Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блясъци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Блясъци

    Кефиш ме,пич...
    solenoid:

    Хайде сега колеги, недейте така сега ! И ромите са живи същества, като всички останали животни, и е проява на изключително лош вкус и антихуманно да бъдат третирани като втора ръка хора от третия свят !
    Моля за малко повече толерантност към тези хора, защото хилядолетия наред са били подлагани на гонения, геноциди, хербициди и пестициди.
    На тия хора трябва да им се дава шанс - интеграция, интеграция и пак интеграция. Това, че българин като отиде в чужбина се интегрира за броени месеци, а тези хора не са могли да се интегрират хилядолетия, говори за едно много силно етническо самосъзнаие и културно превъзходство ! Ние също сме циганите на Европа, и добре че я има тази толерантност и търпимост от страна на европейските народи, че иначе отдавна да сме станали източна Германия!

    П.С.
    Моля този пост да се възприема като жалък опит за наваксване на зелени точки, вследствие на червените, получени от хора буквалисти, които ме смятат за кучеубиец и ромофоб
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • До: Блясъци

      Не'ам думи направо...
      adwokat:
      Недейте така,бъдете по .... проявителни от кАм разбирателност към НЕщастливият полусобственик на МПС-то.Продал е бащин имот за да се сдобие с пЪри за пАрвоначална Фноска.После не му платили 1 месец заплата и нема пара за гуми,за гориво.Те тЪкива на бензинопродавниците с лъскави коли и зареждат в БУРКАН и с гордо вдигната глава викат на бензинопродавеца:"ДО ГОРЕ"....

      ТА ИМАЙТЕ МИЛОСТ КОЛЕГИ.Има хора изпаднали (по собствена воля) в дълбоки заблуди по отношение на това,което ще ги направи щастливи люде.
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • До: Блясъци

        Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
        Шти кажа аз на тебе летящ миксер! Ще ми дишаш масълцето ми се чини
        Без паника, слагам кастрол и зад мен мирише на тутурутки
        А и аз понеже съм женско, тия маркировки не ме впечатляват кой знае колко
        О899 2б2 1З2

        Коментар


        • До: Блясъци

          Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
          АКСИОМА:
          Уаза никога не се чупи. Той бива приведен в непригодност за движение от тъпоумния му водач/боец/. В случая аз.
          Аксиомата е по известна като "Първата аксиома на Pursie"

          Коментар


          • До: Блясъци

            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
            Значи, обясниха ми днес сутринта. При някои жени, местоположението на G - точката, която толкоз се стрмим да намерим, като добри любовници, се откривало просто - G класа ))

            Темата произлиза от тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=23160
            Нееее... Добре известно е, че е на края на shopinG
            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

            Коментар


            • До: Блясъци

              Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
              Значи, обясниха ми днес сутринта. При някои жени, местоположението на G - точката, която толкоз се стрмим да намерим, като добри любовници, се откривало просто - G класа ))
              Или казано другояче - Дайте ми G-класа и ще повдигна............... много G-точки....!!!

              Коментар


              • До: Блясъци


                Коментар


                • До: Блясъци

                  Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
                  И относно Кирилизатора, предварително сЪм се извинявал за това, но е малко кофти щото е флекс тайп, но не ми говори за буквата Ъ, щото аз сЪм от шумен, и там сичко е на Ъ.
                  Като Вудъ, Ръкъ, Странъ и тнт.
                  мога и други да ти кажа дето завуршват н Ъ.-Sharrko

                  Виж аз кво ще ти кажа относно америката. Бил съм тука от 1995.
                  Вярно че като стане на въпрс за основни неща като храна, дрехи, кола, жилище, това са работи които ако не си мързелив можеш да искараш винаги в америка.
                  Аз като излязох от БГ си спомням времена когато нямаше пари за ядене, имахме само по 2-3 чифта дънки, и чакахме по упашки със купони за хляб и олио. Имаше режим за вода и ток. И ТНТ.
                  Сега обаче започвам да разбирам че това не е щастието.
                  Цената със която изкарвам живот тука започва да ми се струва много висока, а нещата които ни правят щастливи започват да стават по малко и по малко.
                  Например колко е средният работен ден в БГ?? 8-10 часа нали?
                  Колко е средната ваканция на година? 3-4 седмици нали?
                  Колко време загубва средно един българин да пътува за работа? 1-2 часа?
                  Тука се бачка по 12-14 часа
                  Средната ваканция е 6 дена на година
                  И средно се кара по 2-3 часа да отидеш на работа.
                  И къде остава времето за нас??????
                  Така че относно щастие...трудно се намира в Щатите.
                  Можеш да караш каквато и да е кола и да зивееш в каквато и да е къща, и да прависх каквито и да е пари, но времето минава, и в един момент усъзнаваш че иммено то, времето е наи ценното богатство.
                  А в БГ определено имаме повече от това.
                  Хаиде наздраве.-Sharrko

