Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Грация и мощ - Троян

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Грация и мощ - Троян

    Състезанието наближава, а никой не се "обажда", че ще ходи. Утре ще има пресконференция със Зара и Ивайла Бакалова и после ще пусна още подробности, ако има. Щом бигбрадаризацията достигна и до оф-роуда, мислете му Но това говори, че организаторите са подготвили готино шоу, така че не га изпускайте. А и все пак нека открием сезона!
    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

  • #2
    Аз ще идвам с моята "грация" само, че без "мощ", защото няма книжка и не иска да кара нафтовата печка
    Ще доведа и други зяпачи ... от наше село ... да се учат !!
    Който иска да ми се обади .. в Орешака ще бъдем ...
    тел. 0888 34 82 34
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от CarTest™
      Аз ще идвам с моята "грация" само, че без "мощ", защото няма книжка и не иска да кара нафтовата печка
      И аз ще ходя по същия начин като CarTest™" Някой има ли представа за "свободната програма" в неделя.

      Коментар


      • #4
        И ние ще ходим , жена ми иска да участва ако не е много трудно трасето.Някой знае ли подробности?

        Коментар


        • #5
          Току-що се връщаме от пресконференцията и ще дам малко подробности - първия състезателен ден ще е с моторни шейни, а втория ще има две трасета - първото за подготвени джипки, и второто - за SUV, лекичко, така ще май всеки може да се включи. Ще карат и Ивайла Бакалова (БМВ Х5), а Зара - Х3, значи няма да е страшно.
          Я вижте как се натискаха мацките да се снимат с Долф Лундгрен



          [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

          Коментар


          • #6
            Ами ние , дето нямаме шейни ? Колко подготвени трябва да са колите ?Нашата е с лебедка , но с шосейни зимни гуми , стандартно окачване . Задължителни ли са каски , колани и ролбари ? Само дами ли може да има в колите или се допуска навигатор-мъж? Ами ако опре до бутане - пак ли само жени ? Трасето тип "траял" ли ще е? Има ли такса за участие? Кой ден е "първият" - 4.03 или 5.03 ? А някакво предварително записване?

            Коментар


            • #7
              Шейните ще са подсигурени от организаторите за участничките. Казаха, че може да кара и сама жена, навигатор не е задължителен. Събота ще е състезанието - чист траял (на пистата по мотокрос до с. Дълбоки дол) - всички мерки за сигурност са задължителни - колани, каски, желязна рамка, лебедка. А за любителското трасе - не, там са серийни SUV-ове без допълнително оборудване. Състезателките са само жени, но след приключването, както знаете, и мъжете се пробват без класиране. не знам дали и сега ще е така, най-добре се свържете с Доктора за повече подробности.
              А цените са 25 лв. за участие, 25 лв. за банкета в събота за ненощуващи в хотел Троян Плаза (там е 150 лв. за двама за 3 нощувки най-евтиният вариант)
              [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

              Коментар


              • #8
                А коя е Зара ?

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от fulda
                  А коя е Зара ?
                  В обстановката на масовата истерия свързана с някакво си предаване, в което участват някакви си хора - и което е далече от смислените неща въпроса, който зададе "fulda" много ни хареса.


                  В тази връзка решихме символично да наградим "fulda" т.е. Митко с оптична мишка MicroSoft. Приза е за най-съдържателната кратка фраза на месеца
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #10
                    Гигант!!!)
                    Ей, от половин година нямам телевизор, спрях да пия, никой не ме праща при психиатъра, даже кварталния вече не го е страх от мене! А бе - нов човек!))

                    Коментар


                    • #11
                      Благодаря за подаръка
                      С новия " плъх " съм направо неотразим хакер ...

                      Коментар


                      • #12
                        Речено, сторено! Ето и Митко с наградата:

                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #13
                          Фулдаааа. И да не забравиш да почериш.
                          А ти Стефане не заблуждавай околните.

                          Коментар


                          • #14
                            Нямам бе, през есента върху къщи падна мълния, и изгоря. Даже не беше включен((
                            )))))))))))))))))))))))))))

                            Коментар


                            • #15
                              Като гледам май няма голям интерес към това състезание,но пък аз и моята грация (и мощ) сме решили да ходим , та малко инфо ще ни дойде добре. Нищо не знаем за свободната програма в неделя (къде и кога ще бъде,какво ще представлява и т.н.). Решили сме да ходим в събота и евентуално да останем и за неделя. Та освен в хотел "Троян Плаза"(вероятно ще е претъпкан), няма ли някаква друга алтернатива в околностите? И , някои пробвал ли е Троян-Кърнаре дали е mission impossible?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X