Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Туристически обувки Merrell

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Туристически обувки Merrell

    Най-вече в града, в колата, на мотора.

    Коментар


    • #17
      До: Туристически обувки Merrell

      Точно тези два модела попадат в графа зима, според производителя:
      http://www.merrell.co.uk/en-GB/Shop/...avID=MAF-G-WNT

      Като гледам има разлика и в подметките. На Исо-то е по олекотена(Speed), докато другата се води по-сериозна и твърда(Hiking). За всекидневна употреба по-лесно ще подържаш набука.
      Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
      Drag Grand Canyon Daily
      Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
      LZ1JYM

      Коментар


      • #18
        До: Туристически обувки Merrell

        Разгледах внимателно сайта на мерел, тези класификации нямат нищо общо с истината.
        Според българския продавач,
        Обувки за летен туризъм MERRELL Chameleon Iso
        , което звучи логично, след като обувката не е водонепропусклива и е доста вентилирана.
        Сам си търся в гугъла и намирам каквото пише в нета.
        Улиците в България нямат много общо с тези в САЩ или Англия, review-тата по сайтовете за обувки не са актуални за нас.
        Затова и искам мнение от човек, който има такива патъци.

        Коментар


        • #19
          До: Туристически обувки Merrell

          Намерих Мерел във Варна
          Хамелеон Исо може да си купя лятото, сега се спрях на Improv Rise, градски обувки.
          Странно, че не намирам нищо за тях в нета. Ще видим как са, след някой и друг месец ще пише отзиви.

          Коментар


          • #20
            До: Туристически обувки Merrell

            С жена ми си купихме миналата година Merrell от Mall-a. Обувките са зимни и си мисля, че за цената са добри. Истинските обувки за планина са доста над 250 лева, така че в тази цена са си направо супер. Явно моделите са стари затова не можах да ги намеря за да ги покажа.
            Последно редактирано от тахмисян /scaramouche/; 18-11-09, 08:11.

            Коментар


            • #21
              До: Туристически обувки Merrell

              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
              Намерих Мерел във Варна
              Хамелеон Исо може да си купя лятото, сега се спрях на Improv Rise, градски обувки.
              Странно, че не намирам нищо за тях в нета. Ще видим как са, след някой и друг месец ще пише отзиви.
              Къде ги има във Варна? Ако някой знае къде точно нека драсне едно ЛС че да не се сметне тук за реклама.

              Коментар


              • #22
                До: Туристически обувки Merrell

                До католическата църква.

                Коментар


                • #23
                  До: Туристически обувки Merrell

                  обувките на тази фирма са супер .аз имам модел сноумоушън http://di1.shopping.com/images1/pi/e...oof+Winter.jpg и смело мога да кажа че няма друга такава обувка полвзвам ги 2 години... приятелката ми има от тези http://www.lovethoseshoes.com/images...oofBrindle.jpg повече от година и няма оплаквания...... и двата чивта са преживали доста екшен така че.......

                  Коментар


                  • #24
                    До: Туристически обувки Merrell

                    Честита Коледа на Всички
                    След шест месеца експлоатация на обувките Мерел "Периметър" мога да споделя следното:
                    1. Изключително комфортна обувка. Подметката "Вибрам" е една идея по-твърда от субективното ми чувство за оптимален комфорт.
                    2. До настоящия момент са абсолютно непромокаеми. Тествани във вода /по време на риболов/, сняг и киша.
                    3. Сцеплението върху почти всякакви настилки е на много добро ниво. Използвани са по време на преходи във високата планина, върху скали, сипеи, трева /включително и мокра/ се държат великолепно. Върху отъпкан сняг е същото. Единствените проблеми, които съм имал са върху покрит с тиня камък облят с вода и на чист лед. Там сцеплението е почти нулево
                    4. Въпреки, че в магазините и интернет ги продават за зимни,според мен това не е така. Обувките въпреки, че са кожени нямат изолация. След няколкочасово стоене на сняг започва да се чувства студ, който със изолирани обувки не се появява.
                    Пожелавам Ви весели празници
                    Бъдете здрави
                    Nissan Pathfinder 2.5 dci

                    Коментар


                    • #25
                      До: Туристически обувки Merrell

                      Здравейте,да възобновим малко темата
                      Имам въпрос....Трекинг ботите на Мерел има ли аджаба мембрана или нямат???
                      Питам защото пише примерно направени от водонепроницаема еди каква си кожа....но за мембрана не се споменава....
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Туристически обувки Merrell

                        Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                        Здравейте,да възобновим малко темата
                        Имам въпрос....Трекинг ботите на Мерел има ли аджаба мембрана или нямат???
                        Питам защото пише примерно направени от водонепроницаема еди каква си кожа....но за мембрана не се споменава....
                        Здравейте колега, трябва да уточните за кой модел трекинг обувки на Мерел става въпрос. Виждал съм водо-непромокаеми маратонки на същата фирма, които не са с "Горе Текс", а с някаква друга мембрана. А най добре е да се обърнеш към т.н. "продавач консултант" в някой магазин.
                        Бъдете здрави
                        Nissan Pathfinder 2.5 dci

                        Коментар


                        • #27
                          От: До: Туристически обувки Merrell

                          След около година и половина носене и бая навит километраж, най вече по скалист терен имаме промяна:
                          1. Подметката "Вибрам" започна да се "рони" все едно е от стар хляб.
                          2. Започна изпотяване на краката, което значи, че мембраната "Гор Текс" е заминала.
                          3. Имам подозрение, че започват и да пропускат след продължителна употреба на мокро.
                          Обобщение - НЕ съм доволен, определено очаквах много повече за тези пари.
                          Бъдете здрави!
                          Nissan Pathfinder 2.5 dci

                          Коментар


                          • #28
                            От: Туристически обувки Merrell

                            Би ли споделил как си ги поддържал през времето на експлоатация? Прал ли си ги със специален препарат за почистване на гор-текс и за импрегниране? За година и половина издевателстване нищо чудно че са 'тръгнали'
                            Аз скоро си купих едни Saltic Granit и съм супер доволен, много стабилна обувка.
                            Yamaha XT​M600E '98
                            Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                            Коментар


                            • #29
                              От: Туристически обувки Merrell

                              Първоначално публикуван от c_chanev Преглед на мнение
                              Би ли споделил как си ги поддържал през времето на експлоатация? Прал ли си ги със специален препарат за почистване на гор-текс и за импрегниране? За година и половина издевателстване нищо чудно че са 'тръгнали'
                              Аз скоро си купих едни Saltic Granit и съм супер доволен, много стабилна обувка.
                              Обувките са кожени и през визирания период на експлоатация не са прани. След излет са почиствани единствено с дунапрен, напоен с чиста вода.
                              В началото на зимата ги третирах еднократно с импрегнатор за кожени обувки "НикВакс" и това е. Дано ти да останеш доволен от покупката!
                              Бъдете здрави!!!
                              Nissan Pathfinder 2.5 dci

                              Коментар


                              • #30
                                От: Туристически обувки Merrell

                                Здравейте!
                                Може ли да ми препоръчате зимни обувки, които държат много топло. Ще ги ползвам предимно в града, но и на много леки планински преходи. Краката ми изтиват за отрицателно време и искам нещо, което наистина е много изолирано.
                                Прочетох темата, но не мога да се ориентирам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X