Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витара климатик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Витара климатик

    Здравейте, можете ли да ми препоръчате къде да си закарам баба яга,че не работи климатика и няма фреон, май е от стария. Баба яга е БМВ 318 92 година.
    Предварително благодаря

    Коментар


    • #47
      До: Витара климатик

      Първоначално публикуван от Nicke Преглед на мнение
      Здравейте, можете ли да ми препоръчате къде да си закарам баба яга,че не работи климатика и няма фреон, май е от стария. Баба яга е БМВ 318 92 година.
      Предварително благодаря
      Много се радвам а популярноста на ОФФРОУД форума в средите на гордите собственици на леки коли, ама
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #48
        До: Витара климатик

        Привет, от вчера сам сас фреон 134 стария го смених и маслото на компресора с такова за 134 хжана кам 400гр и за сега се даржи много добре температурата я свали на 5градуса на изхода надявам се да няма проблеми
        Сащо така искам да попитам дали някои е използвал добавка която се слага в фреона при слаби течове защото попаднах на такава но незнам дали има ефект и дали си заслужава добавката е на фирма ВЮРТ
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #49
          До: Витара климатик

          Добавката помага само ако имаш теч на фреон от гумените уплътнения,амо имаш спукана тръба или радиятор,няма да ти помогне.Тя действа като раздува гумените оплътнения(обикновенно О-пръстени).Говоря за точно тази добавка.
          Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

          Коментар


          • #50
            До: Витара климатик

            Първоначално публикуван от Nicke Преглед на мнение
            Здравейте, можете ли да ми препоръчате къде да си закарам баба яга,че не работи климатика и няма фреон, май е от стария. Баба яга е БМВ 318 92 година.
            Предварително благодаря

            0888311031 Виктор - звънни ми през деня да ти го обясна, че е дълго за писане. Иначе не е трудно за намиране.
            Ако искаш да разсмееш Господ - разкажи му плановете си.

            Коментар


            • #51
              До: Витара климатик

              Благодаря ти колега за сега нямам теч но исках да разбера за какво става

              Коментар


              • #52
                До: Витара климатик

                Първоначално публикуван от V69 Преглед на мнение
                0888311031 Виктор - звънни ми през деня да ти го обясна, че е дълго за писане. Иначе не е трудно за намиране.
                Виктор, много благодаря за информацията, ходих днес, но се оказа, че изпуска от някъде фреон и утре ще ходя пак от сутринта, че им трябвало повече време. Малко пообикалях докато ги намеря, но сега вече знам поне адреса някой ако иска да ги посети - ул. Индустриална 3 (ако карате по Козлодуй след ж.п. надлеза вляво)

                Коментар


                • #53
                  До: Витара климатик

                  gotov e raboti perfektno dori ve4e se razbolqh zashtoto go puskam na max kato nevidql vsi4ko izleze 220 lv (smqna na o-prysteni i pylnene s star freon)
                  mnogo blagodarq na Viktor za telefona na maistorite
                  sorry za latinicata no sam na klub po izkliu4enie
                  Последно редактирано от Паджеровод; 22-06-09, 22:21. Причина: По изключение може

                  Коментар


                  • #54
                    От: Витара климатик

                    Знам, че темата е от 2009...

                    Имам ел. перка пред радиатора на климатика.
                    Тази перка кога се пуска - при пуснат климатик, при прегряване на мотора?
                    Моята не тръгва при климатик, мотора не е загрявал (стрелката не минава 11 часа).
                    Kak да я проверя - бушони, релета...
                    Витара 1993г. 1,6 G16B.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Витара климатик

                      Перката работи, когато климатика работи, идеята е да охлажда радиатора(кондензатор) и си променя оборотите, командвана от ЕБУ на климатика, вижда се като отвориш жабката. Ако не се включва, или нямаш фреон или е изгоряла, може и клеясала. При прегряване на двигателят, взема информация ЕБУ-то от датчик за температура на термостатното тяло, включва перката и при невключен бутон на климатика. За да работи климатика, нали знете че трябва да е пусната перката на вентилатора в купето?

                      Коментар


                      • #56
                        От: Витара климатик

                        Климатика работи, в движение е перфектен, на място му е трудно, най вероятно заради перкат.
                        Ще я проверя дали е здрава или клеясала, но не знам къде и дали има бушон.
                        При каква температура на антифриза би трябвало да сработва перката.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Витара климатик

                          При всякаква.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Витара климатик

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            При всякаква.
                            Имах предвид при изключен климатик, при каква температура на антифриза се включва перката.
                            И като стана въпрос за антифриз, някой знае ли номер на капачката на радиатора? В магазините за резервни части имат проблем със специфицирането на части - много стара била.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Витара климатик

                              Само при прегряване на двигателят.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Витара климатик

                                Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                                Само при прегряване на двигателят.
                                За перката на климатика ли хортуваш?
                                Или просто си чешеш клавиатурата?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X