                  Демонстрацията на бурна дейност и духовната леност, са явления с еднакъв генезис.-Стефан

                  Цялата тая цивилизация се крепи на някви жици. А, е спрял токът за няколко месеца, а сме се хванали за гушите окончателно.- Obersturmbahnfuehrer

                  Ква пълтност, кви рехави материи?! Размерът на атома се крепи на електронната обвивка. Самото ядро е мижаво, та мижаво и диаметърът му средно е бая под 0,01% от диаметъра на атома. Дет се вика, теоретически като разкараш електронната обвивка, ядрата на елементите от Слънцето линейно ще дойдат колкото футболна топка-..- Obersturmbahnfuehrer
                  Съгласен!
                  Най-голямото богатство е СВОБОДНОТО ВРЕМЕ! Свободно от изкарване на хляба! А как ще се разпоредиш с него - въпрос на личен вкус!

                  Коментар


                  • До: Блясъци

                    Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
                    Добре, убеди ме.
                    Сега ще ида да си разплета чорапите, защото няма да съм добър войник и не мога да произведа 10 изстрела в минута с голямата гаубица.
                    http://www.zeitgeistmovie.com/
                    Не можеш да ги призведеш, но може да ги предизвикаш )

                    Темата произхожда от тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...022#post292022
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • До: Блясъци

                      Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                      Честито за хубавия Вранглер с кеф да го юрка момичето.Тоя номер с жената и аз го правих навремето само че с бельо Да не си помислите само че после съм го ползвал аз де
                      Хахаха! А какво да си помислим Петре, така си го написал
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • До: Блясъци

                        Стефан:

                        "О, чудо! Подготвена за чувал пари тойото стигнала до някъде? Бравос!

                        А един го бяха били пингвините, щото се беше опитал да завре един в УАЗа, да ни прати снимки".
                        sigpic УАЗ-452

                        Коментар


                        • До: Блясъци

                          Стефан, разбира се

                          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                          Мани, там бил некъф ужъсъ, некъф атъ. Като циганите. Научили се да просят. Като не даваш се разправят. Като се развикат а не дадеш, се събират много и кютек.
                          Като дойде самолетът - нищо. Събират се и чакат. Зяпат. Като излети го гледат, гледат, той се вдига, и те си перят ръцете и вирят главите, додето паднат. Като паднат па не можели да станат. Айде върви ги дигай. Тогава не се разправяли, ми тихомълком се омитали.
                          Бе, пингвинска му работа.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • До: Блясъци

                            Пак СТЕФАН:
                            Първоначално публикуван от Стефан
                            Нищо няма вече в тая държава освен ментарджии. Търговци, политици, кви да е други, но ментарджии. А разумът е престъпление.

                            Коментар


                            • До: Блясъци

                              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                              Ти пробвал ли си лещи? 15 минути оргазъм е тъпа скука в сравнение с кефа да махнеш лещите. Мани я тая гадост, не ща и да чувам.
                              Ех ... А аз помислих че имат и просто очила с диоптри, пък и с още някви екстри. Язък.
                              а казват ,че нямало по-хубаво от секса =))

                              Коментар


                              • До: Блясъци

                                Това май си е за тук:
                                Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                                Ако имаш необходмото оборудване в колата - нема да се притесняваш! Още днеска си сложи една малка икона в колата /като тея дето ги има в повечето таксета/. За да си напълно обурудван ти требе и един букет. Тука има уловка обаче! За да си стилен, ти требе истински букет. Обаче увяхва! Треа се сменя на 2-3 дни Обаче това не е проблем за истинския фен! Може и по-универсален подход - изкуствен букет! Малко селяниика, ама ще свърши работа. Та да се върнем на въпроса. Като ти откажат спирачките препоръчително е да направиш квото там казват колегите. Ако няма ефект или мислиш че няма да се справиш, минаваш към вариант Б. Тук влиза в употреба обурудването, съхранявано на подходящо, леснодостъпно място. Процедурата е проста, специално разработена да не затруднява в екстремни ситуации. Две прости стъпки. Препоръчително е да се изършат в описания ред, но може и в обратен.
                                1. Целуваш иконата и 2. Гушваш букета

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X