Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов раздел, как да го наречем?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов раздел, как да го наречем?

    С останалите модератори от подфорума, стигнахме до извода, че е необходим нов раздел за общи приказки, уговорки за срещи, кафета и всичко останало, което си няма раздел...
    Остава да решим как да наречем раздела.
    Моето предложение е "На по бира", въпреки, че не съм от върлите фенове на тази напитка...
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

  • #2
    До: Нов раздел, как да го наречем?

    "Стъргало"
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      До: Нов раздел, как да го наречем?

      Ами доста хора от този форум започнахме да се виждаме всяка сряда в 19.00 часа от вече близо два месеца. Това стана една добра традиция, но още нямаме строго определено заведение. Утре срещата е в "крилцата" срещу зала "Универсиада" зад блока в 19.00 часа.
      А относно заглавието на раздела мисля, че "Стъргало" е добро като се има предвид, че ще се пише за всичко, включително и за срещите "На по бира".

      Коментар


      • #4
        До: Нов раздел, как да го наречем?

        Страхотна идея е този раздел . Защо раздела не се нарече чисто и просто "уговорки и срещи" . И "на по бира" много ми харесва
        http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

        Коментар


        • #5
          До: Нов раздел, как да го наречем?

          Твърдо против... все едно сме в фен сайт на каменица или някоя друга марка бира...
          "Срещи, уговорки и лаф мухабет" мисля, че ще свърши перфектна работа и си запазва докачливия тон от самия раздел и съдържанието му в последствие
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • #6
            До: Нов раздел, как да го наречем?

            Аз бих го нарекъл "На Мегдана",такова беше и предложението ми към Димо,но трябва да призная,че "Стъргало" на Goblin ми харесва повече.

            Поздрави,
            търся си подписа....

            Коментар


            • #7
              До: Нов раздел, как да го наречем?

              Какво ще кажете за ХОРЕМАГ? Мястото в което през 50-те години на миналия век дядовците ни са сядали на по вино или ракия да поговорят, да чуят нещо ново и да .... в хоремага е имало всичко.
              "Когато Господ раздавал земя на народите, българите закъсняли и земята вече била свършила. Затова Бог им дал къстче от своята земя."

              Коментар


              • #8
                До: Нов раздел, как да го наречем?

                "Хоремаг" е абривиатура на предприятие "Хотели, ресторанти и магазини", съкратено, по модния за това време, руски образец.
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • #9
                  До: Нов раздел, как да го наречем?

                  Много екзотични идеи ... "Говорилня" и "Общи приказки " , пак става, и е по обобщаващо . Както и да се казва, идеята е да е полезен раздела, така че не е от голямо значение според мен.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Нов раздел, как да го наречем?

                    Пикник встрани от пътя .
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • #11
                      До: Нов раздел, как да го наречем?

                      Нещо консенсусно - "На по бира (уговорки и срещи )"...... нещо такова
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #12
                        До: Нов раздел, как да го наречем?

                        Колеги, давайте идеи, колкото повече, толкова повече... да ме извини Мечо Пух.
                        За добрите предложения, по бира от мен, а за най-доброто, каса бира от Кро...
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Нов раздел, как да го наречем?

                          Ами айде Стъргало - мен лично много ме кефи. Хоремаг е смешно, но Джорджо е прав за произхода, а и нали няма да пишем само за ядене и пиене, та така трябва нещо по-общо.
                          Имам и предложение - "На среща в парка", щото от парка по-клюкарско място няма, там се пие бира, обсъждат се проблеми, играе се шах и др. В Стара Загора в парка до общината на единия край се говореше за политика, на другия за футбол, на трето място за музика, а до театъра ходих с ИЖ да се фукам пред мадамите и да пия кафе

                          Коментар


                          • #14
                            До: Нов раздел, как да го наречем?

                            затвърждавайки започнатото - "ВСЯКА СРЯДА"

                            Коментар


                            • #15
                              До: Нов раздел, как да го наречем?

                              Хоремаг ме подсети че в миналото имахме "Ловна среща" до нас,та предложението ми е "Офроад среща" или "Клубна среща"
                              Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                              ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X