Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Универсални разширители за калници.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Универсални разширители за калници.

    Много съм доволен от уширителите,перфектно стоят Утре сме на разходка в гората тъкмо ще ги тествам
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: Универсални разширители за калници.

      Другата седмица ще ти звънна за още за една Г класа но да премерим първо

      Коментар


      • До: Универсални разширители за калници.

        Благодаря за мнението общо взето всички които си купиха "родния" уширител са доволни.Не го направих за печалба а за да докажа,че българското става и остава най-доброто.
        Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
        На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
        Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

        Коментар


        • До: Универсални разширители за калници.

          Днес имаше тестове вижте снимките само отпред съм с разширители
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Универсални разширители за калници.

            Първоначално публикуван от asen asenov Преглед на мнение
            Днес имаше тестове вижте снимките само отпред съм с разширители
            Ами слагай и на задните калници Че много кал бе Асене.
            Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
            На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
            Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

            Коментар


            • До: Универсални разширители за калници.

              Привет колеги,
              да попитам някой монтирал ли е разширители на джип дълга база.
              По конкретно питането ми е извивката по калника под вратата дали пречи при качване/слизане през задната врата.



              Ще съм благодарен ако някой е монтирал и има снимки да ги сподели.

              Ивайло, поздрави за ентусиазма и за всеотдайността в работата си. Следя темата и съм наясно колко нерви, усилия и средства ти коства това.
              По другия уикенд ще си идвам към Ямбол и ще ти се обадя да взема един комплект. Засега мисля, че ще е от широките, но искам да видя как ще стои и ще преценя на място.
              Поздрави.
              www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
              0898777327

              Коментар


              • До: Универсални разширители за калници.

                Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                Привет колеги,
                да попитам някой монтирал ли е разширители на джип дълга база.
                По конкретно питането ми е извивката по калника под вратата дали пречи при качване/слизане през задната врата.



                Ще съм благодарен ако някой е монтирал и има снимки да ги сподели.

                Ивайло, поздрави за ентусиазма и за всеотдайността в работата си. Следя темата и съм наясно колко нерви, усилия и средства ти коства това.
                По другия уикенд ще си идвам към Ямбол и ще ти се обадя да взема един комплект. Засега мисля, че ще е от широките, но искам да видя как ще стои и ще преценя на място.
                Поздрави.
                Здравей Митко заповядай когато искаш ще ти покажа как изглежда и във двата вариянта.Има доста колеги монтирали на далга база но надали някой ще ти качи снимки Поздрави.
                Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                Коментар


                • До: Универсални разширители за калници.

                  Съжалявам ама всичко замръзна линията и машините за каучуковите смеси отидоха по дяволитеНай рано в петък ще започне нормалния цикъл на производството до тогава сори на поръчалите разширители.
                  Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                  На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                  Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                  Коментар


                  • До: Универсални разширители за калници.

                    Здравейте вече има в наличност и от двата вида уширители.
                    Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                    На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                    Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                    Коментар


                    • До: Универсални разширители за калници.

                      Здравейте,
                      аз имам един въпрос. След като си отрежа калниците имам два варианта. Или преди отряването да направя нов борд за да ги хвана с нитове или рапидки или да мисля някаккъв адаптор. Някой има ли снимка на такъв проблем и решението му.
                      Land Rover Defender 110SW 300tdi

                      Коментар


                      • До: Универсални разширители за калници.

                        Пак ще се виждаме. Ми се струва.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • До: Универсални разширители за калници.

                          Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
                          Здравейте,
                          аз имам един въпрос. След като си отрежа калниците имам два варианта. Или преди отряването да направя нов борд за да ги хвана с нитове или рапидки или да мисля някаккъв адаптор. Някой има ли снимка на такъв проблем и решението му.
                          Колега реши ли проблема, че и аз като теб сам с едната рака сам хванал флекса ама после каде ще ги хванем?Ако имаш решение ще сам ти задължен ако го споделиш.

                          Коментар


                          • До: Универсални разширители за калници.

                            Пичове,стига сте се вайкали къде ще ги хванете, уширителите са добри и много лесни за монтаж, нищо сложно няма ако имаш техническо мислене, аз ги монтирах на Спринтера за 1 час като цяло и не съжалявам че ги сложих, поздравления за Нашия от Ямбол

                            Коментар


                            • До: Универсални разширители за калници.

                              Първоначално публикуван от vencibs Преглед на мнение
                              Пичове,стига сте се вайкали къде ще ги хванете, уширителите са добри и много лесни за монтаж, нищо сложно няма ако имаш техническо мислене, аз ги монтирах на Спринтера за 1 час като цяло и не съжалявам че ги сложих, поздравления за Нашия от Ямбол
                              Чукча писател...чукча не читател...Я,обясни на колегите,като отрежат веждата на калника и ръбчето на което,се монтира уширинеля го няма вече,как ще стане монтажа?
                              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                              Коментар


                              • До: Универсални разширители за калници.

                                Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                                Чукча писател...чукча не читател...Я,обясни на колегите,като отрежат веждата на калника и ръбчето на което,се монтира уширинеля го няма вече,как ще стане монтажа?
                                Като си направят ново ръбче. Лесно е.....
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X