Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

    Бояне,това не е парафход,казва се синята стрела
    Честито пак,дълго и безаварийно каране,дано намериш време скоро да покараме.
    Пацо и тебе те чакаме с нетърпение.
    Сега остава само Ванката да почерпи!
    Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

    Коментар


    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

      Ванката кви ги свърши, да не се е оборудвал с олтерейнвиъкъл?
      Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
      Mercedes w212 E350 4matic
      Ducati Monster 600
      O888795575

      Коментар


      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

        Първоначално публикуван от Warrer Преглед на мнение
        Бояне,това не е парафход,казва се синята стрела
        Честито пак,дълго и безаварийно каране,дано намериш време скоро да покараме.
        Пацо и тебе те чакаме с нетърпение.
        Сега остава само Ванката да почерпи!
        И аз нямам търпение да покараме,но........още два месеца.Поздрави

        Коментар


        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

          Честито на Боян и от мен!!!
          Крайно време е да се организираме и да покараме, виждам и нови хора се завъртяха .....
          Оставам организацията на Боян, но си мисля, че 23.10.2011г. е една перфектна дата (избори са ..... аз избирам да хвана гората)
          Пишете (следете) в темата за да няма неразбрали...........

          ПП Карами се бе хора, ама много ми се кара!!!!
          0887 246718

          Коментар


          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

            И аз искам да пробвам синята стрела на черно.
            Да се организираме за 23-ти да направим един преход от Сливен до Ичера или някъде другаде.
            Нека Warrer ни покаже малко техните пътеки да покараме на нови места
            Датата е подходяща за мен Ще следим само дано и времето е с нас

            Коментар


            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

              И на мен ми се кара бе Ама имам да сменя едни лагери със една ос Пък няма време......

              Коментар


              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                Човек да ви завиди бе момци
                Ехххх как ми се искаше и аз да съм с вас........

                Коментар


                • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:110.jpg
Прегледи:1
Размер:138.3 КБ
ID:5311424Натиснете снимката за да я уголемите

Име:111.jpg
Прегледи:1
Размер:129.4 КБ
ID:5311425Принципно и на мене ми се кара другата неделя,даже като се замисля май постоянно ми се кара
                  Надявам се да не изникне нещо непредвидено и да ви покажа нашите пътеки,в най лошия случай бившия собственик на синята стрела може да ви води.Ако знаете къде е новата пречиствателна станция,горе до Батмиш,там предлагам да е сборния пункт.На паркинга на поделението може да се оставят коли,бусове и кой с каквото дойде.Сега ще опитам да начертая маршрута но не знам дали ще ми се получи,цялата разходка е 120-130км,има по няколко километра асфалт на 3 места,общо е някъде към 10км.
                  Има и друг вариант вместо да се връщаме през язовир Асеновец да се пуснем по Луда Камчия и по реката да стигнем до Ичера,да хапнем там обаче,от там на къде да продължим е малко проблемно.Казвали са ми че има път от Ичера към Глушник но аз не го знам.Има и друг път който излиза на меча поляна,от там можем да стигнем до българка по черно през драгиева чешма,надолу до Абланово по асфалта после вече всички го знаем.Вчера ходих да си пробвам новите гуми и имаше едно паднало дърво на патеката,бях сам и даже не се опитах да го местя или да го чупя,ако сме повече предполагам че няма да е проблем.
                  Нека всички желаещи да се включат да драснат по един ред,да се знае колко ще се съберем.
                  Поздрави на всички!!
                  Последно редактирано от Warrer; 15-10-11, 16:49.
                  Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

                  Коментар


                  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                    Ти ни закарай до Ичера за 2-3 часа да хапнем и пийнем от там нататък пътеки и пътища много към Котел към Градец , Медвен и т.н.
                    Аз за сега съм 100% на линия

                    Коментар


                    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                      Проблема е от къде да се приберем до Сливен с възможно най малко каране по асфалт.Ние нека да се съберем а пък маршрута ще го измислим в движение,лесна работа.
                      Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

                      Коментар


                      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                        Сега говорих с Цецо и той е навит за неделното каране!

                        Станахме три Гада и един " син синигер"

                        Нека с време да се уточни час и място на срещата!!!

                        Да си прегледате машините и екипировката - за да не си проваляме хубавият ден!!!

                        Прогнозата за времето е повече от добра!!!

                        Бих помолил колегата Warrer да подбере такъв трак, че да има за всекиго по нещо (кал, вода, екстрмни участъци, скоростни отсечки, живописни места, долове, .............) - на разходка като на разходка
                        Последно редактирано от Стефан Слабов; 17-10-11, 09:14.
                        0887 246718

                        Коментар


                        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                          Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                          Сега говорих с Цецо и той е навит за неделното каране!

                          Станахме три Гада и един " син синигер"

                          Нека с време да се уточни час и място на срещата!!!

                          Да си прегледате машините и екипировката - за да не си проваляме хубавият ден!!!

                          Прогнозата за времето е повече от добра!!!

                          Бих помолил колегата Warrer да подбере такъв трак, че да има за всекиго по нещо (кал, вода, екстрмни участъци, скоростни отсечки, живописни места, долове, .............) - на разходка като на разходка
                          Завиждам ви благородно.Поздрави,и чакаме снимки

                          Коментар


                          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                            Да не е много екстремно че не съм свикнал на синия синигер още ...
                            Ще ми трябват 1-2 карания докато му свикна. И няма да го пипам сега дано изкара поне едно каране
                            Тръгването ще е от Сливен предполагам само трябва да се разберем от къде ще тръгнем и колко часа.

                            Коментар


                            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                              Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
                              Да не е много екстремно че не съм свикнал на синия синигер още ...
                              Ще ми трябват 1-2 карания докато му свикна. И няма да го пипам сега дано изкара поне едно каране
                              Тръгването ще е от Сливен предполагам само трябва да се разберем от къде ще тръгнем и колко часа.
                              Защо да не е екстремно нали си имаш лебедка
                              ...... недей го пипа за да не му падне някое копче ........ (то полариса, че ще изкара едно каране ще изкара, въпросът по скоро е ТИ дали ще го изкараш.......)
                              ......... колкото по-рано тръгнем толкова по-добре ........ ще има повече време за
                              0887 246718

                              Коментар


                              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                                По горе съм предложил отправна точка пост368.Ако на някой не му харесва нека да предложи друга,според мен трябва да се съобразим със желанията на гостите,където на вас ви е удобно,аз така или иначе ще тръгна от гаража По трака ще има всичко но така като гледам какво чудо е в балкана най много ще има КАЛ,бившия собственик на синята стрела се опита преди няколко часа да се качи на карандила и не успя,горе имало над 60см сняг и много нападали дървета,представете си какво е сега на Чумерна.
                                Наистина се надявам всичко да се нареди,да няма непредвидени изненади и да направим една хубава разходка.Не съм карал от 3 седмици и направо не издържам,крайно време е да окалям новите гуми
                                Не е лошо някой да вземе брадвичка или ако имате някоя малка резачка,след тези ураганни ветрове които духат в момента ще има много нападали дървета.Имат навика да падат на най неподходящите места,мамка им дървена.
                                Някой има ли идея ако отидем до Ичера от къде ще се приберем до Сливен с по малко асфалт,по пътя който аз знам има около 15км,другия вариант е да се върнем до Бабина локва и от там през язовира да се приберем,но ще стане много дълго.
                                Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X