Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блясъци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Не можах да се сдържа да го пусна и това

    Те (quadra и disem) са извратеняци. Хранят цигани с храна, нищо че гадна. А в това време аз съм ерген и имам законно право да съм постоянно гладен. - Стефан
    A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

    Коментар


    • #47
      Няма по-просто за правене от простотията!!! - gad

      Eй, голямо откритие направих тая вечер, за простотията, даже го и потвърдих, цитирах се сам!!!
      Егати и простотията...!!!
      Ша ма извиняват по-малките пр....ци!!!

      Коментар


      • #48
        мама им. Тези съм ги намразил щото моя кумшия има такова
        И то се идва да сере в моя двор.
        И не само че сере в моя двор ама и ме лае. Неговата мама.
        А как мириши като го настъпиш.....лошо ще ти стане.
        Малки са ама ей такива ги дрискат. като Круасани. - Sharko
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #49
          Тактика и стратегия има откакто маймуните са се хванали за цепениците.-Obersturmbahnfuehrer

          Коментар


          • #50
            Така извадено от контекста звучи двусмислено... А, и "откакто" се пише слято...

            Коментар


            • #51
              Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
              Така извадено от контекста звучи двусмислено... А, и "откакто" се пише слято...
              Ами и това е за блясък бе Oberе. Няма сега да си вадим очите и да се връщаме в първи клас. За правописът във форума има отделна тема . Тя обаче е СЕРИОЗНА.Тук е веселата част.
              B+

              Коментар


              • #52
                Моля, всички пишещи тук да се съобразяват с народната поговорка- "Ни лук ял, ни лук мирисал...!!!"

                Коментар


                • #53
                  Смятах, че разбираш от майтап.

                  Пък тая поговорка не знам как да я разбирам и ще я оставя без коментар.

                  Коментар


                  • #54
                    Ами, да не цитират някой, ако имат съмнения, че той ще го приеме двусмислено, или като извадено от контекста!!!
                    Чувството за хумор е като лекарствата, зависи от дозата...!!!

                    Коментар


                    • #55
                      Таланти! Блясък! Как успяхте да се скарате додето си разправяте вицове бе, пак учудихме света))

                      Коментар


                      • #56
                        Първоначално публикуван от Стефан
                        Таланти! Блясък! Как успяхте да се скарате додето си разправяте вицове бе, пак учудихме света))
                        -Стефан

                        Коментар


                        • #57
                          Решително подкрепям!
                          Телескопите насочени под водата не виждат почти нищо а разгледаните риби докарват кошмари. - Стефан
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #58
                            НАИ ОПАСНАТА КОМБИНАЦИЯ ПРИ ИНДИВИДА Е ГЛУПАВ И ЕНЕРГИЧЕНЗащото за нула време може да сътвори огромни и непоправими бели А такъв човек с неограничени финикииски знаци вече е цяло бедствие за себе си и околните - Петър близнака
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #59
                              Неподготвеното за война общество е обречено.
                              Поговорки за това има на всички езици и те идват от всякакви времена.
                              Унищожаването на защитните структури няма как да осигури просперитет - на незащитеното място веднага бърза да се намъкне някой чужд.
                              Професионалната армия не може да защити никаква територия. Заради нищожната си численост и принципно неподходящата мотивация.
                              .-Стефан

                              Коментар


                              • #60
                                Кво ли не правят тихата лудост и полета на въображението!-Kinex

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X