Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бистрица трофи 2006 - 14, 15.10.2006 - V-ти кръг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бистрица трофи 2006 - 14, 15.10.2006 - V-ти кръг

    Уважаеми Състезатели и Почитатели на Офроуда!
    Каня Ви на Петия кръг от Националния шампионат по офроуд "Бистрица Трофи 2006"!
    Състезанието ще се проведе на 14 и 15 Октомври.
    Регламента и подробности ще бъдат обявени допълнително.

  • #2
    e то не остана време,
    ПАВКО
    0888802068

    Коментар


    • #3
      Право думаш, аз съвсем бях забравил...

      Пуснете 1 карта поне да се ориентират хората каде да идат .

      Или ще се проведе при закрити врати?

      Коментар


      • #4
        А може ли да дадете някакъв адрес на хотела ?
        [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

        Коментар


        • #5
          Е такъв филм няма.
          Каня ви на вечеря ама ще ви кажа къде живея като сложа масата.

          Коментар


          • #6
            Ще разберете като свърши

            Коментар


            • #7
              Когато чета някой теми във форума имам чувството че съм напуснал Българиа , и по точно съм сред хора преодолели "Българският синдром" . А имено негативно отношение към всичко чуждо

              Не искам да обиждам никого или пък да защитавам някого.
              Организирането на едно състезание в България е ужасно трудно.
              Безпаричието, умрялата анти-икономика и всекидневните проблеми на хората съсипват всичко. Никоя фирма не дава пари за спорта /тя за реклама не дава , па камули за спорт/ . Опитайте да обесните на някой "бизнесмен" що е то реклама и има ли тя почва у нас.

              От друга страна никой няма да прави реклама в нещо което не се гледа от никой. Трябва масовост , трява медиен шум. Относно обесненията на някой - "това не е спорт за бедняци " и т.н. - че данеби Формула 1 да е спорт за бедняци

              Офроуда като спорт поне в България , е твърде млад. Има още много много неща да се правят. Нека всички опитаме да направим нещо за развитието му. Нещата ще станат постепено , като гледам б началото 2000 - 2002 година май състезанията повече са били сабирания на група приятели за забавление . Сега има списание , има предавания , има по голямо участи, тоест има развитие

              Според мен проблемат е и в друго. Много от хората не различават офроуда и офроуд състезанието. Според мен това са две различни понятия. Ком-Емине като изключиш траялите си е чист офроуд или разходка както го наричаме.

              Май много се отплеснах
              btw: относно карта която се изкаше никой няма да побликува роудбука предварително / тогава сте станеме наистина като лиглъовците от формула 1 , стоят в кокпита само за пред камерите / , ако става въпрос за карта за пътя до сборният пункт обеснения като за американци:

              1. Вкючете компютъра. /няма да обеснявам от къде/
              .
              .
              .
              5. В google.bg напишете - хотел еди драгалевци
              излиза ви страница
              http://www.hoteledi.hit.bg

              Честино
              Изпратете 5 лв. на сметка 5555..
              088455338две
              "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
              Джамбазов 2010г..

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от kinex
                Е такъв филм няма.
                Каня ви на вечеря ама ще ви кажа къде живея като сложа масата.
                Пламене ,да не е след като изям сложеното на масата...........
                B+

                Коментар


                • #9
                  Маи така ще стане. Че като гледам и по 5лв ще събират

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Jivko
                    От друга страна никой няма да прави реклама в нещо което не се гледа от никой. Трябва масовост , трява медиен шум.
                    Как искаш да има реклама, спонсори, медиен шум и т.н., като 3 дена преди състезанието, не се знае къде ще е старта И това, което знаем, е защото се интересуваме много и следим по всякакъв начин за информация! А един, човек с натоварено ежедневие, който е чувал за Офф-Роуд и иска да види какво е, как според теб може да разбере Мога да ти кажа, че преди 2-3 години имаше много по-голяма посещаемост на състезанията Това се дължеше на рекламата която се правеше ( имаше даже плакати по центъра на София, в кой ден какво ще се проведе, и къде ще е старта) и на по-голямата атрактивност. Надявам се, в събота и в неделя да се получи хубавo състезание и публика да има възможност да види поне нещо интересно, за да има стимул, да дойде и друг път!
                    RB Patrol Team

                    Коментар


                    • #11
                      То не се знаеше до преди 1-2 седмици дали ще има изобщо кръг тук в Бистрица.За това няма такава реклама каквато трябваше да има.
                      Обаче мисля ще всички редовни посетители и феновете на Оф-роуда знаят за съзтезанието.Тук в околноста има много рекламни плакати за съзтезанието!Май даже има разлепени и в Младост,Дървеница и другите близки квартали!

                      Трасето ще е много атрактивно и трудно и поради тази причина джипове без лебедка няма да се допускат дори и в хоби класа.
                      Доколкото разбрах от къде ще минава трасето направо не ми се мисли за по неподготвените автомомили и за тяхните водачи дето имат здрав разум
                      [size=7][color=GREEN]EnDuRo[/color][color=blue] & [/color][color=green]OFF_rOaD[/color][color=blue] TeAm[/color][color=green] BiStRiCa[/color][/size]
                      [img]http://www.autonet.bg/Offroad/deso%20tuning.jpg[/img]

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от MAX BIAGGI
                        То не се знаеше до преди 1-2 седмици дали ще има изобщо кръг тук в Бистрица.За това няма такава реклама каквато трябваше да има.
                        Обаче мисля ще всички редовни посетители и феновете на Оф-роуда знаят за съзтезанието.Тук в околноста има много рекламни плакати за съзтезанието!Май даже има разлепени и в Младост,Дървеница и другите близки квартали!

                        Трасето ще е много атрактивно и трудно и поради тази причина джипове без лебедка няма да се допускат дори и в хоби класа.
                        Доколкото разбрах от къде ще минава трасето направо не ми се мисли за по неподготвените автомомили и за тяхните водачи дето имат здрав разум
                        Ти си наща надежда - кажи къде и кога, да ходим да гледаме
                        RB Patrol Team

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от MAX BIAGGI
                          Доколкото разбрах от къде ще минава трасето направо не ми се мисли за по неподготвените автомомили и за тяхните водачи дето имат здрав разум
                          Е нали трасето се пази в тайна.Или не съвсем.Или само за някои.

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от MAX BIAGGI
                            За това няма такава реклама каквато трябваше да има.
                            По-оперативна и по-евтина реклама от Интернет нещо май не ми идва на акъла в момента.
                            Пък тук хората едва ли не се молят за информация и няма кой да им я даде.
                            Е, нека някой да чака после спонсори и рекламодатели ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              Право думат всички И тук MAX BIAGGI само пуска някви приказчици от които на човек му потичат лигите и се разярява защото нищо няма да види MAX BIAGGI, от твоите думи излиза че знаеш доста-еми кажи де к'во се стискаш
                              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X