Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

    За сега на 28.09.2014г ще се кара.
    Начална точка гр. Шивачево ще гледаме да стигнем до Мийковци може и до гр. Елена за хапване и пийване ако не си носим и ако няма на Мийковци както винаги нищо за ядене.
    Всеки е добре дошъл.

    Коментар


    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

      Здравейте карате ли все още, аз съм начинаещ и искам да се пробвам с вас да покарам.
      Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 12-10-14, 18:48. Причина: Май си начинаещ и в пунктуацията?

      Коментар


      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

        Здравей,
        Караме още като имаме възможност.
        От къде си с каква машина ? Колко си начинаещ ?
        Мисля си за Димитров ден да организираме каране

        Коментар


        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

          От Сливен съм и карам Honda trx 700.

          От 2 месеца карам малко съм зле с екипировката.

          Коментар


          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

            Скоро скоро и аз се включвам взех нов двигател само да го инсталирам и газ.

            Коментар


            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

              И да забравиш,че трябва да се сипва и масло!

              Коментар


              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                Тая неделя не можахме да караме заради времето.
                Но за другата неделя може да се организираме

                Коментар


                • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                  Няма ли да карате скоро пак край Ябланово... да направим едно каране да се срещнем някъде в Медвен или в Котел където кажете. Аз ще събера бандата от нашето село!
                  HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

                  Коментар


                  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                    Наистина не сме карали скоро по тези места.
                    Трябва да ни организира бат Цецо да покараме пак по луда Камчия, Медвен и Котел.
                    Но първо трябва да падне нивото на реката

                    Коментар


                    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                      Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
                      Наистина не сме карали скоро по тези места.
                      Трябва да ни организира бат Цецо да покараме пак по луда Камчия, Медвен и Котел.
                      Но първо трябва да падне нивото на реката
                      Бат Цецо не се ослушвай земи организирай нещо, че съединителя ми едвам издържа организирайте и драснете един ред или направо ви оставям моя номер 0894421822. Ще се радвам ако се повозиме заедно. Поздрави!
                      HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

                      Коментар


                      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                        Да раздвижим малко темата.
                        Тази неделя 01.11.2015г се гласим да покараме.
                        Маршрута ще е Сливен - Бяла - Агликина поляна - Чумерна или Ичера ще го мислим в движение
                        Срещата и тръгването ще на бензиностанция Лукойл на изхода към Бяла.

                        Коментар


                        • Да съживя малко темата: има ли желаещи за разходки, къде и кога карате?

                          Коментар


                          • Здравейте,

                            Има ли дебелаци сред вас, какви АТВта карат хората над 120кг, 4х4 или само на задно, марки, модели под 10-15 бона ?

                            Съвсем сериозно питам.

                            Поздрави,
                            Жоро
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                              Здравейте,

                              Има ли дебелаци сред вас, какви АТВта карат хората над 120кг, 4х4 или само на задно, марки, модели под 10-15 бона ?

                              Съвсем сериозно питам.

                              Поздрави,
                              Жоро

                              Моят Polaris е 570см3 и без проблем вози мен /100кг/ и още един човек, като върви и катери прилично. Не вярвам 120-130кг да са проблем за подобно ATV, камо ли за по-мощно. Това, че си 120кг, не означава, че си в лоша физическа форма. Все пак думата "дебелаци" загатва за нещо такова 😄 според мен единствено това би могло да ти създаде затруднения при каране по криви терени, защото ще се измаряш по-лесно при по-продължително каране и стоене на крака.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X