Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разговорни устройства

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Разговорни устройства

    Благодаря за отзивчивостта
    Май ще скачам смело, докато има промоция
    Subaru Impreza 2.0 '98
    Honda Africa Twin RD07 '95
    Honda Africa Twin RD07А '96

    Коментар


    • #17
      От: Разговорни устройства

      Реших след известно време да напиша какво мисля по въпроса за Кардо-тата.
      Грубо хващат минимум на 300 метра на завоести терени, като подбалканската след Долно Камарци примерно, като естествено зависи от завоите. На прави и на километър хвърлят без загуба в качеството.
      Иначе това за трудната настойка и постоянното носене на книжка - с приложението бързо се пренастройват.
      За музика са тихи, но за разговор са ок при все шумната ми каска. Има разлика в това дали Е или НЕ е вдигната антената за обхвата. Ако е за двама на един мотор - няма значение, но за два отделни мотора - има.
      Батерията засега покрива със сигурност над 10 часа каране, заради VOX-а и има още над половината в в нея. Хубаво е, че Кардо-то праща към телефона информация за батерията и ако телефона го може, показва до иконката за блутуута оставащия капацитет.
      И макари VOX-а в началото, да режеше по някоя друга сричка или дума като започнем, да говорим, после спря да го прави. Май се учи

      Случи се при неясни обстоятелства, когато с моето излязох без да искам от режим на интерком към блутуут свързаност с телефона и ми тръгна музиката, да влезе в блутуут интерком това на приятелката ми. Моето си беше все още DMZ интерком след рестарт. Резултата беше доста къс обхват и доста неприятни шумове. Беше странно, че в два различни режима работи, но пък работеше... С приложението проблема беше решен за под минута и едно спиране

      Та общото усещане е за доста добро изпълнение и сме доволни
      Subaru Impreza 2.0 '98
      Honda Africa Twin RD07 '95
      Honda Africa Twin RD07А '96

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X