Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сваляне на боя от пластмасови детайли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Споко, като е работила колата е топла
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #17
      Бе я чакайте, това сваля ли боя от дървото? После ще мога ли да го боядисам пак?

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от quadra
        Това е велик начин за отмъщение на някой - ливваш му я вечерта на колата и на сутринта - честито!
        ех ма си гадничак :-)
        по добре е с помпа от препарат за миене на прозорци...
        а стъклата да ги мацнеш тук там с канаколит...
        и да му набуташ няколко нови запалки от пластмасовите в гърнето на ауспуха, след като хубаво загрее гърнето се чува едно ДУМ и генерацията му е на парчета, не е опасно за возещите се и околните...
        LZ1RED

        Коментар


        • #19
          Не, става много пубертетско...ама виж калинка ще му се случи
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #20
            Никога не е късно да направиш на мръсника мръсно, колкото по-късно толкова по-мръсно !
            Предлагам нова тема мръсотии...
            LZ1HKW
            Реглаж на преден и заден мост
            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от quadra
              Абе имах тука препирни с един много отворен мутрафон, та вече знам какво ще му подаря за нова година
              Мисля си че ако разпръсна смивката на ситни капчици върху Мерцедеса ефекта ще е още по-интересен
              Та ще видя девойките дето затварят и пълнят флакони с боичка дали могат да ми напълнят един спрей със смивка
              обади се като ще го правиш, вече сме съседи, може някоя нощна акция да заформим, пък и имам една торба с мръсни номера за коли
              no signature no problems

              Коментар


              • #22
                Колеги не използвайте смивката (поне българската) за сваляне на боя от метал - ръждясва много бързо, макар и да пише друго на опаковката.
                VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
                SXS-Restorations 0886513079
                Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

                Коментар


                • #23
                  От: Сваляне на боя от пластмасови детайли?

                  Колеги темата е доста стара, но все пак ако някой има инфо за хубав продукт.
                  Искам да сваля боя от пластмасите на мотоциклет, които някой е мацал с четката
                  Ако не ме лъже паметта са изработени от полипропилен.
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • #24
                    От: Сваляне на боя от пластмасови детайли?

                    За последно ми носиха някакво немско чудо - Абайзер или Абейзер се казваше, ползвах го за част от броня и се получи.
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • #25
                      От: Сваляне на боя от пластмасови детайли?

                      Ползвал съм това на Боди 700, което е на спрей
                      http://centar-auto-lakova.com/ostalo2.html
                      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X