки

        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
        Ха, аз мислех да те изненадаме в Балчик. Пък и да открием сезона по скокове във вода .

        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...226#post749226

        Не четеш Ники, не четеш
        Написал съм го горе-дясно: Mестоположение - Белград.
        Е сега вече съм готов за изненади. Чакам те
        ______2
        Е = MZ

        Коментар


        • #5
          До: Съботно/неделни уговорки

          Първоначално публикуван от kro
          ...
          Е добре де, кво като си в Белград - ще ми откажеш ли едно румънско съборче - хем съм обещал да те водя на такова мероприятие, хем сефтето ти ще е дооооста културно Кво ша кайш, а !?!

          Коментар


          • #6
            До: Съботно/неделни уговорки

            Темата стана "къде да заведем Димо събота и неделя" . Обаче с офертата за македония бях първи. ЗМЕЙ не е честно да ходиш в Констанца докато другите работим
            Последно редактирано от giorgio; 26-05-09, 12:13.

            Коментар


            • #7
              До: Съботно/неделни уговорки

              Да взема и аз да се включа с една офертичка ли?

              Предлагам един бърз Самотраки... да проверим, дали там живеят само траки.

              Разстоянието от Свиленград до Александрополис е около 140 км.
              Фероботът тръгва от Александропoлис в петък, 16.00. Цена за мотоциклет - 15 евро, за всеки човек по 12.30. В неделя има ферибот за Александрополис, в 17.30.

              От северната страна на острова има две зони, означени като Freecamping. Най-високия връх, на острова, е над 1600 м., така, че ВладиЧ, да си носи парапланера... За повече информация тук.

              П.П. Поканата се отнася и за колегите, които все още не са се качили на две колела. Могат да дойдат с джипки, но... цената на ферибота е 50.00 евро, за коли с дължина до 4.25 м, и 63.00, за по-дълги...
              Последно редактирано от giorgio; 26-05-09, 18:04.
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • #8
                До: Съботно/неделни уговорки

                Много добра идея. За съжаление аз лично няма да мога да се възползвам до 20 юни. Ако се отложи за по-нататък съм твърдо за. Ако се съберете и отидете ще чакам снимки.

                Коментар


                • #9
                  До: Съботно/неделни уговорки

                  Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                  ...Самотраки...
                  Ха! Чудесна идея е това бързо Самотраки.

                  giorgio, имаш ли идея дали има по-ранен ферибот в Неделя, че в 20:00, най-късно, трябва да съм на работа?
                  Последно редактирано от Ilarioncho; 26-05-09, 18:10. Причина: адресация
                  Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                  Коментар


                  • #10
                    До: Съботно/неделни уговорки

                    Първоначално публикуван от Ilarioncho Преглед на мнение
                    Ха! Чудесна идея е това бързо Самотраки.

                    giorgio, имаш ли идея дали има по-ранен ферибот в Неделя, че в 20:00, най-късно, трябва да съм на работа?

                    Няма!
                    Това е единственния ... в неделя ....
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • #11
                      До: Съботно/неделни уговорки

                      Аз нещо не разбрах. Има само едно фери в седмицата? В неделя КЪМ и в петък ОТ ? Ако е така, това не става за съботно-неделна раСоТка.




                      Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                      Темата стана "къде да заведем Димо събота и неделя"
                      Бойко завиждаш ли ? Това е страхотна идея за заглавие на тема, ей сега я пускам. Водете ме, водете ме. Аз няма да се опъвам много.
                      Само на събор не можете ме излъга.

                      Обаче тази събота и неделя май ще падат градушки, дъждове ...
                      ______2
                      Е = MZ

                      Коментар


                      • #12
                        До: Съботно/неделни уговорки

                        Ами айде с нас 5.06.-07.06.2009г. в Македония за да изравним силите БМВ-КТМ. Това са петък,събота и неделя.

                        Забравих да допълня- не завиждам, щото всички ела тук, ела там и ти се разкъсваш ли, разкъсваш от колебания

                        Коментар


                        • #13
                          До: Съботно/неделни уговорки

                          Едно бъдещо мероприятие http://www.molek.gr/ на Метеора ,събора е на планина както се изказват съседите гърци и ще се организират тракове освен по асфалта така и извън него.Иначе на събор като на събор бира,концерт и още нещо
                          Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Съботно/неделни уговорки

                            В събота (18.07) ще съм в Созопол -на който му се пие бира да се обади
                            0899187766 Янко
                            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                            0899187766

                            Коментар


                            • #15
                              До: Съботно/неделни уговорки

                              Най-вероятно и аз ще съм там в събота. Може наистина да пием по бира. 0888487444

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X