Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съботно/неделни уговорки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съботно/неделни уговорки

    Последния път когато карахме до Градешница беше +4гр.Значи на 12гр. даже ще ми е топло! Ако е за неделя,и аз ще дойда!
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • От: Съботно/неделни уговорки

      Първоначално публикуван от T-Mac Преглед на мнение
      Хайде да направим в събота нещо с повече каране. До Градешница няма да е изпадал мухъла
      Аз съм ЗА.
      ______2
      Е = MZ

      Коментар


      • От: Съботно/неделни уговорки

        Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
        Аз съм ЗА.
        А идеи?

        Коментар


        • От: Съботно/неделни уговорки

          Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
          А идеи?
          Казвайте сборен пункт с час и на място да решим посоката.
          Предлагам да избегнем Е79, защото ще е лудница.

          Коментар


          • От: Съботно/неделни уговорки

            Ямбол ?

            П.П.
            Не, че нещо ... ама имам да купувам едни части за МЗтя
            ______2
            Е = MZ

            Коментар


            • От: Съботно/неделни уговорки

              Аз все още съм за Градешница, колкото и да ми се ще някъде по-далеч. Първо, щото винаги там ходим, второ щото пътя до там ще е сух и по-топло. До Ямбол ще трябва по магистралата, защото по другите пътища е още заснежено на места и мокро навсякъде. Сега в неделя минах по подбалканския и си е мокро и така ще е по всички пътища, които не са главни. Тъй че, за Градешница има ли мераклии?

              Коментар


              • От: Съботно/неделни уговорки

                Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                Ямбол ?

                П.П.
                Не, че нещо ... ама имам да купувам едни части за МЗтя
                Да слагам ли бирата в хладилника ...???
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • От: Съботно/неделни уговорки

                  Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                  Аз все още съм за Градешница, колкото и да ми се ще някъде по-далеч. Първо, щото винаги там ходим, второ щото пътя до там ще е сух и по-топло. До Ямбол ще трябва по магистралата, защото по другите пътища е още заснежено на места и мокро навсякъде. Сега в неделя минах по подбалканския и си е мокро и така ще е по всички пътища, които не са главни. Тъй че, за Градешница има ли мераклии?
                  Аз, стига да успея до тогава със всичко по мотора. За сега има сериозни шансове да стане Тази посока е единствената смислена по това време на годината. Миналата седмица пътувах (с колата) по пътя София-Търново и на повечето места беше сухо, но все пак термометъра показваше -1, не съм чак такъв екстремист...

                  Коментар


                  • От: Съботно/неделни уговорки

                    Сухо-мокро навсякъде ще е едно и също...
                    Градешница е 30 мин. каране и 2 часа ядене на пържоли. На мен ми се кара

                    Ямбол е само посока ... изобщо не настоявам и категорично няма да е по Тракия нито натам нито насам. Може само да преминем през Ямбол, може ида се чакаме в Сливен или където и да е. Може и да не ходим към Ямбол. Всичко може.

                    П.П.
                    Румене ще се обадя бе. Има си хас
                    ______2
                    Е = MZ

                    Коментар


                    • От: Съботно/неделни уговорки

                      Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                      Градешница е 30 мин. каране и 2 часа ядене на пържоли. На мен ми се кара
                      На бас, че не можеш стигна за 30мин до Градешница Точно си е разстоянието за едно по-късно (11.00) тръгване, хапване и прибиране по светло (и "топло"). А и разхода при тези цени на бензина не е за пренебрегване.

                      Коментар


                      • От: Съботно/неделни уговорки

                        Съгласих се - час

                        Dolna Gradeshnitsa, Kresna
                        Е79 - 147 km, 2 hours 20 mins
                        ______2
                        Е = MZ

                        Коментар


                        • От: Съботно/неделни уговорки

                          Ееей .... тамън заложих бирата да се стопли у ладилнико .... и .... Тесла!!
                          Ама, като ни Ви се идва у наше село, аз ...... ще си пускам лодката по Тунджа .....
                          Приятелчета са приготвили и барбекю .... ще си нося само вратните пържолки, сурови ....
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • От: Съботно/неделни уговорки

                            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                            Ееей .... тамън заложих бирата да се стопли у ладилнико .... и .... Тесла!!
                            Ама, като ни Ви се идва у наше село, аз ...... ще си пускам лодката по Тунджа .....
                            Приятелчета са приготвили и барбекю .... ще си нося само вратните пържолки, сурови ....
                            Направи си репетиция! Премиерата я остави за МАЙ месец! Ще додем,да знаиш!
                            088пет722пет99
                            http://www.hydropompi.com/

                            Коментар


                            • От: Съботно/неделни уговорки

                              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                              Направи си репетиция! Премиерата я остави за МАЙ месец! Ще додем,да знаиш!
                              Мали ... до тогава ... знаеш ли колко бира ще ...... изпикаем ...?!? ...
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар


                              • От: Съботно/неделни уговорки

                                Аз в петък заминавам за Банско и ако имате желание ще звънна на Бойко за инфо относно пътната обстановка по Е79.
                                П.П. ако карането е в неделя току виж и аз се дотътря за някоя пържола с бира

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X